Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser

16 - 18 lip 2020 Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
1
POL 204311
Paweł Sikora
2004
PKM LOK Poznań
2
5
POL 202397
Franciszek Niesiobędzki
2005
Giżycka Grupa Regatowa
3
7
POL 211258
Damian Sobota
2004
Stowarzyszenie Marina Poraj
4
12
POL 204020
Dominik Masłoń
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
5
13
POL 210009
Adam Sokołowski
2003
Nauticus Yacht Club Olsztyn
6
13
POL 210007
Igor Barcikowski
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
7
13
POL 210002
Bartosz Andrzejak
2004
Nauticus Yacht Club Olsztyn
8
14
POL 203021
Maciej Panaś
2004
CHKŻ Chojnice
9
15
POL 196348
Mateusz Balicki
2004
CHKŻ Chojnice
10
17
POL 210786
Agata Barwińska
1995
MOS SSW IŁAWA
11
23
POL 205646
Julia Tomaszewska
2000
AZS Poznań
12
25
POL 213328
Lilly May Niezabitowska
2004
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
13
27
POL 210945
Kacper Fabian
2002
Centrum Żeglarskie Szczecin
14
28
POL 210947
Dominika Raszka
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
15
29
POL 211916
Stanisław Konarzewski
2004
Giżycka Grupa Regatowa
16
31
POL 178115
Wojciech Antoniak
2002
Centrum Żeglarskie Szczecin
17
32
POL 183128
Maciej Iliński
2004
YKP Gdynia
18
33
POL 216603
Tomek Bendlewski
2004
YKP Gdynia
19
39
POL 188824
David Goetz
2003
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
20
40
POL 190905
Stefan Marciniak
2003
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
21
44
AUT 8
Maciej Reck
2004
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
22
49
POL 214823
Andrzej Nowakowski
2004
YKP Gdynia
23
50
POL 203062
Paweł Gerłachowski
2004
YKP Gdynia
24
55
POL 191862
Maria Prus-Głowacka
2004
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
25
57
POL 202655
Oskar Maguda
2002
Giżycka Grupa Regatowa
26
58
POL 206497
Maciej Małachowski
2003
UKŻ 7 Białystok
27
59
POL 212588
Filip Rajchert
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
28
61
POL 213144
Laura Szulc
2004
CHKŻ Chojnice
29
62
POL 197541
Klara Sobczak
2004
CHKŻ Chojnice
30
63
POL 205645
Jan Krawczyk
2004
CHKŻ Chojnice
31
67
POL 196898
Kacper Żywiczka
2003
CHKŻ Chojnice
32
70
POL 201833
Hubert Baranowski
2004
UKŻ 7 Białystok
33
72
POL 208169
Marcin Pietrzak
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
34
78
POL 186836
Jan Melzer
2005
Giżycka Grupa Regatowa
35
79
POL 186236
Cezary Popielski
2005
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
36
81
POL 209432
Wiktoria Gołębiowska
2000
MOS SSW IŁAWA
37
82
POL 180729
Jakub Rzeszotek
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
38
85
POL 207585
Oliwia Dróżyńska
2004
TKŻ Toruń
39
90
POL 210136
piotr vogel
2005
JKW Poznań
40
91
POL 203114
Bartosz Dąbrowski
2004
UKŻ 7 Białystok
41
92
POL 207291
Alicja Spruch
2001
MKS "Dwójka" Warszawa
42
94
POL 203177
Antoni Pasich
2004
KS Centrum Żeglarskie
43
100
POL 185782
Julia Szymczak
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
44
101
POL 212962
Marcelina Korszon
2002
MKS "Dwójka" Warszawa
45
104
POL 211319
Przemysław Machowski
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
46
105
POL 211313
Magdalena Kwaśna
1998
Chojnicki Klub Żeglarski
47
106
POL 209469
Anna Brzozowska
1993
Centrum Żeglarskie Szczecin
48
107
POL 186220
Paulina Placzke
2002
UKS FIR Warszawa
49
108
POL 195574
Anna Michalska
1999
UKŻ 7 Białystok
50
109
POL 209036
Maksymilian Cymerman
2002
UKS Barnim Goleniów
51
110
POL 213531
Maksymilian Burdziej
2003
Centrum Żeglarskie Szczecin
52
112
POL 210887
Szymon Gąsiorowski
2005
YKP Gdynia
53
116
POL 11
Dominik Śliwiński
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
54
121
POL 200522
Michał Klimko
2006
UKS Żeglarz Wrocław
55
130
POL 190829
Tomasz Procek
2003
KW Garland LOK Gliwice
56
134
POL 210943
Dawid Werner
2004
Centrum Żeglarskie Szczecin
57
136
POL 214225
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
58
137
POL 212958
Natalia Borusińska
2002
UKS Zalew Kielce
59
138
POL 192860
Julian Podwalski
2005
SSW MOS Iława
60
145
POL 169707
Rafał Szubert
2002
ŻMKS-Poznań
61
145
POL 192834
Dominik Konieczny
2005
ŻMKS-Poznań
62
145
POL 180752
Aleksandra Długołęcka
2005
ŻMKS-Poznań
63
145
POL 188235
Piotr Jóźwiak
2001
ŻMKS-Poznań
64
147
POL 191837
Konrad Dziąba
2004
Giżycka Grupa Regatowa
65
150
POL 209552
Filip Miłoszewski
2003
SEJK Pogon Szczecin
66
151
POL 212638
Iga Marcisz
2004
TS "Kuźnia" Rybnik
67
152
POL 186221
Bogusz Tłok
2004
MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
68
158
POL 197725
Weronika Folmer
1999
KST "Elektryk" Grudziądz
69
159
POL 207348
Kacper Klucznik
2004
KST "Elektryk" Grudziądz
70
160
POL 212205
Filip Kapała
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
71
162
POL 194967
Hanna Dmochowska
2004
MKŻ Arka Gdynia
72
164
POL 1
Aleksander Szczygielski
2002
KW LOK "Garland" Gliwice
73
164
POL 18
Michał Tokarczyk
2004
KW LOK "Garland" Gliwice
74
164
POL 195867
Karol Głąbik
2003
KW LOK "Garland" Gliwice
75
164
POL 195312
Oliwia Osadcow
2004
KW LOK "Garland" Gliwice
76
164
POL 178720
Grzegorz Malitowski
1976
KW LOK "Garland" Gliwice
77
166
POL 199296
Krystian Nawrat
1961
KW LOK "Garland" Gliwice
78
169
POL 195782
Hanna Koczar
2003
TS "Kuźnia" Rybnik
79
170
POL 214348
Mariusz Kowalewski
1967
RKS Lasery Zegrze
80
172
POL 213514
Jakub Ławicki
2002
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
81
174
POL 210788
Jakub Jurczak
2003
SSW MOS Iława
82
175
POL 204763
Przemysław Okoński
2003
UKS FIR Warszawa
83
177
POL 20709
Mikołaj Kmin
2005
UKS FIR Warszawa
84
178
POL 5
Franciszek Kotlarek
2005
UKS FIR Warszawa
85
180
POL 194948
Alan Kocięda
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
86
181
POL 214228
Julia Rogalska
2002
Giżycka Grupa Regatowa
87
182
POL 214216
Hubert Maczyszyn
2003
Giżycka Grupa Regatowa
88
183
POL 189348
Patryk Smółka
2004
AZS UW Warszawa
89
185
POL 209038
Maria Majchrzycka
2004
ŻLKS Poznań
90
186
POL 197949
Igor Haufa
2003
ŻLKS Poznań
91
187
POL 213237
Hubert Roszyk
2005
ŻLKS Poznań
92
192
POL 218847
Jakub Miszczak
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
93
198
POL 196962
Jakub Wiedeheft
2003
MKŻ Arka Gdynia
94
199
POL 201835
Wiktoria Harnasz
2005
Ts Kuźnia Rybnik
95
203
POL 211107
Maciej Lickendorf
2004
SEJK "Pogoń" Szczecin
96
205
POL 205301
Anna Weinzieher
1990
AZS Uniwersytet Warszawski
97
206
POL 212961
Leon Gniadek
2004
Klub Żeglarski Horn Kraków
98
206
POL 210571
Kamil Lenczowski
2005
Klub Żeglarski Horn Kraków
99
209
POL 216936
Katarzyna Harc
2020
Ts 'Kuźnia" Rybnik
100
211
POL 212589
Amelia Buska
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
101
212
POL 213292
Adam Słodownik
2004
KS Spójnia Warszawa
102
215
POL 208738
Marek Szczepankowski
2005
UKS Barnim Goleniów
103
216
POL 2
Wiktor Robaczewski
2003
SSW MOS Iława
104
218
POL 210221
Kinga Brzóska
2002
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
105
219
POL 210244
Szymon Oleksiuk
2004
K.S. Spojnia - Warszawa
106
222
POL 205650
Aleksandra Bobula
2004
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
107
224
POL 214224
Tomasz Trajnowicz
2003
Giżycka Grupa Regatowa
108
228
POL 208652
Patryk Furmanek
2005
SSW MOS Iława
109
230
POL 194987
Karol Eriksson
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
110
231
POL 215004
Antoni Borkowski
2003
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
111
232
GER 213288
Jonas Mager
2004
German Sailing Team