Upwind24
Home
Regattas
Rankings
Search
Offer
Sign in
New account
open navigation menu
Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser
16 - 18 July 2020
Puck, Polska
View regatta results
Information
Notice board
Entries
Results
Regatta entries list
Class
Laser 4.7
Search
#
No
Crew
Dob
Sailing club
Entry date
1
1
Wojciech Stefaniak
2006
PKM LOK Poznań
06/22/2020, 8:21 PM
2
1
Josh Kurzawa
2006
PKM LOK Poznań
06/22/2020, 8:21 PM
3
1
Amelia Kałużyńska
2007
PKM LOK Poznań
06/22/2020, 8:21 PM
4
2
MIŁOSZ MICHALAK
2005
YKP Gdynia
06/23/2020, 7:33 AM
5
3
Matylda Ferenc
2007
TS Kuźnia Rybnik
06/23/2020, 10:05 AM
6
4
Natalia Nadrzewia
2005
UKS Zalew Kielce
06/28/2020, 9:05 PM
7
6
Alicja Sobota
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
06/29/2020, 8:02 AM
8
8
Maksymilian Kabat
2006
CHKŻ Chojnice
06/29/2020, 9:37 AM
9
9
Krzysztof Szczodrowski
2005
CHKŻ Chojnice
06/29/2020, 5:35 PM
10
11
Rafał Balicki
2007
CHKŻ Chojnice
06/30/2020, 8:44 PM
11
13
Tymoteusz Wysocki
2005
Nauticus YC Olsztyn
07/01/2020, 7:40 PM
12
13
Karolina Skwarek
2005
Nauticus YC Olsztyn
07/01/2020, 7:40 PM
13
13
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus YC Olsztyn
07/01/2020, 7:40 PM
14
13
Szymon Maruszczak
2005
Nauticus YC Olsztyn
07/01/2020, 7:40 PM
15
13
Maciej Dudek
2008
Nauticus YC Olsztyn
07/01/2020, 7:40 PM
16
16
Marcel Skubański
2005
KŻ Nysa
07/02/2020, 6:32 PM
17
18
Karolina Jałoszyńska
2006
KŻ Nysa
07/02/2020, 6:42 PM
18
19
Zofia Prędki
2006
KŻ Nysa
07/02/2020, 6:49 PM
19
20
NATALIA Burczyńska
2005
Giżycka Grupa Regatowa
07/02/2020, 10:15 PM
20
24
Natalia Malinowska
2006
JKW Poznań
07/03/2020, 5:30 PM
21
26
Karolina Gała
2005
KS Spójnia Warszawa
07/04/2020, 6:37 PM
22
35
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
07/05/2020, 3:23 PM
23
37
Alicja Wróblewska
2007
YKP Gdynia
07/05/2020, 3:30 PM
24
38
Zofia Wójcik
2005
AZS Uniwersytet Warszawski
07/05/2020, 4:20 PM
25
42
Oliwia Siedlecka
2007
Giżycka Grupa Regatowa
07/05/2020, 5:29 PM
26
45
Sarah Goetz
2005
OŚ AZS Poznań
07/05/2020, 8:10 PM
27
46
Antoni Nazimek
2005
JKW Poznań
07/05/2020, 8:23 PM
28
52
Aleksandra Zastawna
2006
YKP Gdynia
07/05/2020, 10:41 PM
29
54
Julia Wawrzyniak
2007
JKW Poznań
07/06/2020, 9:07 AM
30
64
Wiktor Borkowski
2006
OŚ AZS Poznań
07/06/2020, 4:31 PM
31
65
Szymon Małachowski
2006
UKŻ Siódemka Białystok
07/06/2020, 4:36 PM
32
66
Aleksander Kosowski
2006
CHKŻ Chojnice
07/06/2020, 4:43 PM
33
68
Wojciech Juszczak
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
07/06/2020, 5:51 PM
34
69
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
07/06/2020, 6:26 PM
35
71
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ Siódemka Białystok
07/06/2020, 7:54 PM
36
73
Maksymilian Kruczyński
2006
OŚ AZS Poznań
07/06/2020, 9:27 PM
37
74
Aleksandra Borucka
2006
OŚ AZS Poznań
07/06/2020, 9:28 PM
38
75
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
07/06/2020, 9:32 PM
39
76
Kacper Młodzianowski
2005
OŚ AZS Poznań
07/06/2020, 9:49 PM
40
80
Aleksandra Mac
2004
JK Kotwica Tarnobrzeg
