PUCHAR AZS BICTECHNO

1 - 3 cze 2021 Nad Jeziorem 103, Poznań, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
Opłacono
1
POL 264
Kajetan Wygnańczuk
2007
Tak
2
POL 245
Nikodem Szczerba
2007
Tak
3
POL 166
Maciej Wiśniewski
2009
FUNDACJA YACHT KLUB JUNGA / FUNDACJA YAC
Tak
4
POL 209
Oliwia Maciejska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
5
POL 316
Hanna Cejko
2007
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
6
POL 324
Kacper Karbownik
2006
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
7
POL 352
Kamil Endler-Kozlowski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
8
POL 381
Jeremi Wojtas
2007
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
9
POL 382
Ida Wojtas
2010
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
10
POL 351
Michał Sudnik
2009
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
11
POL 2132
Mikołaj Strupiński
2008
Giżycka Grupa Regatowa
Tak
12
POL 2411
Tymon Żarkowski
2007
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
Tak
13
POL 242
Jakub Guźlecki
2007
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
Tak
14
POL 257
Piotr Kapłoń
2008
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
Tak
15
POL 31
Hubert Głuchowski
2007
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
Tak
16
POL 142
Amelia Wydra
2006
OKŻ Junga Olsztyn
Tak
17
POL 154
Wojciech Kwaśny
2006
OKŻ Junga Olsztyn
Tak
18
POL 116
Szymon Grudziński
2007
OKŻ Junga Olsztyn
Tak
19
POL 148
Aleksandra Wrońska
2007
OKŻ Junga Olsztyn
Tak
20
POL 151
Wiktor Biesiekierski
2006
OKŻ Junga Olsztyn
Tak
21
POL 255
Dominik Gajlewicz
2008
Olsztyński Klub Żeglarski JUNGA
Tak
22
POL 342
Wiktor Borucki
2008
OŚ AZS POZNAŃ
Tak
23
POL 85
Amadeusz Stobinski
2006
OŚ AZS POZNAŃ
Tak
24
POL 87
Maciej Dąbek
2007
OŚ AZS POZNAŃ
Tak
25
POL 2135
Ksawery Popiołkowski
2008
OŚ AZS POZNAŃ
Tak
26
POL 809
Antoni Przybylski
2007
OŚ AZS POZNAŃ
Tak
27
POL 340
Alicja Koczorowska
2007
OŚ AZS POZNAŃ
Tak
28
POL 126
Leon Jankowski
2008
OŚ AZS POZNAŃ
Tak
29
POL 1228
Olga Kanikowska
2007
OŚ AZS POZNAŃ
Tak
30
POL 1870
Alan Kurzawa
2008
OŚ AZS POZNAŃ
Tak
31
POL 8091
Basia Przybylska
2010
OŚ AZS POZNAŃ
Tak
32
POL 348
Marta Morzy
2008
OŚ AZS POZNAŃ
Tak
33
POL 135
Nina Gaweł
2010
OŚ AZS POZNAŃ
Tak
34
POL 1804
Marta Nuria Pieczyńska
2007
OŚ AZS POZNAŃ
Tak
35
POL 131
Tymon Wrzesinski
2010
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
36
POL 307
Maja Pomierska
2007
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
37
POL 128
Franciszek Protasiewicz
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
38
POL 404
Jan Rodziewicz
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
39
POL 256
Oleksii Budnik
2005
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
40
POL 2131
Adam Ryan
2010
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
41
POL 2115
Gustaw Trybek
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
42
POL 2118
Konrad Pałucki
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
43
POL 219
Joanna Dzioba
2009
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
44
POL 555
Hanna Lis
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
45
POL 218
Igor Bielawski
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
46
POL 2129
Karolina Rentfleisz
2009
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
47
POL 2116
Maksymilian Megger
2009
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
48
POL 121
Wojtek Gałecki
2010
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
49
POL 358
Nina Jankowska
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
50
POL 2117
Antek Zelga
2009
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
51
POL 247
Olaf Podbielski
2008
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
52
POL 323
Sonia Maliszewska
2007
SKZ Ergo Hestia Sopot
Tak
53
POL 138
Jan Serafiński-Melsztyński
2010
SKŻ Ergo Hestia Sopot.
Tak
54
POL 604
Jan Siepracki
2007
UJKS "Szturwał" Kalisz
Tak
55
POL 71
Maria Rudowicz
2008
UJKS "Szturwał" Kalisz
Tak
56
POL 977
Julia Przybył
2010
UJKS "Szturwał" Kalisz
Tak
57
POL 602
Wiktoria Wojciechowska
2005
UJKS "Szturwał" Kalisz
Tak
58
POL 607
Mikołaj Kociński
2007
UJKS "Szturwał" Kalisz
Tak
59
POL 972
Szymon Cieślak
2007
UJKS "Szturwał" Kalisz
Tak
60
POL 603
Tymon Cajdler
2006
UJKS "Szturwał" Kalisz
Tak
61
POL 606
Gabrysia Rudyk
2007
UJKS "Szturwał" Kalisz
Tak