Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar PSKL
13 - 15 lipca 2021
Puck, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
ILCA 4 (Laser 4.7)
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Konrad Wlazłowski
2005
YKP Gdynia
22.06.2021, 17:57
2
Matylda Ferenc
2007
TS Kuźnia Rybnik
23.06.2021, 10:05
3
Alicja Sobota
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
25.06.2021, 13:14
4
Jacek Kalinowski
2006
CHKŻ Chojnice
26.06.2021, 19:38
5
Tymoteusz Wysocki
2005
Nauticus YC Olsztyn
27.06.2021, 10:36
6
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus YC Olsztyn
27.06.2021, 10:36
7
Maciej Dudek
2008
Nauticus YC Olsztyn
27.06.2021, 10:36
8
Maksymilian Luto
2008
Nauticus YC Olsztyn
27.06.2021, 10:36
9
Michalina Pawelczyk
2006
MKS Dwójka Warszawa
27.06.2021, 18:01
10
Marta Chomik
1995
UKŻ Wiking Toruń
27.06.2021, 20:26
11
Michał Kornik Skawiński
2007
UKŻ Wiking Toruń
27.06.2021, 20:27
12
Maksymilian Kabat
2006
CHKŻ Chojnice
27.06.2021, 23:24
13
Ewa Trochimczyk
2007
UKŻ Michałowo
27.06.2021, 23:31
14
Julia Wawrzyniak
2007
JKW Poznań
28.06.2021, 11:49
15
Oskar Sawicki
2006
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
28.06.2021, 19:56
16
Maciej Cymerman
2006
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
28.06.2021, 20:31
17
Wiktoria Urbańska
2008
UKS Wiking Zarzecze
28.06.2021, 23:18
18
Ignacy Jabłkowski
2009
MKS Dwójka Warszawa
29.06.2021, 19:12
19
Weronika Kocieniewska
2006
KST Elektryk Grudziądz
29.06.2021, 21:10
20
Martyna Twarogowska
2006
KST Elektryk Grudziądz
29.06.2021, 21:13
21
Weronika Folmer
1999
KST Elektryk Grudziądz
29.06.2021, 21:16
22
Igor Mirowski
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
29.06.2021, 22:30
23
Amelia Szygenda
2008
JKW Poznań
30.06.2021, 11:02
24
Igor Rudek
2006
YKP Gdynia
30.06.2021, 14:53
25
Danuta Grudzień
2006
UKS Silesia Opty
30.06.2021, 19:46
26
SZYMON PYTLOWANY
2006
UKS Silesia Opty
30.06.2021, 19:46
27
KORNELIA KLIMAS
2007
UKS Silesia Opty
30.06.2021, 19:46
28
Jakub Gil
2006
CHKŻ Chojnice
01.07.2021, 08:58
29
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
01.07.2021, 20:58
30
Igor Kinasz
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
01.07.2021, 21:49
31
Aleksandra Jędryka
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
01.07.2021, 22:05
32
Marek Sokołowski
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
02.07.2021, 11:59
33
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
02.07.2021, 12:29
34
Michał Kuczmarski
2006
MKS Dwójka Warszawa
02.07.2021, 12:58
35
Kacper Wojtyna
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
02.07.2021, 13:33
36
Iwo Renski
2005
YKP Gdynia
03.07.2021, 12:32
37
Mateusz Kolba
2006
KN Lider Kraków
03.07.2021, 16:02
38
Igor Wierzbowski
2007
KN Lider Kraków
03.07.2021, 16:02
39
Jakub Lipowski
2007
KN Lider Kraków
03.07.2021, 16:02
40
Mikołaj Madejak
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
03.07.2021, 16:40
41
Iwo Barański
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
03.07.2021, 19:13
42
Oliwia Dróżyńska
2004
TKŻ Toruń
03.07.2021, 19:22
43
EMIL RUTKOWSKI
2006
TKŻ Toruń
03.07.2021, 19:38
44
Aleksandra Borucka
2006
OŚ AZS Poznań
03.07.2021, 19:44
45
Maria Suchocka
2006
MKŻ Arka Gdynia
03.07.2021, 19:47
46
Aleksandra Zastawna
2006
YKP Gdynia
03.07.2021, 21:21
47
Kacper Stęplowski
