Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar PSKL
13 - 15 lipca 2021
Puck, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
ILCA 6 (Laser Radial)
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Iga Marcisz
2004
TS Kuźnia Rybnik
22.06.2021, 23:13
2
Amelia Dziąba
2003
Giżycka Grupa Regatowa
23.06.2021, 10:45
3
Damian Sobota
2004
Stowarzyszenie Marina Poraj
25.06.2021, 14:17
4
Bartosz Andrzejak
2004
Nauticus YC Olsztyn
27.06.2021, 10:36
5
Adam Sokołowski
2003
Nauticus YC Olsztyn
27.06.2021, 10:36
6
Szymon Maruszczak
2005
Nauticus YC Olsztyn
27.06.2021, 10:36
7
Natalia Burczyńska
2005
UKŻ Wiking Toruń
27.06.2021, 20:26
8
Anna Gierasimiuk
2005
UKŻ Michałowo
27.06.2021, 23:31
9
Aleksandra Ciwoniuk
2005
UKŻ Michałowo
27.06.2021, 23:31
10
Laura Banach
2004
Giżycka Grupa Regatowa
28.06.2021, 10:23
11
Kacper Dybiec
2005
KS Spójnia Warszawa
28.06.2021, 20:50
12
Natalia Krysta
2004
UKS Wiking Zarzecze
28.06.2021, 23:18
13
Kacper Klucznik
2004
KST Elektryk Grudziądz
29.06.2021, 21:19
14
Wiktoria Harnasz
2005
TS Kuźnia Rybnik
30.06.2021, 17:56
15
Filip Kapała
2004
MKŻ Arka Gdynia
30.06.2021, 22:30
16
Mateusz Narloch
2005
MKŻ Arka Gdynia
30.06.2021, 22:37
17
Hanna Koczar
2003
TS Kuźnia Rybnik
01.07.2021, 12:46
18
Dominik Masłoń
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
01.07.2021, 17:53
19
Stanisław Konarzewski
2004
Giżycka Grupa Regatowa
02.07.2021, 09:16
20
Antoni Pasich
2004
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
02.07.2021, 11:00
21
Jakub Rzeszotek
2006
MKS Dwójka Warszawa
02.07.2021, 16:31
22
Marcin Pietrzak
2004
MKS Dwójka Warszawa
02.07.2021, 18:41
23
Hanna Słyk
2005
MKS Dwójka Warszawa
03.07.2021, 10:57
24
Franciszek Kotlarek
2005
KS Spójnia Warszawa
03.07.2021, 15:48
25
Klára Himmelová
2002
03.07.2021, 20:56
26
Piotr Hofman
2003
LOK Garland Gliwice
03.07.2021, 21:54
27
Mateusz Śledzik
2005
LOK Garland Gliwice
03.07.2021, 21:54
28
Tomasz Procek
2003
LOK Garland Gliwice
03.07.2021, 21:54
29
Michał Tokarczyk
2004
LOK Garland Gliwice
03.07.2021, 21:54
30
Karol Głąbik
2003
LOK Garland Gliwice
03.07.2021, 21:54
31
Aleksander Szczygielski
2002
LOK Garland Gliwice
03.07.2021, 21:54
32
Konstantyn Podwojski
2005
LOK Garland Gliwice
03.07.2021, 21:54
33
Tomasz Nitka
1987
LOK Garland Gliwice
03.07.2021, 21:54
34
Paweł Sikora
2004
PKM LOK Poznań
03.07.2021, 22:42
35
Przemysław Machowski
2003
MKS Dwójka Warszawa
04.07.2021, 06:59
36
Lilly May Niezabitowska
2004
JK Kotwica Tarnobrzeg
04.07.2021, 16:54
37
Klara Sobczak
2004
CHKŻ Chojnice
04.07.2021, 20:45
38
Mikołaj Dąbrowski
2005
UKS Żeglarz Wrocław
05.07.2021, 00:09
39
Michał Bortkiewicz
2005
UKS Żeglarz Wrocław
05.07.2021, 00:09
40
Michał Klimko
2006
UKS Żeglarz Wrocław
05.07.2021, 00:09
41
Maria Prus-Głowacka
2004
OŚ AZS Poznań
05.07.2021, 09:16
42
Laura Szulc
2004
CHKŻ Chojnice
05.07.2021, 11:18
43
Filip Olszewski
2006
MKS Dwójka Warszawa
05.07.2021, 12:50
44
Bartosz Dąbrowski
2004
UKŻ Siódemka Białystok
05.07.2021, 14:02
45
Piotr Flieger
2005
MKŻ Arka Gdynia
05.07.2021, 15:48
46
Alicja Spruch
2001
MKS Dwójka Warszawa
05.07.2021, 18:30
47
Jiří Himmel
2003
05.07.2021, 20:00
48
Kajetan Linow
2007
KŻ Mewa Poznań
05.07.2021, 21:26
49
Julia Szymczak
2003
MKS Dwójka Warszawa
05.07.2021, 22:07
50
Sławomir Chybiński
1975
UKS Żeglarz Wrocław
05.07.2021, 22:16
51
Wiktor Robaczewski
2003
06.07.2021, 09:41
52
Natalia Nadrzewia
2005
UKS Zalew Kielce
06.07.2021, 11:34
53
Dominika Raszka
2004
MKS Dwójka Warszawa
06.07.2021, 11:44
54
Krzysztof Olejnik
2005
SEJK Pogoń Szczecin
06.07.2021, 11:48
55
Zofia Wójcik
2005
AZS Uniwersytet Warszawski
06.07.2021, 13:02
56
Hubert Wójcik
1978
AZS Uniwersytet Warszawski
06.07.2021, 13:07
57
Maciej Gomulski
2004
MKS Dwójka Warszawa
06.07.2021, 17:17
58
Aleksandra Mac
2004
JK Kotwica Tarnobrzeg
06.07.2021, 17:30
59
Wanda Szylińska
2005
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
06.07.2021, 20:17
60
Sarah Goetz
2005
OŚ AZS Poznań
06.07.2021, 20:47
61
Tymon Gajdziński
2005
MKŻ Arka Gdynia
06.07.2021, 20:51
62
Michał Gonciarz
2004
UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
06.07.2021, 22:16
63
Szymon Małachowski
2006
UKŻ Siódemka Białystok
07.07.2021, 07:47
64
Róża Stolarska
2005
MKS Dwójka Warszawa
07.07.2021, 08:55
65
Rafał Szubert
2002
ŻMKS Poznań
07.07.2021, 09:35
66
Michał Grzesiek
2005
ŻMKS Poznań
07.07.2021, 09:35
67
Aleksandra Długołęcka
2005
ŻMKS Poznań
07.07.2021, 09:35
68
Piotr Jóźwiak
2001
ŻMKS Poznań
07.07.2021, 09:35
69
Teodor Kasprzyk
2005
ŻMKS Poznań
07.07.2021, 09:35
70
Marek Szczepankowski
2005
SEJK Pogoń Szczecin
07.07.2021, 10:15
71
Kacper Radzikowski
2001
MKS Dwójka Warszawa
07.07.2021, 11:06
72
Miłosz MICHALAK
2005
YKP Gdynia
07.07.2021, 11:54
73
Natalia Chojnowska
2007
SSW MOS Iława
07.07.2021, 13:32
74
Jan Krawczyk
2004
CHKŻ Chojnice
07.07.2021, 13:48
75
Karol Majda
1981
RKS Lasery Zegrze
07.07.2021, 16:31
76
Tomek Bendlewski
2004
YKP Gdynia
07.07.2021, 18:09
77
Oskar Ponto
2004
YKP Gdynia
07.07.2021, 18:48
78
Julia Tomaszewska
2000
OŚ AZS Poznań
07.07.2021, 19:31
79
Stefan Marciniak
2003
OŚ AZS Poznań
07.07.2021, 19:46
80
Kinga Brzóska
2002
MKŻ Arka Gdynia
