Upwind24
Home
Regattas
Rankings
Search
Offer
Sign in
New account
open navigation menu
PUCHAR AZS BICTECHNO
1 - 3 June 2021
Nad Jeziorem 103, Poznań, Poland
View regatta results
Information
Notice board
Entries
Results
Regatta entries list
Class
Bic Techno
Search
#
Crew
Dob
Sailing club
Paid
Entry date
1
Jan Rodziewicz
2008
SKŻ Sopot
05/20/2021, 7:58 AM
2
Dominik Gajlewicz
2008
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
05/21/2021, 2:57 PM
3
Maciej Wiśniewski
2009
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
05/24/2021, 10:06 AM
4
Kacper Karbownik
2006
Giżycka Grupa Regatowa
05/24/2021, 11:48 AM
5
Aleksandra Wrońska
2007
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
05/24/2021, 1:04 PM
6
Hanna Cejko
2007
Giżycka Grupa Regatowa
05/24/2021, 4:09 PM
7
Szymon Grudziński
2007
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
05/24/2021, 6:10 PM
8
Kamil Endler-Kozlowski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
05/24/2021, 8:24 PM
9
Wojciech Kwaśny
2006
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
05/24/2021, 9:18 PM
10
Jeremi Wojtas
2007
Giżycka Grupa Regatowa
05/24/2021, 10:27 PM
11
Ida Wojtas
2010
Giżycka Grupa Regatowa
05/24/2021, 10:47 PM
12
Michał Sudnik
2009
Giżycka Grupa Regatowa
05/25/2021, 8:39 AM
13
Gustaw Trybek
2008
SKŻ Sopot
05/25/2021, 11:48 AM
14
Hubert Głuchowski
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
05/25/2021, 1:13 PM
15
Oliwia Maciejska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
05/25/2021, 1:15 PM
16
Mikołaj Strupiński
2008
Giżycka Grupa Regatowa
05/25/2021, 7:06 PM
17
Amelia Wydra
2006
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
05/25/2021, 8:01 PM
18
Marta Morzy
2008
OŚ AZS Poznań
05/26/2021, 11:04 AM
19
Nikodem Szczerba
2007
05/26/2021, 11:10 AM
20
Antoni Przybylski
2007
OŚ AZS Poznań
05/26/2021, 11:45 AM
21
Basia Przybylska
2010
OŚ AZS Poznań
05/26/2021, 11:54 AM
22
Igor Bielawski
2008
SKŻ Sopot
05/26/2021, 12:42 PM
23
Joanna Dzioba
2009
SKŻ Sopot
05/26/2021, 12:59 PM
24
Hanna Lis
2008
SKŻ Sopot
05/26/2021, 1:10 PM
25
Adam Ryan
2010
SKŻ Sopot
05/26/2021, 1:11 PM
26
Karolina Rentfleisz
2009
SKŻ Sopot
05/26/2021, 1:32 PM
27
Maksymilian Megger
2009
SKŻ Sopot
05/26/2021, 1:41 PM
28
Wiktor Biesiekierski
2006
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
05/26/2021, 3:59 PM
29
Wojtek Gałecki
2010
SKŻ Sopot
05/26/2021, 4:08 PM
30
Nina Jankowska
2008
SKŻ Sopot
05/26/2021, 4:43 PM
31
Marta Nuria Pieczyńska
2007
OŚ AZS Poznań
05/26/2021, 6:17 PM
32
Maciej Dąbek
2007
OŚ AZS Poznań
05/26/2021, 8:23 PM
33
Antek Zelga
2009
SKŻ Sopot
05/26/2021, 8:54 PM
34
Tymon Żarkowski
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
05/26/2021, 11:35 PM
35
Piotr Kapłoń
2008
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
05/27/2021, 6:30 AM
36
Olaf Podbielski
2008
SKŻ Sopot
05/27/2021, 7:47 AM
37
Konrad Pałucki
2008
SKŻ Sopot
05/27/2021, 10:10 AM
38
Jakub Guźlecki
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
05/27/2021, 10:15 AM
39
Oleksii Budnik
2005
SKŻ Sopot
05/27/2021, 12:11 PM
40
Kajetan Wygnańczuk
2007
05/27/2021, 2:31 PM
41
Amadeusz Stobinski
2006
OŚ AZS Poznań
05/27/2021, 2:31 PM
42
Franciszek Protasiewicz
2008
SKŻ Sopot
05/27/2021, 3:39 PM
43
Ksawery Popiołkowski
2008
OŚ AZS Poznań
05/27/2021, 3:59 PM
44
Maja Pomierska
2007
SKŻ Sopot
05/27/2021, 6:51 PM
45
Wiktor Borucki
2008
OŚ AZS Poznań
05/27/2021, 10:17 PM
46
Alicja Koczorowska
2007
OŚ AZS Poznań
05/27/2021, 10:25 PM
47
Tymon Wrzesinski
2010
SKŻ Sopot
05/27/2021, 10:37 PM
48
Leon Jankowski
2008
OŚ AZS Poznań
05/27/2021, 11:25 PM
49
Olga Kanikowska
2007
OŚ AZS Poznań
05/27/2021, 11:27 PM
50
Alan Kurzawa
2008
OŚ AZS Poznań
05/27/2021, 11:37 PM
51
Nina Gaweł
2010
OŚ AZS Poznań
05/30/2021, 11:12 AM
52
Jan Siepracki
2007
UJKS Szturwał Kalisz
05/30/2021, 8:25 PM
53
Maria Rudowicz
2008
UJKS Szturwał Kalisz
05/30/2021, 9:05 PM
54
Julia Przybył
2010
UJKS Szturwał Kalisz
05/30/2021, 9:06 PM
55
Wiktoria Wojciechowska
2005
UJKS Szturwał Kalisz
05/30/2021, 9:09 PM
56
Mikołaj Kociński
2007
UJKS Szturwał Kalisz
05/31/2021, 9:14 AM
57
Szymon Cieślak
2007
UJKS Szturwał Kalisz
05/31/2021, 10:09 AM
58
Tymon Cajdler
2006
UJKS Szturwał Kalisz
05/31/2021, 11:12 AM
59
Gabrysia Rudyk
2007
UJKS Szturwał Kalisz
05/31/2021, 11:19 AM
60
Jan Serafiński-Melsztyński
2010
SKŻ Sopot
05/31/2021, 9:42 PM
61
Sonia Maliszewska
2007
SKŻ Sopot
05/31/2021, 10:55 PM