07/07/2020, 11:09 AM
41
86
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
07/07/2020, 1:15 PM
42
87
Aleksandra Mańkowska
2005
TKŻ Toruń
07/07/2020, 1:18 PM
43
88
Emil Rutkowski
2006
TKŻ Toruń
07/07/2020, 1:21 PM
44
89
Maks Siwczyński
2006
TKŻ Toruń
07/07/2020, 1:24 PM
45
96
Piotr Grabski
2005
SYC Zefir Drakkar Poraj
07/07/2020, 7:38 PM
46
97
Filip Olszewski
2006
KS Spójnia Warszawa
07/07/2020, 7:43 PM
47
98
Patryk Staluszka
2006
YKP Gdynia
07/07/2020, 8:14 PM
48
102
Szymon Pytlowany
2006
UKS Silesia Opty
07/08/2020, 8:37 AM
49
103
Kornelia Klimas
2007
UKS Silesia Opty
07/08/2020, 8:43 AM
50
111
Maciej Cymerman
2006
UKS Barnim Goleniów
07/08/2020, 10:21 AM
51
113
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
07/08/2020, 12:52 PM
52
115
Szymon Szymanowicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
07/08/2020, 1:49 PM
53
118
Piotr Flieger
2005
MKŻ Arka Gdynia
07/08/2020, 2:45 PM
54
119
Kacper Dybiec
2005
KS Spójnia Warszawa
07/08/2020, 5:07 PM
55
120
Maksymilian Wróbel
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
07/08/2020, 5:27 PM
56
121
Michał Bortkiewicz
2005
UKS Żeglarz Wrocław
07/08/2020, 6:10 PM
57
121
Przemysław Żukowski
2005
UKS Żeglarz Wrocław
07/08/2020, 6:10 PM
58
121
Mikołaj Dąbrowski
2005
UKS Żeglarz Wrocław
07/08/2020, 6:10 PM
59
121
Emilia Bałdych
2006
UKS Żeglarz Wrocław
07/08/2020, 6:10 PM
60
121
Maciej Chybiński
2005
UKS Żeglarz Wrocław
07/08/2020, 6:10 PM
61
122
Ida Kozło
2006
UKS Żeglarz Wrocław
07/08/2020, 6:10 PM
62
126
Szymon Janiak
2005
MKŻ Arka Gdynia
07/08/2020, 6:44 PM
63
128
Igor Rudek
2006
YKP Gdynia
07/08/2020, 6:46 PM
64
133
Kamil Stemplewski
2005
Giżycka Grupa Regatowa
07/08/2020, 6:59 PM
65
135
Maria Suchocka
2006
MKŻ Arka Gdynia
07/08/2020, 8:49 PM
66
139
Nikodem Górski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
07/08/2020, 9:31 PM
67
141
Kajetan Linow
2007
KŻ Mewa Poznań
07/08/2020, 9:57 PM
68
141
Jeremi Ślusarski
2006
KŻ Mewa Poznań
07/08/2020, 9:57 PM
69
142
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
07/08/2020, 9:58 PM
70
144
Wanda Szylińska
2005
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
07/08/2020, 10:59 PM
71
145
Michał Grzesiek
2005
ŻMKS Poznań
07/09/2020, 12:12 AM
72
145
Agnieszka Jankowiak
2005
ŻMKS Poznań
07/09/2020, 12:12 AM
73
145
Adam Cwojdziński
2006
ŻMKS Poznań
07/09/2020, 12:12 AM
74
146
IGOR MIROWSKI
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
07/09/2020, 9:53 AM
75
148
Zuzanna Szymanowicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
07/09/2020, 11:46 AM
76
149
Oskar Ponto
2004
YKP Gdynia
07/09/2020, 11:53 AM
77
153
Aleksander Ponto
2004
YKP Gdynia
07/09/2020, 12:55 PM
78
154
Zofia Jachymska
2006
TS Kuźnia Rybnik
07/09/2020, 2:09 PM
79
155
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk Jaworzno
07/09/2020, 2:48 PM
80
155
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk Jaworzno
07/09/2020, 2:48 PM
81
156
Agnieszka Klingiert
2000
MKŻ Arka Gdynia
07/09/2020, 4:24 PM
82
157
Adelina Wietki
2006
MKS Dwójka Warszawa
