Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser

16 - 18 lip 2020 Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
1
GBR 176460
Wojciech Stefaniak
2006
PKM LOK Poznań
2
1
POL 192834
Josh Kurzawa
2006
PKM LOK Poznań
3
1
POL 214348
Amelia Kałużyńska
2007
PKM LOK Poznań
4
2
POL 213549
MIŁOSZ MICHALAK
2005
YKP Gdynia
5
3
POL 160419
Matylda Ferenc
2007
Ts Kuźnia Rybnik
6
4
POL 215688
Natalia Nadrzewia
2005
UKS Zalew Kielce
7
6
POL 129986
Alicja Sobota
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
8
8
POL 179127
Maksymilian Kabat
2006
CHKŻ Chojnice
9
9
POL 213144
Krzysztof Szczodrowski
2005
CHKŻ Chojnice
10
11
POL 194897
Rafał Balicki
2007
CHKŻ Chojnice
11
13
POL 210007
Maciej Dudek
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
12
13
POL 210005
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13
13
POL 215781
Szymon Maruszczak
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14
13
POL 210956
Karolina Skwarek
2005
Nauticus YC Olsztyn
15
13
POL 215782
Tymoteusz Wysocki
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
16
16
POL 171258
Marcel Skubański
2005
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
17
18
POL 197749
Karolina Jałoszyńska
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
18
19
POL 197728
Zofia Prędki
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
19
20
POL 214218
NATALIA Burczyńska
2005
Giżycka Grupa Regatowa
20
24
POL 204184
Natalia Malinowska
2006
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
21
26
POL 213209
Karolina Gała
2005
K.S. Spojnia - Warszawa
22
35
POL 213207
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
23
37
POL 197724
Alicja Wróblewska
2007
YKP Gdynia
24
38
POL 203349
Zofia Wójcik
2005
KLUB UCZELNIANY AZS UW
25
42
POL 186218
Oliwia Siedlecka
2007
Giżycka Grupa Regatowa
26
45
POL 188822
Sarah Goetz
2005
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
27
46
POL 170885
Antoni Nazimek
2005
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
28
52
POL 203179
Aleksandra Zastawna
2006
YKP Gdynia
29
54
POL 166237
Julia Wawrzyniak
2007
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
30
64
POL 170199
Wiktor Borkowski
2006
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
31
65
POL 213233
Szymon Małachowski
2006
UKŻ 7 Białystok
32
66
POL 193510
Aleksander Kosowski
2006
CHKŻ Chojnice
33
68
POL 178341
Wojciech Juszczak
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
34
69
POL 207349
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
35
71
POL 213354
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ 7 Białystok
36
73
POL 191862
Maksymilian Kruczyński
2006
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
37
74
POL 212046
Aleksandra Borucka
2006
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
38
75
POL 204311
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
39
76
POL 195304
Kacper Młodzianowski
2005
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
40
80
POL 205180
Aleksandra Mac
2004
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
41
86
POL 207586
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
42
87
POL 192860
Aleksandra Mańkowska
2005
TKŻ Toruń
43
88
POL 198203
Emil Rutkowski
2006
TKŻ Toruń
44
89
POL 191813
Maks Siwczyński
2006
TKŻ Toruń
45
96
POL 211879
Piotr Grabski
2005
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
46
97
POL 214767
Filip Olszewski
2006
KS Spójnia Warszawa
47
98
POL 214823
Patryk Staluszka
2006
YKP Gdynia
48
102
POL 214736
Szymon Pytlowany
2006
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
49
103
POL 213208
Kornelia Klimas
2007
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
50
111
POL 196045
Maciej Cymerman
2006
UKS Barnim Goleniów
51
113
POL 191836
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
52
115
POL 140919
Szymon Szymanowicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
53
118
POL 206290
Piotr Flieger
2005
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
54
119
POL 160402
Kacper Dybiec
2005
K.S. Spojnia - Warszawa
55
120
POL 186834
Maksymilian Wróbel
2007
Centrum Żeglarskie Szczecin
56
121
POL 201018
Michał Bortkiewicz
2005
UKS Żeglarz Wrocław
57
121
POL 190544
Przemysław Żukowski
2005
UKS Żeglarz Wrocław
58
121
POL 207722
Mikołaj Dąbrowski
2005
UKS Żeglarz Wrocław
59
121
POL 197949
Emilia Bałdych
2006
UKS Żeglarz Wrocław
60
121
POL 19183
Maciej Chybiński
2005
UKS Żeglarz Wrocław
61
122
POL 189084
Ida Kozło
2006
UKS Żeglarz Wrocław
62
126
POL 180716
Szymon Janiak
2005
MKŻ Arka Gdynia
63
128
POL 211218
Igor Rudek
2006
YKP Gdynia
64
133
POL 186832
Kamil Stemplewski
2005
Giżycka Grupa Regatowa
65
135
POL 204341
Maria Suchocka
2006
MKŻ Arka Gdynia
66
139
POL 186836
Nikodem Górski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
67
141
POL 201013
Jeremi Ślusarski
2006
KŻ "Mewa" Poznań
68
141
POL 209471
Kajetan Linow
2007
KŻ "Mewa" Poznań
69
142
POL 216732
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
70
144
POL 200987
Wanda Szylińska
2005
KS Centrum Żeglarskie
71
145
POL 160730
Michał Grzesiek
2005
ŻMKS-Poznań
72
145
POL 180752
Agnieszka Jankowiak
2005
ŻMKS-Poznań
73
145
POL 174480
Adam Cwojdziński
2006
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
74
146
POL 203177
IGOR MIROWSKI
2006
AZS UW Warszawa
75
148
POL 191845
Zuzanna Szymanowicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
76
149
POL 166279
Oskar Ponto
2004
YKP Gdynia
77
153
POL 198200
Aleksander Ponto
2004
YKP Gdynia
78
154
POL 192682
Zofia Jachymska
2006
TS "Kuźnia" Rybnik
79
155
POL 198201
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk
80
155
POL 19
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk
81
156
POL 184592
Agnieszka Klingiert
2000
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
82
157
POL 215171
Adelina Wietki
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
83
161
POL 185706
Maciej Gomulski
2004
MKS "Dwójka" Warszawa
84
163
POL 208158
Janina Dmochowska
2006
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
85
164
POL 208421
Oliwier Rubinkowski
2004
KW LOK "Garland" Gliwice
86
164
POL 150262
Konstantyn Podwojski
2005
KW LOK "Garland" Gliwice
87
164
POL 160733
Maciej Kowalski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
88
164
POL 195031
Mateusz Śledzik
2005
KW LOK "Garland" Gliwice
89
164
POL 197815
Piotr Hofman
2003
KW LOK "Garland" Gliwice
90
164
POL 173544
Maciej Malitowski
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
91
164
POL 206282
Nina Łypaczewska
2003
KW LOK "Garland" Gliwice
92
165
POL 196962
Tymon Gajdziński
2005
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
93
167
POL 189552
Marek Sokołowski
2006
AZS UW Warszawa
94
168
POL 1
Malwina Kowalczyk
2003
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
95
171
POL 6
Michał Skubisz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
96
173
POL 21434
Kacper Rodziewicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
97
176
POL 86220
Maciej Placzke
2006
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
98
179
POL 7
Jakub Kuczyński
2006
AZS UW Warszawa
99
184
POL 181171
Alicja Akulicz
2006
ŻLKS Poznań
100
188
POL 208733
Mikołaj Majchrzycki
2007
ŻLKS Poznań
101
189
POL 183127
Michalina Pawelczyk
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
102
191
POL 188220
Maria Kmin
2008
UKS FIR Warszawa
103
196
POL 150260
Jakub Oblonk
2006
TS "Kuźnia" Rybnik
104
197
POL 205216
Mateusz Narloch
2005
MKŻ Arka Gdynia
105
201
POL 205299
Jakub Pietrzak
2005
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
106
206
POL 174566
Jakub Trojnar
2005
Klub Żeglarski Horn Kraków
107
206
POL 171303
Ernest Radziwon
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
108
206
POL 205296
Bartłomiej Wrzosek
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
109
206
POL 209024
Gita Van Der Voort
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
110
206
POL 209834
Jan Pacheco-Śledź
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
111
206
POL 191839
Tymoteusz Mika
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
112
206
POL 155035
Alicja Maciąg
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
113
206
POL 208166
Konrad Ciernia
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
114
206
POL 166479
Andrzej Pochopień
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
115
210
POL 180701
Wiktoria Grima
2005
TS "Kuźnia" Rybnik
116
213
POL 208153
Krzysztof Olejnik
2005
UKS Barnim Goleniów
117
214
POL 198204
Szymon Franecki
2003
Pogoń Szczecin
118
217
POL 209465
Filip Oleszczyk
2005
UKS Barnim Goleniów
119
221
POL 207350
Oskar Sawicki
2006
UKS Barnim Goleniów
120
227
POL 20
Jakub Marciniak
2005
KSW Baltic Dziwnów
121
229
POL 216121
Franciszek Kolikow
2006
Kołobrzeska Grupa Regatowa
122
233
POL 185791
Zuzanna Rodzeń
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
123
234
POL 205650
Hanna Michałeczko
2020
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
124
235
POL 18683
Aleksander Chojnowski
2006
MKS "Dwójka" Warszawa