07.07.2021, 20:23
81
Dominik Śliwiński
2003
MKŻ Arka Gdynia
07.07.2021, 20:36
82
Patryk Furmanek
2005
SSW MOS Iława
07.07.2021, 20:54
83
Aleksander Ponto
2004
YKP Gdynia
07.07.2021, 20:54
84
Szymon Janiak
2005
MKŻ Arka Gdynia
07.07.2021, 21:05
85
Antoni Nazimek
2005
JKW Poznań
07.07.2021, 22:09
86
piotr vogel
2005
JKW Poznań
07.07.2021, 23:05
87
Paulina Placzke
2002
UKS FIR Warszawa
08.07.2021, 06:58
88
Adam Slodownik
2004
KS Spójnia Warszawa
08.07.2021, 07:47
89
Jonas M. Mager
2004
MSC
08.07.2021, 09:33
90
Hanna Dmochowska
2004
08.07.2021, 10:25
91
Julian Podwalski
2005
SSW MOS Iława
08.07.2021, 11:17
92
Stanisław Elmer
1967
RKS Lasery Zegrze
08.07.2021, 12:01
93
Mikołaj Kmin
2005
KS Spójnia Warszawa
08.07.2021, 12:02
94
Igor Haufa
2003
ŻLKS Poznań
08.07.2021, 12:23
95
Hubert Roszyk
2005
ŻLKS Poznań
08.07.2021, 12:25
96
Jakub Piesiewicz
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
08.07.2021, 15:36
97
Filip Miłoszewski
2003
UKS Barnim Goleniów
08.07.2021, 16:15
98
Maksymilian Burdziej
2003
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
08.07.2021, 16:25
99
Nawojka Ślusarska
2003
KŻ Mewa Poznań
08.07.2021, 17:31
100
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
08.07.2021, 17:35
101
Mariusz Kowalewski
1967
KS Spójnia Warszawa
08.07.2021, 17:45
102
Szymon Gąsiorowski
2005
YKP Gdynia
08.07.2021, 19:05
103
Maria Majchrzycka
2004
ŻLKS Poznań
08.07.2021, 20:41
104
Andrzej Nowakowski
2004
YKP Gdynia
08.07.2021, 21:16
105
Andrzej Pochopień
2006
KŻ Horn Kraków
08.07.2021, 22:03
106
Tymoteusz Mika
2006
KŻ Horn Kraków
08.07.2021, 22:03
107
Leon Gniadek
2004
KŻ Horn Kraków
08.07.2021, 22:03
108
Jakub Trojnar
2005
KŻ Horn Kraków
08.07.2021, 22:03
109
Kacper Bąk
2005
KŻ Horn Kraków
08.07.2021, 22:03
110
Aleksandra Bobula
2004
JK Kotwica Tarnobrzeg
08.07.2021, 22:13
111
Maciej Panaś
2004
CHKŻ Chojnice
08.07.2021, 22:23
112
wojtek juszczak
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
08.07.2021, 22:50
113
Anna Weinzieher
1990
UKŻ Wiking Toruń
08.07.2021, 23:12
114
Wiktoria Gołębiowska
2000
08.07.2021, 23:31
115
Maciej Iliński
2004
YKP Gdynia
09.07.2021, 11:04
116
Zosia Derwich
2002
WKŻ Wolsztyn
09.07.2021, 18:01
117
Julia Rogalska
2002
Giżycka Grupa Regatowa
09.07.2021, 23:59
118
Marcel Skubański
2005
KŻ Nysa
10.07.2021, 09:43
119
Kasia Derwich
2002
WKŻ Wolsztyn
11.07.2021, 12:06
120
Kamil Stemplewski
2005
Giżycka Grupa Regatowa
11.07.2021, 20:26
121
Franciszek Niesiobędzki
2005
Giżycka Grupa Regatowa
12.07.2021, 10:54
122
Michał Paciorek
2004
KS Spójnia Warszawa
12.07.2021, 18:08