07/09/2020, 4:59 PM
83
161
Maciej Gomulski
2004
MKS Dwójka Warszawa
07/09/2020, 6:00 PM
84
163
Janina Dmochowska
2006
MKŻ Arka Gdynia
07/09/2020, 6:20 PM
85
164
Nina Łypaczewska
2003
LOK Garland Gliwice
07/09/2020, 6:21 PM
86
164
Maciej Malitowski
2008
LOK Garland Gliwice
07/09/2020, 6:21 PM
87
164
Piotr Hofman
2003
LOK Garland Gliwice
07/09/2020, 6:21 PM
88
164
Maciej Kowalski
2007
LOK Garland Gliwice
07/09/2020, 6:21 PM
89
164
Mateusz Śledzik
2005
LOK Garland Gliwice
07/09/2020, 6:21 PM
90
164
Konstantyn Podwojski
2005
LOK Garland Gliwice
07/09/2020, 6:21 PM
91
164
Oliwier Rubinkowski
2004
LOK Garland Gliwice
07/09/2020, 6:21 PM
92
165
Tymon Gajdziński
2005
MKŻ Arka Gdynia
07/09/2020, 6:31 PM
93
167
Marek Sokołowski
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
07/09/2020, 7:39 PM
94
168
Malwina Kowalczyk
2003
JK Pogoria Dąbrowa Górnicza
07/09/2020, 7:45 PM
95
171
Michał Skubisz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
07/09/2020, 9:07 PM
96
173
Kacper Rodziewicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
07/09/2020, 9:20 PM
97
176
Maciej Placzke
2006
UKS FIR Warszawa
07/09/2020, 10:56 PM
98
179
Jakub Kuczyński
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
07/09/2020, 11:08 PM
99
184
Alicja Akulicz
2006
ŻLKS Poznań
07/10/2020, 7:47 AM
100
188
Mikołaj Majchrzycki
2007
ŻLKS Poznań
07/10/2020, 7:53 AM
101
189
Michalina Pawelczyk
2006
MKS Dwójka Warszawa
07/10/2020, 9:07 AM
102
191
Maria Kmin
2008
UKS FIR Warszawa
07/10/2020, 9:13 AM
103
196
Jakub Oblonk
2006
TS Kuźnia Rybnik
07/10/2020, 2:33 PM
104
197
Mateusz Narloch
2005
MKŻ Arka Gdynia
07/10/2020, 2:41 PM
105
201
Jakub Pietrzak
2005
MKŻ Arka Gdynia
07/10/2020, 5:39 PM
106
206
Andrzej Pochopień
2006
KŻ Horn Kraków
07/10/2020, 10:01 PM
107
206
Tymoteusz Mika
2006
KŻ Horn Kraków
07/10/2020, 10:01 PM
108
206
Konrad Ciernia
2006
KŻ Horn Kraków
07/10/2020, 10:01 PM
109
206
Alicja Maciąg
2007
KŻ Horn Kraków
07/10/2020, 10:01 PM
110
206
Bartłomiej Wrzosek
2007
KŻ Horn Kraków
07/10/2020, 10:01 PM
111
206
Jan Pacheco-Śledź
2006
KŻ Horn Kraków
07/10/2020, 10:01 PM
112
206
Gita Van Der Voort
2007
KŻ Horn Kraków
07/10/2020, 10:01 PM
113
206
Ernest Radziwon
2006
KŻ Horn Kraków
07/10/2020, 10:01 PM
114
206
Jakub Trojnar
2005
KŻ Horn Kraków
07/10/2020, 10:01 PM
115
210
Wiktoria Grima
2005
TS Kuźnia Rybnik
07/10/2020, 11:03 PM
116
213
Krzysztof Olejnik
2005
UKS Barnim Goleniów
07/11/2020, 10:17 AM
117
214
Szymon Franecki
2003
SEJK Pogoń Szczecin
07/11/2020, 10:53 AM
118
217
Filip Oleszczyk
2005
UKS Barnim Goleniów
07/12/2020, 10:52 AM
119
221
Oskar Sawicki
2006
UKS Barnim Goleniów
07/13/2020, 10:38 AM
120
227
Jakub Marciniak
2005
KSW Baltic Dziwnów
07/13/2020, 8:44 PM
121
229
Franciszek Kolikow
2006
Kołobrzeska Grupa Regatowa
07/14/2020, 4:25 PM
122
233
Zuzanna Rodzeń
2004
MKŻ Arka Gdynia
07/15/2020, 3:57 PM
123
234
Hanna Michałeczko
2020
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
07/15/2020, 5:06 PM
124
235
Aleksander Chojnowski
2006
MKS Dwójka Warszawa
07/15/2020, 5:52 PM