2009
LOK Garland Gliwice
03.07.2021, 21:54
48
Kacper Niewiadomski
2007
LOK Garland Gliwice
03.07.2021, 21:54
49
Maciej Malitowski
2008
LOK Garland Gliwice
03.07.2021, 21:54
50
Kacper Kadłubowski
2007
LOK Garland Gliwice
03.07.2021, 21:54
51
Karol Rusin
2006
LOK Garland Gliwice
03.07.2021, 21:54
52
Wojciech Stefaniak
2006
PKM LOK Poznań
03.07.2021, 22:42
53
Daniel Śmiałowski
2007
PKM LOK Poznań
03.07.2021, 22:42
54
Josh Kurzawa
2006
PKM LOK Poznań
03.07.2021, 22:42
55
Amelia Kałużyńska
2007
PKM LOK Poznań
03.07.2021, 22:42
56
Zuzanna Szymanowicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
04.07.2021, 12:09
57
Szymon Szymanowicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
04.07.2021, 12:11
58
Adelina Wietki
2006
MKS Dwójka Warszawa
04.07.2021, 15:22
59
Maksymilian Wróbel
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
04.07.2021, 18:06
60
Ryszard Grochowski
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
04.07.2021, 20:40
61
Krzysztof Szklarski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
04.07.2021, 21:03
62
Natalia Malinowska
2006
JKW Poznań
04.07.2021, 21:43
63
Bartłomiej Heksel
2004
KN Lider Kraków
04.07.2021, 22:14
64
Antoni Kiliszek
2006
MKS Dwójka Warszawa
04.07.2021, 22:26
65
Martyna Bystrowska
2005
KS Wiaterni Nowy Targ
04.07.2021, 22:48
66
Eliza Dudas
2008
KS Wiaterni Nowy Targ
04.07.2021, 22:48
67
Jakub Gąsienica-Wawrytko
2007
KS Wiaterni Nowy Targ
04.07.2021, 22:48
68
Izabela Legutko
2004
KS Wiaterni Nowy Targ
04.07.2021, 22:56
69
Ida Kozło
2006
UKS Żeglarz Wrocław
05.07.2021, 00:09
70
Emilia Bałdych
2006
UKS Żeglarz Wrocław
05.07.2021, 00:09
71
Tomasz Wojtkowiak
2008
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
05.07.2021, 07:09
72
Maksymilian Kruczyński
2006
OŚ AZS Poznań
05.07.2021, 08:27
73
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk Jaworzno
05.07.2021, 09:57
74
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk Jaworzno
05.07.2021, 09:57
75
Zuzanna Bukowska
2008
YKP Gdynia
05.07.2021, 10:15
76
Jan Wiśniewski
2007
MKS Dwójka Warszawa
05.07.2021, 12:51
77
Lena Małecka
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
05.07.2021, 21:33
78
Milena Górna
2008
UKŻ Siódemka Białystok
05.07.2021, 21:58
79
Rafał Balicki
2007
CHKŻ Chojnice
06.07.2021, 07:13
80
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ Siódemka Białystok
06.07.2021, 09:53
81
Alicja Dawidowska
2008
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
06.07.2021, 13:18
82
Julia Bochenek
2004
YKP Kraków
06.07.2021, 15:33
83
Klara Matysik
2005
YKP Kraków
06.07.2021, 15:34
84
Anna Gronwald
2006
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
06.07.2021, 17:16
85
Jan Suchocki
2007
MKŻ Arka Gdynia
06.07.2021, 18:10
86
Piotr Grabski
2005
SYC Zefir Drakkar Poraj
06.07.2021, 21:34
87
Maciej Maciejczyk
2004
UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
06.07.2021, 22:16
88
Jakub Krysiński
2007
KS Spójnia Warszawa
06.07.2021, 22:45
89
Nikodem Machejko
2008
Giżycka Grupa Regatowa
07.07.2021, 00:12
90
Agnieszka Jankowiak
2005
ŻMKS Poznań
07.07.2021, 09:35
91
Adam Cwojdziński
2006
ŻMKS Poznań
07.07.2021, 09:35
92
Szymon Rossa
2006
ŻMKS Poznań
07.07.2021, 09:35
93
Andrzej Nycz
2006
JKW Poznań
07.07.2021, 10:43
94
Kamil Szlachetka
2006
JK Pogoria Dąbrowa Górnicza
07.07.2021, 13:15
95
Bartosz Bilicki
