Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików WLKP-ZPM-LBU

3 - 4 sie 2021 Nad Jeziorem 120, Poznań, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Klasa
Nr
Załoga
Klub
1
OPP B
POL 1050
Adam Szymankiewicz
ŻMKS Poznań
2
OPP B
POL 224
Maksymilian Flaczyński
ŻMKS Poznań
3
OPP B
POL 1283
Maksymilian Pluciński
ŻMKS Poznań
4
OPP B
POL 1460
Mia Wüster
ŻMKS Poznań
5
OPP B
POL 739
Pola Zelich
ŻMKS Poznań
6
OPP B
POL 871
Antoni Banach
ŻMKS Poznań
7
OPP B
POL 1198
Kalina Czajkowska
ŻMKS Poznań
8
OPP B
POL 1224
Szymon Rowecki
ŻMKS Poznań
9
OPP B
POL 2142
Lena Kasperczyk
PKM LOK Poznań
10
OPP B
POL 1728
Barbara Łukomska
PKM LOK Poznań
11
OPP B
POL 1903
Zofia Kuczyńska
PKM LOK Poznań
12
OPP B
POL 1584
Zofia Nowak
PKM LOK Poznań
13
OPP B
POL 1474
Mateusz Kayser
PKM LOK Poznań
14
OPP B
POL 751
Henryk Klapczyński-Lima
PKM LOK Poznań
15
OPP B
POL 1540
Paweł Kuchowicz
PKM LOK Poznań
16
OPP B
POL 400
Aleksandra Stefaniak
PKM LOK Poznań
17
OPP B
POL 20801
Krzysztof Knasiecki
PKM LOK Poznań
18
OPP B
POL 6708
Mikołaj Rawecki
Akademia Żeglarstwa w Środzie Wielkopolskiej
19
OPP B
POL 195
Hubert Frączkowski
SEJK Pogoń Szczecin
20
OPP B
POL 1622
Maksymilian Malinowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
21
OPP B
POL 255
Antoni Kramer
JKW Poznań
22
OPP B
POL 220
Jagoda Sawicka
JKW Poznań
23
OPP B
POL 39
Maja Czajkowska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
24
OPP B
POL 1548
Wiktor Kalinowski
JKW Poznań
25
OPP B
POL 2076
Ignacy Kalinowski
JKW Poznań
26
OPP B
POL 1965
Laura Urbańska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
27
OPP B
POL 999
Maria Olejniczak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
28
OPP B
POL 971
Maksymilian Olejniczak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29
OPP B
POL 162
Maria Nycz
JKW Poznań
30
OPP B
POL 1014
Martyna Latusek
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
31
OPP B
POL 919
Klaudia Lipińska
JKW Poznań
32
OPP B
POL 108
Maciej Urbaniak
JKW Poznań
33
OPP B
POL 1952
Mikołaj Basek
Centrum Żeglarskie Szczecin
34
OPP B
POL 196
Oliwia Piotrowska
Centrum Żeglarskie Szczecin
35
OPP B
POL 1507
Maja Wojciechowska
Centrum Żeglarskie Szczecin
36
OPP B
POL 1514
Jagoda Wiśniewska
Centrum Żeglarskie Szczecin
37
OPP B
POL 922
Jan Nowoświecki
Centrum Żeglarskie Szczecin
38
OPP B
POL 1960
Wojciech Gralak
Centrum Żeglarskie Szczecin
39
OPP B
POL 1957
Jacek Kordyka
Centrum Żeglarskie Szczecin
40
OPP B
POL 122
Mikołaj Kordyka
Centrum Żeglarskie Szczecin
41
OPP B
POL 149
Jan Nycz
JKW Poznań
42
OPP B
POL 2125
Filip Mazur
KŻ "Mewa" Poznań
43
OPP B
POL 94
Gustaw Wojcieszak
OŚ AZS POZNAŃ
44
OPP B
POL 1428
Lena Roszak
OŚ AZS POZNAŃ
45
OPP B
POL 941
Wojtek Sygnet
OŚ AZS POZNAŃ
46
OPP B
POL 1959
Maks Czarnecki
OŚ AZS POZNAŃ
47
