Puchar PSKL

13 - 15 lip 2021 Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 213549
Konrad Wlazłowski
2005
YKP Gdynia
2
POL 213223
Matylda Ferenc
2007
Ts Kuźnia Rybnik
3
POL 129986
Alicja Sobota
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
4
POL 207574
Jacek Kalinowski
2006
CHKŻ Chojnice
5
POL 210005
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
6
POL 210082
Maksymilian Luto
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
7
POL 210013
Maciej Dudek
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
8
POL 215782
Tymoteusz Wysocki
2005
Nauticus Yacht Club Olsztyn
9
POL 183127
Michalina Pawelczyk
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
10
POL 214214
Marta Chomik
1995
UKŻ Wiking Toruń
11
POL 206817
Michał Kornik Skawiński
2007
UKŻ "Wiking" Toruń
12
POL 179127
Maksymilian Kabat
2006
CHKŻ Chojnice
13
POL 182524
Ewa Trochimczyk
2007
UKŻ Michałowo
14
POL 190828
Julia Wawrzyniak
2007
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
15
POL 207350
Oskar Sawicki
2006
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
16
POL 196045
Maciej Cymerman
2006
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
17
POL 160785
Wiktoria Urbańska
2008
UKS WIKING Zarzecze
18
POL 194841
Ignacy Jabłkowski
2009
MKS Dwójka Warszawa
19
POL 216815
Weronika Kocieniewska
2006
KST "Elektryk" Grudziądz
20
POL 215169
Martyna Twarogowska
2006
KST "Elektryk" Grudziądz
21
POL 197725
Weronika Folmer
1999
KST "Elektryk" Grudziądz
22
POL 207855
Igor Mirowski
2006
KU AZS Uniwersytet Warszawski
23
POL 160405
Amelia Szygenda
2008
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
24
POL 211218
Igor Rudek
2006
YKP Gdynia
25
POL 213208
KORNELIA KLIMAS
2007
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
26
POL 207349
Danuta Grudzień
2006
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
27
POL 214736
SZYMON PYTLOWANY
2006
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
28
POL 176745
Jakub Gil
2006
CHKŻ Chojnice
29
POL 207586
Gustaw Zalewski
2007
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
30
POL 182527
Igor Kinasz
2007
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
31
POL 218287
Aleksandra Jędryka
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
32
POL 189552
Marek Sokołowski
2006
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
33
POL 213207
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
34
POL 191831
Michał Kuczmarski
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
35
POL 214167
Kacper Wojtyna
2006
KS AZS AWFiS Gdańsk
36
POL 218947
Iwo Renski
2005
YKP Gdynia
37
POL 192769
Mateusz Kolba
2006
KN Lider Kraków
38
POL 180338
Igor Wierzbowski
2007
KN Lider Kraków
39
POL 192832
Jakub Lipowski
2007
KN Lider Kraków
40
POL 206290
Mikołaj Madejak
2008
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
41
POL 215267
Iwo Barański
2006
KLUB UCZELNIANY AZS UW
42
POL 202433
Oliwia Dróżyńska
2004
TKŻ Toruń
43
POL 198203
EMIL RUTKOWSKI
2006
TKŻ Toruń
44
POL 212046
Aleksandra Borucka
2006
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
45
POL 216599
Maria Suchocka
2006
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
46
POL 192638
Aleksandra Zastawna
2006
YKP Gdynia
47
POL 173544
Maciej Malitowski
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
48
POL 206282
Karol Rusin
2006
KW LOK "Garland" Gliwice
49
POL 211288
Kacper Kadłubowski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
50
POL 205219
Kacper Niewiadomski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
51
POL 195031
Kacper Stęplowski
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
52
POL 214348
Amelia Kałużyńska
2007
PKM LOK Poznań
53
POL 192834
Josh Kurzawa
2006
PKM LOK Poznań
54
POL I
Daniel Śmiałowski
2007
PKM LOK Poznań
55
GBR 176460
Wojciech Stefaniak
2006
PKM LOK Poznań
56
POL 181845
Zuzanna Szymanowicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
57
POL 140919
Szymon Szymanowicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
58
POL 215171
Adelina Wietki
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
59
POL 210946
Maksymilian Wróbel
2007
Centrum Żeglarskie Szczecin
60
POL 197723
Ryszard Grochowski
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
61
POL 214181
Krzysztof Szklarski
2008
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
62
POL 160831
Natalia Malinowska
2006
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
63
POL 203072
Bartłomiej Heksel
2004
KN Lider Kraków
64
POL 195782
Antoni Kiliszek
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
65
POL 166751
Martyna Bystrowska
2005
Klub Sportowy Wiaterni
66
POL 190984
Eliza Dudas
2008
Klub Sportowy Wiaterni
67
POL 207579
Jakub Gąsienica-Wawrytko
2007
Klub Sportowy Wiaterni
68
POL 214787
Izabela Legutko
2004
Klub Sportowy Wiaterni
69
POL 189084
Ida Kozło
2006
UKS Żeglarz Wrocław
70
POL 197949
Emilia Bałdych
2006
UKS Żeglarz Wrocław
71
POL 185443
