Puchar Pucka

7 - 9 cze 2019 Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Klub
1
POL 195571
Szymon Małachowski
UKŻ 7 Białystok
2
POL 191836
Gabriela Jakończuk
Giżycka Grupa Regatowa
3
POL 188349
TERESA MASZTALERZ
TKŻ Toruń
4
POL 198209
OLIWIA DRÓŻYŃSKA
TKŻ Toruń
5
POL 192860
ALEKSANDRA MAŃKOWSKA
TKŻ Toruń
6
POL 196864
SARA WIŚNIEWSKA
TKŻ Toruń
7
POL 178466
TYTUS CZAJKOWSKI
TKŻ Toruń
8
POL 195114
Kuba Matysik
YKP Kraków
9
POL 213209
Karolina Gała
KS Spójnia Warszawa
10
POL 207348
Kacper Klucznik
KST "Elektryk" Grudziądz
11
POL 176711
KACPER WALĘGA
KS Spójnia Warszawa
12
POL 195304
ILLYA ZARADNY
AZS Poznań
13
POL 205136
Lilly May Niezabitowska
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
14
POL 210002
Bartosz Andrzejak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15
POL 210005
Michał Mazurowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
16
POL 215782
Tymoteusz Wysocki
Nauticus Yacht Club Olsztyn
17
POL 215781
Szymon Maruszczak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
18
POL 210956
Karolina Skwarek
Nauticus YC Olsztyn
19
POL 213549
MIŁOSZ MICHALAK
YKP Gdynia
20
POL 173379
Filip Olszewski
KS Spójnia Warszawa
21
POL 160402
Kacper Dybiec
KS Spójnia Warszawa
22
POL 191862
Maria Prus-Głowacka
AZS Poznań
23
POL 168053
Hanna Burdziej
UKS Barnim Goleniów
24
POL 207351
Anna Gierasimiuk
UKŻ Michałowo
25
POL 207352
Dawid Sikorski
UKŻ Michałowo
26
POL 160730
Michał Grzesiek
ŻMKS-Poznań
27
POL 191832
Aleksandra Długołęcka
ŻMKS-Poznań
28
POL 180752
Agnieszka Jankowiak
ŻMKS-Poznań
29
POL 167806
Teodor Kasprzyk
ŻMKS-Poznań
30
POL 195386
Antoni Kasprzyk
KN Lider Kraków
31
POL 180338
Rafał Małota
KN Lider Kraków
32
POL 192832
Bartłomiej Heksel
KN Lider Kraków
33
POL 214823
Andrzej Nowakowski
MKS "Dwójka" Warszawa
34
POL 206282
NINA Łypaczewska
KW Garland LOK Gliwice
35
POL 195031
Olga Hanslik
KW LOK "Garland" Gliwice
36
POL 196982
Tymon Gajdziński
MKŻ Arka Gdynia
37
POL 203062
Paweł Gerłachowski
YKP Gdynia
38
POL 210244
Szymon Oleksiuk
KS Spójnia Warszawa
39
POL 189531
Hubert Baranowski
UKŻ 7 Białystok
40
POL 215688
Natalia Nadrzewia
UKS Zalew Kielce
41
POL 195305
Wiktor Robaczewski
MOS SSW Iława
42
POL 190828
Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
43
POL 168785
Julia Bochenek
YKP Kraków
44
POL 163626
Amelia Szpulak
YKP Kraków
45
POL 182524
Weronika Maciejczuk
UKŻ 7 Białystok
46
POL 197815
Piotr Hofman
KW Garland LOK Gliwice
47
POL 214119
Maciej Lickendorf
SEJK "Pogoń" Szczecin
48
POL 186831
Jakub Kluk
Giżycka Grupa Regatowa
49
POL 185706
Michalina Pawelczyk
MKS "Dwójka" Warszawa
50
POL 170199
Wiktor Borkowski
AZS Poznań
51
POL 210287
Michał Tokarczyk
KW LOK "Garland" Gliwice
52
POL 186235
Cezary Popielski
AZS Poznań
53
POL 203271
Paweł Trella
MKŻ Arka Gdynia
54
POL 203349
Maciej Panaś
CHKŻ Chojnice
55
POL 197541
Klara Sobczak
CHKