Puchar PSKL

13 - 15 lip 2021 Puck, Polska

Podział na grupy

Grupa
Nr
Załoga
Klub
Złota
POL 215782
Tymoteusz Wysocki
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Złota
POL 207350
Oskar Sawicki
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
Złota
POL 197724
Filip Jarosiewicz
YKP Gdynia
Złota
POL 211218
Igor Rudek
YKP Gdynia
Złota
POL 207574
Jacek Kalinowski
CHKŻ Chojnice
Złota
POL 213549
Konrad Wlazłowski
YKP Gdynia
Złota
POL 215267
Iwo Barański
KLUB UCZELNIANY AZS UW
Złota
POL 196348
Rafał Balicki
CHKŻ Chojnice
Złota
POL 205300
Maciej Maciejczyk
UKS Pogoria
Złota
POL 217130
Karolina Jałoszyńska
KŻ NYSA
Złota
POL 209024
Gita Van Der Voort
Klub Żeglarski Horn Kraków
Złota
POL 205646
Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Złota
POL 196045
Maciej Cymerman
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
Złota
POL 206817
Michał Kornik Skawiński
UKŻ "Wiking" Toruń
Złota
GBR 216648
Max Steele
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
Złota
POL 208158
Janina Dmochowska
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
Złota
POL 207349
Danuta Grudzień
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Złota
POL 206282
Karol Rusin
KW LOK "Garland" Gliwice
Złota
POL 214732
Jan Wiśniewski
MKS "Dwójka" Warszawa
Złota
POL 211879
Piotr Grabski
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
Złota
POL 197725
Weronika Folmer
KST "Elektryk" Grudziądz
Złota
POL 183127
Michalina Pawelczyk
MKS "Dwójka" Warszawa
Złota
POL 216581
Jan Pacheco-Śledź
Klub Żeglarski Horn Kraków
Złota
POL 194939
Stanisław Wojda
JKW Poznań
Złota
POL 179127
Maksymilian Kabat
CHKŻ Chojnice
Złota
POL 208823
Jan Karnowski
KS Spójnia Warszawa
Złota
POL 207855
Igor Mirowski
KU AZS Uniwersytet Warszawski
Złota
POL 19186
Zofia Pospieszna
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Złota
POL 191831
Michał Kuczmarski
MKS "Dwójka" Warszawa
Złota
POL 216599
Maria Suchocka
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
Złota
POL 210013
Maciej Dudek
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Złota
POL 166297
Andrzej Nycz
JKW Poznań
Złota
POL 213354
Weronika Maciejczuk
UKŻ 7 Białystok
Złota
POL 205138
Zofia Michałeczko
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Złota
POL 210005
Jakub Rusiniak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Złota
GBR 176460
Wojciech Stefaniak
PKM LOK Poznań
Złota
POL 190828
Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Złota
POL 215952
Alicja Akulicz
ŻLKS Poznań
Złota
POL 207586
Gustaw Zalewski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
Złota
POL 208733
Mikołaj Majchrzycki
ŻLKS Poznań
Złota
POL 214181
Krzysztof Szklarski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Złota
POL 201013
Jeremi Ślusarski
KŻ "Mewa" Poznań
Złota
POL 205650
Blanka Bobula
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
Złota
POL 202433
Oliwia Dróżyńska
TKŻ Toruń
Złota
POL 201081
Szymon Rossa
ŻMKS-Poznań
Złota
POL 191836
Lena Cituk
Giżycka Grupa Regatowa
Złota
POL 195782
Antoni Kiliszek
MKS "Dwójka" Warszawa
Złota
POL 212046
Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
Złota
POL 207572
Klara Matysik
YKP Kraków
Złota
POL 213337
Wiktor Łasak
YKP Gdynia
Złota
POL 194948
Julia Szotyńska
AZS UW Warszawa
Złota
POL 176745
Jakub Gil
CHKŻ Chojnice
Złota
POL 214167
Kacper Wojtyna
KS AZS AWFiS Gdańsk
Złota
POL 185791
Zuzanna Rodzeń
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
Złota
POL 191834
Adam Cwojdziński
ŻMKS-Poznań
Złota
POL 214214
Marta Chomik
UKŻ Wiking Toruń
Złota
POL 188752
Agnieszka Jankowiak
ŻMKS-Poznań
Złota
POL 191838
Julia Maziarz
KS Energetyk
Złota
POL 215171
Adelina Wietki
MKS "Dwójka" Warszawa
Złota
POL 207589
Angelina Zubel
MKŻ Żnin
Złota
POL 160831
Natalia Malinowska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Złota
POL 140919
Szymon Szymanowicz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
Złota
POL 180338
Igor Wierzbowski
KN Lider Kraków
Złota
POL 192834
Josh Kurzawa
PKM LOK Poznań
Złota
POL 203072
Bartłomiej Heksel
KN Lider Kraków
Złota
POL 209824
Natalia Ziółkowska
KS AZS AWFiS Gdańsk
Złota
POL 192769
Mateusz Kolba
KN Lider Kraków
Złota
POL 207579
Jakub Gąsienica-Wawrytko
Klub Sportowy Wiaterni
Złota
POL 192832
Jakub Lipowski
KN Lider Kraków
Złota
POL 215527
Bartosz Bilicki
SSW MOS Iława
Złota
POL 197949
Emilia Bałdych
UKS Żeglarz Wrocław
Srebrna
POL 216552
Nikodem Górski
Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna
POL 214787
Izabela Legutko
Klub Sportowy Wiaterni
Srebrna
POL 178466
Julia Bochenek
YKP Kraków
Srebrna
POL 216815
Weronika Kocieniewska
KST "Elektryk" Grudziądz
Srebrna
POL 166751
Martyna Bystrowska
Klub Sportowy Wiaterni
Srebrna
POL 129986
Alicja Sobota
Stowarzyszenie Marina Poraj
Srebrna
POL 192638
Aleksandra Zastawna
YKP Gdynia
Srebrna
POL 189084
Ida Kozło
UKS Żeglarz Wrocław
Srebrna
POL 213209
Jakub Krysiński
KS Spójnia Warszawa
Srebrna
POL 205297
Jan Suchocki
MKŻ Arka Gdynia
Srebrna
POL 195031
Kacper Stęplowski
KW LOK "Garland" Gliwice
Srebrna
POL 181171
Martyna Seroka
ŻLKS Kiekrz Poznań
Srebrna
POL 213223
Matylda Ferenc
Ts Kuźnia Rybnik
Srebrna
POL 213347
Wiktoria Grima
Srebrna
POL 197
Krzysztof Dzilne
ŻLKS Kiekrz Poznań
Srebrna
POL 198203
EMIL RUTKOWSKI
TKŻ Toruń
Srebrna
POL 215169
Martyna Twarogowska
KST "Elektryk" Grudziądz
Srebrna
POL 213208
KORNELIA KLIMAS
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Srebrna
POL 7
Malwina Kowalczyk
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
Srebrna
POL 182211
Jerzy Gałęza
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Srebrna
POL 166479
Kajetan Poziemski
Klub Żeglarski Horn Kraków
Srebrna
POL 189552
Marek Sokołowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Srebrna
POL 160785
Wiktoria Urbańska
UKS WIKING Zarzecze
Srebrna
POL 203062
Mateusz Kundzier
KS AZS AWFiS Gdańsk
Srebrna
POL 205651
Igor Fałowski
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
Srebrna
POL 186831
Aleksander Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
Srebrna
POL 181845
Zuzanna Szymanowicz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
Srebrna
POL 214348
Amelia Kałużyńska
PKM LOK Poznań
Srebrna
POL 204911
HUBERT KAJMOWICZ
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
Srebrna
POL 205219
Kacper Niewiadomski
KW LOK "Garland" Gliwice
Srebrna
POL 200987
Anna Gronwald
Centrum Żeglarskie
Srebrna
POL 185443
Tomasz Wojtkowiak
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
Srebrna
POL 195312
Emilia Maziarz
KS Energetyk
Srebrna
POL 208166
Ernest Radziwon
Klub Żeglarski Horn Kraków
Srebrna
POL 174566
Alicja Maciąg
Klub Żeglarski Horn Kraków
Srebrna
POL 5
Kamil Szlachetka
Jacht Club Pogoria III
Srebrna
POL 206499
Wojciech Sikorski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Srebrna
POL 211288
Kacper Kadłubowski
KW LOK "Garland" Gliwice
Srebrna
POL 195807
Helena Moritz
UKS FIR Warszawa
Srebrna
POL 178341
Kacper Rodziewicz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
Srebrna
POL 218287
Aleksandra Jędryka
Stowarzyszenie Marina Poraj
Srebrna
POL 198207
Antoni Michalik
UKS FIR Warszawa
Srebrna
POL 9024
Marta Zwara
MKŻ Arka Gdynia
Srebrna
ESP 185781
Miłosz Królikowski
MKŻ Arka Gdynia
Srebrna
POL 191841
Kacper Wysocki
UKS FIR Warszawa
Srebrna
POL 210082
Maksymilian Luto
Nauticus Yacht Club Olsztyn
Srebrna
POL 197723
Ryszard Grochowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
Srebrna
POL 171258
Kacper Michalski
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
Srebrna
POL 198200
Zuzanna Bukowska
YKP Gdynia
Srebrna
POL 186837
Jakub Rajmer
Centrum Żeglarskie Szczecin
Srebrna
POL 182209
Jan Pawlak
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
Srebrna
POL 194841
Ignacy Jabłkowski
MKS Dwójka Warszawa
Srebrna
POL 215003
Filip Brzostowski
KLUB UCZELNIANY AZS UW
Srebrna
POL 173544
Maciej Malitowski
KW LOK "Garland" Gliwice
Srebrna
POL 182524
Ewa Trochimczyk
UKŻ Michałowo
Srebrna
POL 182529
Milena Górna
UKŻ 7 Białystok
Srebrna
POL 214736
SZYMON PYTLOWANY
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
Srebrna
POL 186834
Lena Małecka
Centrum Żeglarskie
Srebrna
POL 198045
Sebastian Rzepa
YCPTTK BESKID Nowy Sącz
Srebrna
POL 160405
Amelia Szygenda
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
Srebrna
POL 205334
Miłosz Orszulak
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
Srebrna
POL 186836
Nikodem Machejko
Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna
POL 210946
Maksymilian Wróbel
Centrum Żeglarskie Szczecin
Srebrna
POL 182527
Igor Kinasz
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
Srebrna
POL 193512
Adam Werner
Centrum Żeglarskie Szczecin
Srebrna
POL 210943
Alicja Dawidowska
Centrum Żeglarskie Szczecin
Srebrna
POL 206290
Mikołaj Madejak
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Srebrna
POL 216732
Maja Szwejk
Giżycka Grupa Regatowa
Srebrna
POL 218947
Iwo Renski
YKP Gdynia
Srebrna
POL 213207
Julia Wróblewska
YKP Gdynia
Srebrna
POL 204205
Hanna Borkowska
Giżycka Grupa Regatowa