Laser Europa Cup Poland

17 - 19 sie 2020 Dziwnów, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
1
GER 213653
Neele Luisa Nagel
2005
2
POL 180714
Julian Podwalski
2005
3
CZE 11
Jiří Vacula
2005
4
POL 208169
Marcin Pietrzak
2004
5
POL 216603
Tomasz Bendlewski
2004
6
POL 205646
Julia Tomaszewska
2000
7
POL 213309
Michal Paciorek
2004
8
POL 196348
Mateusz Balicki
2004
9
POL 188824
David Goetz
2003
10
POL 209038
Maria Majchrzycka
2004
11
POL 202655
Oskar Maguda
2002
12
POL 191837
Konrad Dziąba
2004
13
CZE 208693
Zdeněk Vysloužil
2005
14
POL 212589
Amelia Buska
2003
15
POL 190905
Stefan Marciniak
2003
16
POL 197949
Igor Haufa
2003
17
GER 203334
Luca Przybyl
2004
18
SWE 212316
Oscar Krog-Jensen
2002
19
GER 207181
Eugen Hackbusch
2003
20
POL 203062
Paweł Gerłachowski
2004
21
POL 215004
Antoni Borkowski
2003
22
CZE 213903
Jiri Himmel
2003
23
POL 214216
Hubert Maczyszyn
2003
24
GER 215502
Konstantin Kloss
2003
25
POL 210007
Igor Barcikowski
2004
26
POL 203021
Maciej Panaś
2004
27
GER 215178
Henriette Haberland
2004
28
CZE 208694
Andrew Lawson
2002
29
GER 214185
Lukas Fischer
2003
30
POL 185782
Julia Szymczak
2003
31
POL 197541
Klara Sobczak
2004
32
POL 173379
Kacper Dybiec
2005
33
GER 215183
Philipp Rathmann
2003
34
POL 210138
Alan Kocięda
2004
35
POL 196898
Kacper Żywiczka
2003
36
POL 191862
Maria Prus-Głowacka
2004
37
POL 213292
Adam Słodownik
2004
38
CZE 208692
Ondřej Müller
2001
39
CZE 212985
Klara Himmelova
2002
40
POL 214823
Andrzej Nowakowski
2004
41
GER 207333
Magnus B. Borchardt
2003
42
POL 213237
Hubert Roszyk
2005
43
ESP 215529
Wiktor Robaczewski
2003
44
POL 212958
Natalia Borusińska
2002
45
POL 208738
Marek Szczepankowski
2005
46
POL 210956
Karolina Skwarek
2005
47
LTU 202750
Rukas Strelciunas
2003
48
POL 214348
Mariusz Kowalewski
49
POL 180752
Aleksandra Długołęcka
2005
50
POL 201561
Anna Trędowska
2002
51
POL 210887
Szymon Gąsiorowski
2005
52
POL 186236
Cezary Popielski
2005
53
POL 194987
Karol Eriksson
2002
54
POL 180729
Jakub Rzeszotek
2006
55
POL 186836
Jan Melzer
2005
56
POL 210136
Piotr Vogel
2005
57
POL 210002
Bartosz Andrzejak
2004
58
GER 208314
Jan-Malte Stock
2003
59
POL 111111
Dominik Śliwiński
2003
60
POL 214222
Jakub Kluk
2006
61
POL 210947
Dominika Raszka
2004
62
POL 211916
Stanisław Konarzewski
2004
63
LTU 210163
Radvilas Janulionis
2000
64
GER 214749
Elisa Hartenberger
2003
65
POL 217484
Leon Gniadek
2004
66
POL 211258
Maciej Jarosz
2002
67
POL 212205
Filip Kapala
2004
68
GER 215214
Carlotta Sophie Crüsemann
2001
69
POL 209469
Anna Brzozowska
70
GER 215182
Gunnar Kröplin
2004
71
SWE 208355
Axel Hallquist
2003
72
SWE 204669
Rasmus Granzin
2002
73
POL 183128
Maciej Iliński
2004
74
GER 215498
Gesa Papenthin
2003
75
POL 214224
Tomasz Trajnowicz
2003
76
GER 214173
Linda Hensel
2004
77
POL 209552
Wojciech Antoniak
2002
78
POL 213531
Maksymilian Burdziej
2003
79
POL 205645
Jan Krawczyk
2004
80
POL 214225
Amelia Dziąba
2003
81
POL 207007
Marcelina Korszon
2002
82
POL 209036
Maksymilian Cymerman
2002
83
GER 213288
Jonas M. Mager
2004
84
POL 217327
Agata Barwinska
1995
85
POL 217368
Magdalena Kwaśna
1998
86
POL 196962
Jakub Wiedeheft
2003
87
CZE 216798
Jiri Halouzka
1995
88
POL 10
Filip Miłoszewski
2003
89
POL 212588
Filip Rajchert
2003
90
POL 213514
Jakub Lawicki
2002
91
POL 214228
Julia Rogalska
2002
92
POL 210009
Adam Sokolowski
2003
93
GER 215493
Ole Schweckendiek
2005
94
POL 213144
Laura Szulc
2004
95
POL 210221
Kinga Brzoska
2002
96
GER 211261
Julia Buesselberg
2000
97
POL 197117
Wiktoria Gołębiowska
2000
98
SWE 209029
Ask Lindstedt-Nyberg
2001
99
GER 213311
Anton Nikolai Loeck
2003