Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików WLKP-ZPM-LBU

3 - 4 sie 2021

Nad Jeziorem 120, Poznań, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP B
# Klasa Załoga Klub Data zgłoszenia
1 OPP B Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 05.07.2021, 22:30
2 OPP B Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 05.07.2021, 22:30
3 OPP B Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 05.07.2021, 22:30
4 OPP B Mia Wüster ŻMKS Poznań 05.07.2021, 22:30
5 OPP B Pola Zelich ŻMKS Poznań 05.07.2021, 22:30
6 OPP B Antoni Banach ŻMKS Poznań 05.07.2021, 22:30
7 OPP B Kalina Czajkowska ŻMKS Poznań 05.07.2021, 22:30
8 OPP B Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 05.07.2021, 22:30
9 OPP B Lena Kasperczyk PKM LOK Poznań 06.07.2021, 14:37
10 OPP B Barbara Łukomska PKM LOK Poznań 06.07.2021, 14:37
11 OPP B Zofia Kuczyńska PKM LOK Poznań 06.07.2021, 14:37
12 OPP B Zofia Nowak PKM LOK Poznań 06.07.2021, 14:37
13 OPP B Mateusz Kayser PKM LOK Poznań 06.07.2021, 14:37
14 OPP B Henryk Klapczyński-Lima PKM LOK Poznań 06.07.2021, 14:37
15 OPP B Paweł Kuchowicz PKM LOK Poznań 06.07.2021, 14:37
16 OPP B Aleksandra Stefaniak PKM LOK Poznań 06.07.2021, 14:37
17 OPP B Krzysztof Knasiecki PKM LOK Poznań 06.07.2021, 14:37
18 OPP B Mikołaj Rawecki Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 13.07.2021, 11:38
19 OPP B Hubert Frączkowski SEJK Pogoń Szczecin 17.07.2021, 23:47
20 OPP B Maksymilian Malinowski JKW Poznań 18.07.2021, 15:49
21 OPP B Antoni Kramer JKW Poznań 18.07.2021, 19:07
22 OPP B Jagoda Sawicka JKW Poznań 19.07.2021, 19:01
23 OPP B Maja Czajkowska JKW Poznań 20.07.2021, 18:22
24 OPP B Wiktor Kalinowski JKW Poznań 21.07.2021, 23:22
25 OPP B Ignacy Kalinowski JKW Poznań 21.07.2021, 23:24
26 OPP B Laura Urbańska JKW Poznań 22.07.2021, 23:36
27 OPP B Maria Olejniczak JKW Poznań 26.07.2021, 12:30
28 OPP B Maksymilian Olejniczak JKW Poznań 26.07.2021, 12:32
29 OPP B Maria Nycz JKW Poznań 26.07.2021, 19:23
30 OPP B Martyna Latusek JKW Poznań 26.07.2021, 21:54
31 OPP B Klaudia Lipińska JKW Poznań 27.07.2021, 10:11
32 OPP B Maciej Urbaniak JKW Poznań 27.07.2021, 11:21
33 OPP B Mikołaj Basek KS Centrum Żeglarskie Szczecin 27.07.2021, 14:47
34 OPP B Oliwia Piotrowska KS Centrum Żeglarskie Szczecin 27.07.2021, 14:47
35 OPP B Maja Wojciechowska KS Centrum Żeglarskie Szczecin 27.07.2021, 14:47
36 OPP B Jagoda Wiśniewska KS Centrum Żeglarskie Szczecin 27.07.2021, 14:47
37 OPP B Jan Nowoświecki KS Centrum Żeglarskie Szczecin 27.07.2021, 14:47
38 OPP B Wojciech Gralak KS Centrum Żeglarskie Szczecin 27.07.2021, 14:47
39 OPP B Jacek Kordyka KS Centrum Żeglarskie Szczecin 27.07.2021, 15:32
40 OPP B Mikołaj Kordyka KS Centrum Żeglarskie Szczecin 27.07.2021, 15:32
41 OPP B Jan Nycz JKW Poznań 27.07.2021, 20:39
42 OPP B Filip Mazur KŻ Mewa Poznań 28.07.2021, 09:26
43 OPP B Gustaw Wojcieszak OŚ AZS Poznań 28.07.2021, 10:05
44 OPP B Lena Roszak OŚ AZS Poznań 28.07.2021, 10:05
45 OPP B Wojtek Sygnet OŚ AZS Poznań 28.07.2021, 10:05
46 OPP B Maks Czarnecki OŚ AZS Poznań 28.07.2021, 10:05
47 OPP B Łucja Borkowska OŚ AZS Poznań 28.07.2021, 10:05
48 OPP B Filip Modzelewski OŚ AZS Poznań 28.07.2021, 10:05
49 OPP B Marta Gajdzińska OŚ AZS Poznań 28.07.2021, 10:05
50 OPP B Filip Poterski OŚ AZS Poznań 28.07.2021, 10:05
51 OPP B Iwo Kabała OŚ AZS Poznań 28.07.2021, 10:05
52 OPP B Paweł Wiliński OŚ AZS Poznań 28.07.2021, 10:05
53 OPP B Stanisław Olszanowski OŚ AZS Poznań 28.07.2021, 10:05
54 OPP B Adam Wycinka OŚ AZS Poznań 28.07.2021, 10:05
55 OPP B Ignacy Pospieszny OŚ AZS Poznań 28.07.2021, 10:05
56 OPP B Antonina Majchrzak SEJK Pogoń Szczecin 28.07.2021, 11:19
57 OPP B Jakub Cynowski SEJK Pogoń Szczecin 28.07.2021, 11:41
58 OPP B Gabriela Dziamska Kościański Klub Żeglarski 28.07.2021, 13:24
59 OPP B Matylda Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 28.07.2021, 18:24
60 OPP B Iga Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 28.07.2021, 18:24
61 OPP B Maja Miernik UKS Szkwał Złocieniec 28.07.2021, 18:24
62 OPP B SZYMON BACH ŻLKS Poznań 30.07.2021, 20:01
63 OPP B ANTEK KUBIAK ŻLKS Poznań 30.07.2021, 20:01
64 OPP B MAJA KMETKO ŻLKS Poznań 30.07.2021, 20:01
65 OPP B MARCEL HAUFA ŻLKS Poznań 30.07.2021, 20:01
66 OPP B LENA TOMIKOWSKA ŻLKS Poznań 30.07.2021, 20:01
67 OPP B MAŁGORZATA JERZMANOWSKA ŻLKS Poznań 30.07.2021, 20:01
68 OPP B PATRYK RATAJ ŻLKS Poznań 30.07.2021, 20:01
69 OPP B WIKTOR DZILNE ŻLKS Poznań 30.07.2021, 20:01
70 OPP B Adam Oleszczyk UKS Barnim Goleniów 31.07.2021, 17:22
71 OPP B Julian Rynkiewicz UKS Barnim Goleniów 31.07.2021, 17:25
72 OPP B Piotr Barcik UKS Barnim Goleniów 31.07.2021, 17:28
73 OPP B Karolina Gajda UKS Barnim Goleniów 31.07.2021, 17:30
74 OPP B Jagoda Maliszewska UKS Barnim Goleniów 31.07.2021, 17:32
75 OPP B Mikołaj Osuch Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 01.08.2021, 13:54
76 OPP B Julian Jankowiak Kościański Klub Żeglarski 01.08.2021, 18:01
77 OPP B Stanisław Trojanek ŻMKS Poznań 01.08.2021, 18:27
78 OPP B Oskar Pluciński ŻMKS Poznań 01.08.2021, 18:27
79 OPP B Aleks Garstecki ŻMKS Poznań 01.08.2021, 18:27
80 OPP B Mikołaj Łabanowicz ŻMKS Poznań 01.08.2021, 18:27
81 OPP B Lena Stronka ŻMKS Poznań 01.08.2021, 18:27
82 OPP B Wojciech Antkowiak ŻMKS Poznań 01.08.2021, 18:27
83 OPP B Aleksander Lenart KSW Baltic Dziwnów 01.08.2021, 21:03
84 OPP B Maja Harasimowicz-Krysztofiak KSW Baltic Dziwnów 01.08.2021, 21:03
85 OPP B Jakub Chudyk KSW Baltic Dziwnów 01.08.2021, 21:03
86 OPP B Maja Ferenc KSW Baltic Dziwnów 01.08.2021, 21:03
87 OPP B Amelia Ferenc KSW Baltic Dziwnów 01.08.2021, 21:03
88 OPP B Antonina Chomont KSW Baltic Dziwnów 01.08.2021, 21:03
89 OPP B Michał Kozłowski KSW Baltic Dziwnów 01.08.2021, 21:03
90 OPP B Igor Tarajkowicz OŚ AZS Poznań 01.08.2021, 22:18
91 OPP B Szymon Tarajkowicz OŚ AZS Poznań 01.08.2021, 22:18
92 OPP B Witold Prus-Głowacki OŚ AZS Poznań 01.08.2021, 22:18
93 OPP B Lila Klewenhagen OŚ AZS Poznań 01.08.2021, 22:18
94 OPP B Ida Siekierczak OŚ AZS Poznań 01.08.2021, 22:18
95 OPP B Matylda Szafranek OŚ AZS Poznań 01.08.2021, 22:18
96 OPP B Adam Wojcieszak OŚ AZS Poznań 01.08.2021, 22:18
97 OPP B Natalia Grotkiewicz OŚ AZS Poznań 02.08.2021, 21:57
98 OPP B Mateusz Grotkiewicz OŚ AZS Poznań 02.08.2021, 21:57
99 OPP B Igor Piechota UKS Yacht Club Sława 02.08.2021, 23:30
100 OPP B Kuba Szulczyński UKS Yacht Club Sława 02.08.2021, 23:35
101 OPP B Oliwia Szulczyńska UKS Yacht Club Sława 02.08.2021, 23:38
102 OPP B Aleksandra Zachciał PKM LOK Poznań 04.08.2021, 12:29
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.