OPP B
POL 1497
Łucja Borkowska
OŚ AZS POZNAŃ
48
OPP B
POL 38
Filip Modzelewski
OŚ AZS POZNAŃ
49
OPP B
POL 991
Marta Gajdzińska
OŚ AZS POZNAŃ
50
OPP B
POL 62
Filip Poterski
OŚ AZS POZNAŃ
51
OPP B
POL 1961
Iwo Kabała
OŚ AZS POZNAŃ
52
OPP B
POL 1230
Paweł Wiliński
OŚ AZS POZNAŃ
53
OPP B
POL 1140
Stanisław Olszanowski
OŚ AZS POZNAŃ
54
OPP B
POL 1229
Adam Wycinka
OŚ AZS POZNAŃ
55
OPP B
POL 920
Ignacy Pospieszny
OŚ AZS POZNAŃ
56
OPP B
POL 20411
Antonina Majchrzak
SEJK Pogoń Szczecin
57
OPP B
POL 2070
Jakub Cynowski
SEJK Pogoń Szczecin
58
OPP B
POL 1925
Gabriela Dziamska
KKŻ Kościan
59
OPP B
POL 2156
Matylda Kowalik
UKS SZKWAŁ Złocieniec
60
OPP B
POL 1793
Iga Kowalik
UKS SZKWAŁ Złocieniec
61
OPP B
POL 3471
Maja Miernik
UKS SZKWAŁ Złocieniec
62
OPP B
POL 673
SZYMON BACH
ŻLKS Poznań
63
OPP B
POL 1849
ANTEK KUBIAK
ŻLKS Poznań
64
OPP B
POL 880
MAJA KMETKO
ŻLKS Poznań
65
OPP B
POL 125
MARCEL HAUFA
ŻLKS Poznań
66
OPP B
POL 1627
LENA TOMIKOWSKA
ŻLKS Poznań
67
OPP B
POL 2071
MAŁGORZATA JERZMANOWSKA
ŻLKS Poznań
68
OPP B
POL 794
PATRYK RATAJ
ŻLKS Poznań
69
OPP B
POL 40
WIKTOR DZILNE
ŻLKS Poznań
70
OPP B
POL 1883
Adam Oleszczyk
UKS Barnim Goleniów
71
OPP B
POL 394
Julian Rynkiewicz
UKS Barnim Goleniów
72
OPP B
POL 1885
Piotr Barcik
UKS Barnim Goleniów
73
OPP B
POL 1882
Karolina Gajda
UKS Barnim Goleniów
74
OPP B
POL 188
Jagoda Maliszewska
UKS Barnim Goleniów
75
OPP B
POL 1578
Mikołaj Osuch
Akademia Żeglarstwa w Środzie Wielkopolskiej
76
OPP B
POL 3539
Julian Jankowiak
KKŻ Kościan
77
OPP B
POL 146
Stanisław Trojanek
ŻMKS Poznań
78
OPP B
POL 106
Oskar Pluciński
ŻMKS Poznań
79
OPP B
POL 19
Aleks Garstecki
ŻMKS Poznań
80
OPP B
POL 187
Mikołaj Łabanowicz
ŻMKS Poznań
81
OPP B
POL 460
Lena Stronka
ŻMKS Poznań
82
OPP B
POL 1049
Wojciech Antkowiak
ŻMKS Poznań
83
OPP B
POL 3481
Aleksander Lenart
KSW BALTIC
84
OPP B
POL 4
Maja Harasimowicz-Krysztofiak
KSW BALTIC
85
OPP B
POL 11
Jakub Chudyk
KSW BALTIC
86
OPP B
POL 1805
Maja Ferenc
KSW BALTIC
87
OPP B
POL 1804
Amelia Ferenc
KSW BALTIC
88
OPP B
POL 2270
Antonina Chomont
KSW BALTIC
89
OPP B
POL 1586
Michał Kozłowski
KSW BALTIC
90
OPP B
POL 428
Igor Tarajkowicz
OŚ AZS POZNAŃ
91
OPP B
POL 1556
Szymon Tarajkowicz
AZS Poznań
92
OPP B
POL 229
Witold Prus-Głowacki
OŚ AZS POZNAŃ
93
OPP B
POL 497
Lila Klewenhagen
OŚ AZS POZNAŃ
94
OPP B
POL 574
Ida Siekierczak
OŚ AZS POZNAŃ
95
OPP B
POL 140
Matylda Szafranek
OŚ AZS POZNAŃ
96
OPP B
POL 99
Adam Wojcieszak
OŚ AZS POZNAŃ
97
OPP B
POL 139
Natalia Grotkiewicz
OŚ AZS POZNAŃ
98
OPP B
POL 623
Mateusz Grotkiewicz
OŚ AZS POZNAŃ
99
OPP B
POL 3545
Igor Piechota
UKS YACHT CLUB SŁAWA
100
OPP B
POL 212
Kuba Szulczyński
UKS YACHT CLUB SŁAWA
101
OPP B
POL 405
Oliwia Szulczyńska
UKS YACHT CLUB SŁAWA
102
OPP B
POL 1539
Aleksandra Zachciał
PKM LOK Poznań