2007
SSW MOS Iława
07.07.2021, 13:17
96
Jan Pawlak
2006
YC PTTK Beskid Nowy Sącz
07.07.2021, 16:06
97
Igor Fałowski
2006
YC PTTK Beskid Nowy Sącz
07.07.2021, 16:06
98
Miłosz Orszulak
2008
YC PTTK Beskid Nowy Sącz
07.07.2021, 16:06
99
HUBERT KAJMOWICZ
2007
YC PTTK Beskid Nowy Sącz
07.07.2021, 16:06
100
Sebastian Rzepa
2009
YC PTTK Beskid Nowy Sącz
07.07.2021, 16:06
101
Angelina Zubel
2006
MKŻ Żnin
07.07.2021, 16:33
102
Wojciech Sikorski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
07.07.2021, 18:58
103
Janina Dmochowska
2006
MKŻ Arka Gdynia
07.07.2021, 20:31
104
Filip Jarosiewicz
2006
YKP Gdynia
07.07.2021, 20:50
105
Stanisław Wojda
2006
JKW Poznań
07.07.2021, 21:57
106
Jakub Rajmer
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
07.07.2021, 22:07
107
Karolina Jałoszyńska
2006
KŻ Nysa
07.07.2021, 22:47
108
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
08.07.2021, 06:53
109
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
08.07.2021, 06:53
110
Antoni Michalik
2007
UKS FIR Warszawa
08.07.2021, 06:53
111
Natalia Ziółkowska
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
08.07.2021, 08:49
112
Julia Szotyńska
2004
AZS Uniwersytet Warszawski
08.07.2021, 09:57
113
Filip Brzostowski
2017
AZS Uniwersytet Warszawski
08.07.2021, 09:58
114
Aleksander Chojnowski
2005
MKS Dwójka Warszawa
08.07.2021, 10:07
115
Adam Werner
2008
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
08.07.2021, 12:44
116
Miłosz Królikowski
2006
MKŻ Arka Gdynia
08.07.2021, 15:13
117
Jeremi Ślusarski
2006
KŻ Mewa Poznań
08.07.2021, 17:20
118
Mateusz Kundzier
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
08.07.2021, 17:27
119
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
08.07.2021, 17:29
120
Wiktoria Grima
2005
08.07.2021, 18:16
121
Kacper Rodziewicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
08.07.2021, 18:47
122
Marta Zwara
2007
MKŻ Arka Gdynia
08.07.2021, 18:53
123
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
08.07.2021, 18:59
124
Mikołaj Majchrzycki
2007
ŻLKS Poznań
08.07.2021, 20:37
125
Krzysztof Dzilne
2006
ŻLKS Poznań
08.07.2021, 20:38
126
Alicja Akulicz
2006
ŻLKS Poznań
08.07.2021, 20:41
127
Martyna Seroka
2008
ŻLKS Poznań
08.07.2021, 20:46
128
Alicja Maciąg
2007
KŻ Horn Kraków
08.07.2021, 22:03
129
Jan Pacheco-Śledź
2006
KŻ Horn Kraków
08.07.2021, 22:03
130
Gita Van Der Voort
2007
KŻ Horn Kraków
08.07.2021, 22:03
131
Ernest Radziwon
2006
KŻ Horn Kraków
08.07.2021, 22:03
132
Kajetan Poziemski
2007
KŻ Horn Kraków
08.07.2021, 22:03
133
Blanka Bobula
2007
JK Kotwica Tarnobrzeg
08.07.2021, 22:13
134
Zofia Michałeczko
2007
JK Kotwica Tarnobrzeg
08.07.2021, 22:13
135
Zofia Pospieszna
2007
OŚ AZS Poznań
08.07.2021, 22:25
136
Jerzy Gałęza
2007
JKW Poznań
08.07.2021, 23:31
137
Jan Karnowski
2006
KS Spójnia Warszawa
09.07.2021, 09:01
138
Wiktor Łasak
2006
YKP Gdynia
09.07.2021, 09:32
139
Zuzanna Rodzeń
2004
MKŻ Arka Gdynia
09.07.2021, 11:24
140
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
09.07.2021, 15:55
141
Nikodem Górski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
09.07.2021, 16:29
142
Kacper Michalski
2008
KŻ Nysa
10.07.2021, 09:40
143
Max Steele
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
11.07.2021, 19:46
144
Malwina Kowalczyk
2003
JK Pogoria Dąbrowa Górnicza
12.07.2021, 21:10