Tomasz Wojtkowiak
2008
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
72
POL 205646
Maksymilian Kruczyński
2006
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
73
POL 191838
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk
74
POL 195312
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk
75
POL 198200
Zuzanna Bukowska
2008
YKP Gdynia
76
POL 214732
Jan Wiśniewski
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
77
POL 186834
Lena Małecka
2007
Centrum Żeglarskie
78
POL 182529
Milena Górna
2008
UKŻ 7 Białystok
79
POL 196348
Rafał Balicki
2007
CHKŻ Chojnice
80
POL 213354
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ 7 Białystok
81
POL 210943
Alicja Dawidowska
2008
Centrum Żeglarskie Szczecin
82
POL 178466
Julia Bochenek
2004
YKP Kraków
83
POL 207572
Klara Matysik
2005
YKP Kraków
84
POL 200987
Anna Gronwald
2006
Centrum Żeglarskie
85
POL 205297
Jan Suchocki
2007
MKŻ Arka Gdynia
86
POL 211879
Piotr Grabski
2005
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
87
POL 205300
Maciej Maciejczyk
2004
UKS Pogoria
88
POL 213209
Jakub Krysiński
2007
KS Spójnia Warszawa
89
POL 186836
Nikodem Machejko
2008
Giżycka Grupa Regatowa
90
POL 188752
Agnieszka Jankowiak
2005
ŻMKS-Poznań
91
POL 191834
Adam Cwojdziński
2006
ŻMKS-Poznań
92
POL 201081
Szymon Rossa
2006
ŻMKS-Poznań
93
POL 166297
Andrzej Nycz
2006
JKW Poznań
94
POL 5
Kamil Szlachetka
2006
Jacht Club Pogoria III
95
POL 215527
Bartosz Bilicki
2007
SSW MOS Iława
96
POL 204911
HUBERT KAJMOWICZ
2007
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
97
POL 198045
Sebastian Rzepa
2009
YCPTTK BESKID Nowy Sącz
98
POL 205651
Igor Fałowski
2006
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
99
POL 205334
Miłosz Orszulak
2008
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
100
POL 182209
Jan Pawlak
2006
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
101
POL 207589
Angelina Zubel
2006
MKŻ Żnin
102
POL 206499
Wojciech Sikorski
2008
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
103
POL 208158
Janina Dmochowska
2006
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
104
POL 197724
Filip Jarosiewicz
2006
YKP Gdynia
105
POL 194939
Stanisław Wojda
2006
JKW Poznań
106
POL 186837
Jakub Rajmer
2007
Centrum Żeglarskie Szczecin
107
POL 217130
Karolina Jałoszyńska
2006
KŻ NYSA
108
POL 198207
Antoni Michalik
2007
UKS FIR Warszawa
109
POL 195807
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
110
POL 191841
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
111
POL 209824
Natalia Ziółkowska
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
112
POL 194948
Julia Szotyńska
2004
AZS UW Warszawa
113
POL 215003
Filip Brzostowski
2017
KLUB UCZELNIANY AZS UW
114
POL 186831
Aleksander Chojnowski
2005
MKS "Dwójka" Warszawa
115
POL 193512
Adam Werner
2008
Centrum Żeglarskie Szczecin
116
ESP 185781
Miłosz Królikowski
2006
MKŻ Arka Gdynia
117
POL 201013
Jeremi Ślusarski
2006
KŻ "Mewa" Poznań
118
POL 203062
Mateusz Kundzier
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
119
POL 204205
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
120
POL 213347
Wiktoria Grima
2005
121
POL 178341
Kacper Rodziewicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
122
POL 9024
Marta Zwara
2007
MKŻ Arka Gdynia
123
POL 216732
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
124
POL 208733
Mikołaj Majchrzycki
2007
ŻLKS Poznań
125
POL 197
Krzysztof Dzilne
2006
ŻLKS Kiekrz Poznań
126
POL 215952
Alicja Akulicz
2006
ŻLKS Poznań
127
POL 181171
Martyna Seroka
2008
ŻLKS Kiekrz Poznań
128
POL 166479
Kajetan Poziemski
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
129
POL 208166
Ernest Radziwon
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
130
POL 216581
Jan Pacheco-Śledź
2006
Klub Żeglarski Horn Kraków
131
POL 209024
Gita Van Der Voort
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
132
POL 174566
Alicja Maciąg
2007
Klub Żeglarski Horn Kraków
133
POL 205650
Blanka Bobula
2007
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
134
POL 205138
Zofia Michałeczko
2007
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
135
POL 19186
Zofia Pospieszna
2007
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
136
POL 182211
Jerzy Gałęza
2007
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
137
POL 208823
Jan Karnowski
2006
KS Spójnia Warszawa
138
POL 213337
Wiktor Łasak
2006
YKP Gdynia
139
POL 185791
Zuzanna Rodzeń
2004
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
140
POL 191836
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
141
POL 216552
Nikodem Górski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
142
POL 171258
Kacper Michalski
2008
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
143
GBR 216648
Max Steele
2005
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
144
POL 7
Malwina Kowalczyk
2003
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza