17 - 19 sie 2020

Laser Europa Cup Poland

Dziwnów, Polska
Wyniki
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 Pkt Kat.K U16 Kat.M U18
1 POL POL 212989 Alicja Spruch 5 28* 1 1 7.00 1
2 GER GER 214188 Laura Tornow 2 3 2 - 7.00 2 1
3 POL POL 214767 Filip Olszewski 1 11 - 2 14.00 2 1
4 POL POL 207350 Oskar Sawicki 8 20* 3 7 18.00 3 2
5 POL POL 210007 Maciej Dudek 16* 4 12 3 19.00 4 3
6 POL POL 191862 Maksymilian Kruczynski 6 10 4 21* 20.00 5 4
7 POL POL 203271 Paweł Trella - 5 14 4 23.00 5 1
8 POL POL 170885 Antoni Nazimek 10 15* 7 10 27.00 6 6
9 POL POL 212046 Aleksandra Borucka 17 24* 6 6 29.00 3 7
10 POL POL 166279 Oskar Ponto 7 1 - 22 30.00 7 2
11 POL POL 203177 Igor Mirowski 11 8 11 15* 30.00 8 8
12 POL POL 198200 Olek Ponto 3 2 26 39* 31.00 9 3
13 CZE CZE 208690 Michal Rais 18 7 8 35* 33.00 9 10
14 POL POL 196045 Maciej Cymerman 12 12 10 28* 34.00 10 11
15 NED NED 212981 Maurits Floor 13 27* 19 5 37.00 12
16 POL POL 213549 Miłosz Michalak 32* 6 18 13 37.00 11 13
17 POL POL 210221 Jakub Pietrzak 15 9 16 43* 40.00 12 14
18 POL POL 205216 Mateusz Narloch 19 49* 5 19 43.00 13 15
19 POL POL 208153 Krzysztof Olejnik - 16 9 24 49.00 14 16
20 GER GER 202348 Lennard Wendter 14 25* 17 18 49.00 17
21 POL POL 206290 Piotr Flieger 26 21 - 9 56.00 15 18
22 POL POL 192638 Konrad Wlazlowski 25 34* 22 11 58.00 16 19
23 POL POL 204341 Maria Suchocka 31 18 39* 12 61.00 4 17
24 POL POL 194897 Rafal Balicki 36* 22 25 17 64.00 18 20
25 POL POL 210005 Jakub Rusiniak 30* 13 23 29 65.00 19 21
26 POL POL 208158 Janina Dmochowska 23 14 28 42* 65.00 5 20
27 POL POL 215781 Szymon Maruszczak 21 26* 21 23 65.00 21 22
28 POL POL 200987 Wanda Szylińska 20 19 27 32* 66.00 6 22
29 POL POL 190828 Julia Wawrzyniak 22 31 35* 14 67.00 7 23
30 POL POL 215171 Adelina Wietki 9 33 - 33 75.00 8 24
31 POL POL 213207 Julia Wróblewska 24 42* 13 38 75.00 9 25
32 POL POL 160730 Michał Grzesiek 35 39* 20 20 75.00 26 23
33 POL POL 160831 Natalia Malinowska 27 45* 15 34 76.00 10 27
34 POL POL 208727 Jakub Marciniak 34 36* 36 8 78.00 28 24
35 GER GER 197200 Martin Erdmann 4 23 - - 82.00 29 25
36 NED NED 216620 Kaya Schoonebeek 37 40* 31 16 84.00 11 4
37 CZE CZE 192980 Michal Halouzka 41* 35 24 26 85.00 30 26
38 POL POL 181171 Alicja Akulicz 38 17 32 49* 87.00 12 31
39 POL POL 167806 Teodor Kasprzyk 28 29 34 37* 91.00 32 27
40 POL POL 180752 Agnieszka Jankowiak 40* 30 37 25 92.00 13 33
41 POL POL 179127 Maksymilian Kabat 33 32 30 36* 95.00 34 28
42 POL POL 209038 Liwia Tomikowska 29 37 40 45* 106.00 14 5
43 POL POL 193510 Aleksander Kosowski 42 43* 41 27 110.00 35 29
44 POL POL 174480 Szymon Rossa 39 46* 44 30 113.00 36 30
45 POL POL 185706 Maciej Gomulski 46 53* 38 31 115.00 31 6
46 POL POL 197949 Mikołaj Majchrzycki 43 41 33 46* 117.00 37 32
47 POL POL 185791 Zuzanna Rodzeń 48 47 29 52* 124.00 15 7
48 POL POL 198204 Szymon Franecki 50* 38 45 44 127.00 33 8
49 POL POL 180716 Szymon Janiak 47 50* 42 40 129.00 38 34
50 POL POL 191839 Konrad Ciernia 49* 48 43 41 132.00 39 35
51 POL POL 213144 Krzysztof Szczodrowski 45 44 - 48 137.00 40 36
52 POL POL 155035 Alicja Maciąg 44 51* 47 51 142.00 16 41
53 POL POL 166479 Ernest Radziwon 52 54* 46 50 148.00 42 37
54 POL POL 216732 Maja Szwejk 51 52 - 47 150.00 17 43
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 Pkt Kat.K U19 Kat.M U17 U21
1 POL POL 217327 Agata Barwinska 8* 1 2 2 5.00 1
2 POL POL 217368 Magdalena Kwaśna 1 1 8* 7 9.00 2
3 POL POL 196962 Jakub Wiedeheft 6 2 1 27* 9.00 1 1
4 CZE CZE 216798 Jiri Halouzka 13* 6 1 3 10.00 2
5 POL POL 10 Filip Miłoszewski 3 4 5 6* 12.00 2 3
6 GER GER 213288 Jonas M. Mager 7* 5 5 3 13.00 4 1
7 POL POL 212588 Filip Rajchert 2 2 - 10 14.00 3 5
8 POL POL 214228 Julia Rogalska 2 11 3 37* 16.00 3 4
9 POL POL 210009 Adam Sokolowski 4 3 9 25* 16.00 5 6
10 GER GER 215493 Ole Schweckendiek 3 13* 12 2 17.00 7 2
11 POL POL 213144 Laura Szulc 17 22* 2 1 20.00 4 3
12 POL POL 210221 Kinga Brzoska 13* 3 6 11 20.00 5 6
13 GER GER 211261 Julia Buesselberg - 7 4 9 20.00 6 1
14 POL POL 197117 Wiktoria Gołębiowska 1 9 - 14 24.00 7 2
15 SWE SWE 209029 Ask Lindstedt-Nyberg 4 21* 14 7 25.00 8 3
16 GER GER 213311 Anton Nikolai Loeck 6 12 7 20* 25.00 7 9
17 POL POL 213514 Jakub Lawicki 8 12 7 24* 27.00 8 10
18 POL POL 209036 Maksymilian Cymerman 27* 5 6 17 28.00 9 11
19 SWE SWE 208355 Axel Hallquist 5 36* 14 9 28.00 10 12
20 POL POL 207007 Marcelina Korszon 14 4 22* 13 31.00 8 11
21 POL POL 210947 Dominika Raszka 5 39* 10 18 33.00 9 4
22 POL POL 211916 Stanisław Konarzewski 15* 11 13 10 34.00 13 5
23 LTU LTU 210163 Radvilas Janulionis 10 6 - 19 35.00 14 4
24 GER GER 214749 Elisa Hartenberger 12 18 29* 6 36.00 10 12
25 POL POL 217484 Leon Gniadek 11 8 17 23* 36.00 15 6
26 POL POL 211258 Maciej Jarosz 26 7 4 - 37.00 13 16
27 POL POL 212205 Filip Kapala 32* 9 19 11 39.00 17 7
28 GER GER 215214 Carlotta Sophie Crüsemann 9 24 8 34* 41.00 11 5
29 POL POL 209469 Anna Brzozowska 18 27* 15 8 41.00 12
30 POL POL 214222 Jakub Kluk 14 17* 12 15 41.00 18 8
31 GER GER 215182 Gunnar Kröplin 7 - 3 33 43.00 19 9
32 SWE SWE 204669 Rasmus Granzin 15 27* 15 14 44.00 14 20
33 POL POL 183128 Maciej Iliński 35* 25 19 1 45.00 21 10
34 GER GER 215498 Gesa Papenthin 20 14 11 - 45.00 13 15
35 POL POL 214224 Tomasz Trajnowicz 31* 18 11 16 45.00 22
36 GER GER 214173 Linda Hensel 17 - 26 5 48.00 14 11
37 POL POL 209552 Wojciech Antoniak 20 19 9 36* 48.00 16 23
38 POL POL 213531 Maksymilian Burdziej 10 43* 16 22 48.00 17 24
39 POL POL 205645 Jan Krawczyk 27 28* 18 4 49.00 25 12
40 POL POL 214225 Amelia Dziąba 26 38* 18 5 49.00 15 18
41 POL POL 111111 Dominik Śliwiński 16 14 26* 20 50.00 19 26
42 GER GER 208314 Jan-Malte Stock 23 15 13 26* 51.00 20 27
43 LTU LTU 202750 Rukas Strelciunas 36* 13 22 17 52.00 21 28
44 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak 16 29* 20 16 52.00 29 13
45 POL POL 210007 Igor Barcikowski 18 35* 17 18 53.00 30 14
46 POL POL 203021 Maciej Panaś 11 36* 36 8 55.00 31 15
47 GER GER 215178 Henriette Haberland 12 42* 28 15 55.00 16 16
48 CZE CZE 208694 Andrew Lawson 9 31* 25 24 58.00 22 32
49 GER GER 214185 Lukas Fischer 29 8 33* 25 62.00 23 33
50 POL POL 185782 Julia Szymczak 19 32* 31 12 62.00 17 24
51 POL POL 197541 Klara Sobczak 22 30* 30 12 64.00 18 17
52 POL POL 173379 Kacper Dybiec 25 10 30 32* 65.00 34 18
53 GER GER 215183 Philipp Rathmann 21 33* 21 23 65.00 25 35
54 GER GER 215502 Konstantin Kloss 30* 16 23 28 67.00 26 36
55 POL POL 210138 Alan Kocięda 19 39 10 40* 68.00 37 19
56 POL POL 191862 Maria Prus-Głowacka 28 38* 20 21 69.00 19 20
57 POL POL 213292 Adam Słodownik 25* 23 24 22 69.00 38 21
58 CZE CZE 208692 Ondřej Müller 44 10 16 - 70.00 39 6
59 CZE CZE 212985 Klara Himmelova 21 21 28 35* 70.00 20 27
60 POL POL 214823 Andrzej Nowakowski 24 45* 35 13 72.00 40 22
61 GER GER 207333 Magnus B. Borchardt 22 16 - 38 76.00 28 41
62 POL POL 213237 Hubert Roszyk 30* 23 24 29 76.00 42 23
63 ESP ESP 215529 Wiktor Robaczewski 45* 44 29 4 77.00 29 43
64 POL POL 212958 Natalia Borusińska 42* 20 36 21 77.00 21 30
65 POL POL 196898 Kacper Żywiczka 23 31* 27 29 79.00 31 44
66 CZE CZE 213903 Jiri Himmel 33 17 37* 31 81.00 32 45
67 POL POL 202655 Oskar Maguda 37 15 32 - 84.00 33 46
68 POL POL 215004 Antoni Borkowski 33 45* 21 30 84.00 34 47
69 POL POL 180714 Julian Podwalski 32 34* 23 30 85.00 48 24
70 CZE CZE 11 Jiří Vacula 28 32 25 42* 85.00 49 25
71 POL POL 208169 Marcin Pietrzak 24 33 34* 31 88.00 50 26
72 POL POL 216603 Tomasz Bendlewski 38 26 40* 28 92.00 51 27
73 POL POL 205646 Julia Tomaszewska 31 28 33 44* 92.00 22 7
74 POL POL 213309 Michal Paciorek 39 19 - 36 94.00 52 28
75 POL POL 196348 Mateusz Balicki 43* 24 32 39 95.00 53 29
76 POL POL 188824 David Goetz 38 26 31 41* 95.00 35 54
77 GER GER 213653 Neele Luisa Nagel 42 20 38 45* 100.00 23 30
78 POL POL 209038 Maria Majchrzycka 34 25 41 43* 100.00 24 31
79 POL POL 191837 Konrad Dziąba 34 41 - 26 101.00 55 32
80 CZE CZE 208693 Zdeněk Vysloužil 29 37 35 48* 101.00 56 33
81 POL POL 212589 Amelia Buska 35 29 44* 39 103.00 25 36
82 POL POL 190905 Stefan Marciniak 37 40* 34 33 104.00 37 57
83 POL POL 197949 Igor Haufa - 35 - 19 105.00 38 58
84 GER GER 203334 Luca Przybyl - 22 - 32 105.00 59 34
85 SWE SWE 212316 Oscar Krog-Jensen 41 44* 37 27 105.00 39 60
86 GER GER 207181 Eugen Hackbusch 40 41* 27 41 108.00 40 61
87 POL POL 203062 Paweł Gerłachowski 40* 40 39 34 113.00 62 35
88 POL POL 208738 Marek Szczepankowski 39 37 42* 38 114.00 63 36
89 POL POL 214216 Hubert Maczyszyn 36 43* 39 40 115.00 41 64
90 POL POL 210956 Karolina Skwarek 46* 30 40 46 116.00 26 37
91 POL POL 214348 Mariusz Kowalewski 44* 42 38 37 117.00 65
92 POL POL 180752 Aleksandra Długołęcka 41 46* 45 35 121.00 27 38
93 POL POL 201561 Anna Trędowska 47* 34 43 47 124.00 28 42
94 POL POL 210887 Szymon Gąsiorowski 45 48* 42 42 129.00 66 39
95 POL POL 186236 Cezary Popielski 43 46* 41 46 130.00 67 40
96 POL POL 194987 Karol Eriksson 47* 47 43 45 135.00 43 68
97 POL POL 180729 Jakub Rzeszotek 48* 48 46 43 137.00 69 41
98 POL POL 186836 Jan Melzer 46 47* 47 44 137.00 70 42
99 POL POL 210136 Piotr Vogel 49* 49 48 47 144.00 71 43
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 Pkt Kat.M U21
1 POL POL 215007 Maciej Grabowski 1 8* 2 2 5.00 1
2 POL POL 2 Kuba Rodziewicz 3* 3 1 3 7.00 2
3 POL POL 215951 Tadeusz Kubiak 9 2 10* 1 12.00 3
4 CZE CZE 216798 Jakub Halouzka 17* 4 6 4 14.00 4
5 GER GER 215867 Julian Hoffmann 2 5 8* 8 15.00 5 1
6 POL POL 7 Mikolaj Silny 4 7 20* 15 26.00 6 2
7 LTU LTU 213078 Martis Pajarskas 25* 1 22 5 28.00 7
8 LTU LTU 210163 Karolis Janulionis 6 9 25* 13 28.00 8
9 POL POL 213500 Kacper Stanislawski 5 19* 11 14 30.00 9 3
10 LTU LTU 206115 Vejas Strelciunas 12 10 9 17* 31.00 10 4
11 GER GER 214890 Philip Walkenbach 10 11 13* 10 31.00 11 5
12 GER GER 209942 Leonard Stock 27* 14 3 16 33.00 12 6
13 POL POL 191157 Piotr Malinowski 24* 6 4 24 34.00 13 7
14 GER GER 213830 Henning Kröplin 29* 12 19 6 37.00 14 8
15 POL POL 215784 Tomasz Misiak 14 18* 17 7 38.00 15 9
16 POL POL 214213 Stanislaw Klimaszewski 21* 15 15 9 39.00 16
17 POL POL 204343 Hubert Polaczyk 31* 13 5 27 45.00 17 10
18 POL POL 210943 Michał Maciaszczyk 19 22 7 29* 48.00 18
19 GER GER 212411 Tim Conradi 11 33* 12 26 49.00 19 11
20 POL POL 214219 Wojciech Klimaszewski 7 27* 26 19 52.00 20 12
21 POL POL 214220 Konstanty Sawicki 26* 16 16 20 52.00 21 13
22 CZE CZE 215857 Benjamin Prikryl 15 25* 14 25 54.00 22 14
23 NED NED 195717 Jelmer Velds 13 24 18 31* 55.00 23 15
24 GER GER 215184 Nico Naujock 30* 20 24 12 56.00 24 16
25 POL POL 100 Michal Krasodomski 8 28 - 21 57.00 25 17
26 GER GER 213654 Luca Constantin Mayer 20 17 28* 22 59.00 26 18
27 CZE CZE 208690 Mikuláš Vaszi 23 29 30* 18 70.00 27 19
28 CZE CZE 199892 Vitezslav Moucka 22 32* 21 30 73.00 28 20
29 GER GER 210147 Leif Thorge Meyer 32* 23 27 23 73.00 29 21
30 POL POL 216119 Bartłomiej Mierzwa 16 31 34* 28 75.00 30 22
31 POL POL 194948 David Gdaniec 18 35* 29 34 81.00 31 23
32 GER GER 215216 Justin Barth - - - 11 87.00 32 24
33 GER GER 202155 Tim Bradtke 35 21 31 36* 87.00 33 25
34 POL POL 214221 Mateusz Siedlecki 33 34* 23 32 88.00 34 26
35 POL POL 210945 Jędrzej Bering 34* 26 32 33 91.00 35 27
36 GER GER 215986 Maarten Hund 28 30 33 35* 91.00 36 28
37 POL POL 215952 Mikolaj Warot 36 36 - 37 109.00 37 29
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
Laser Standard - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 4 wyścigach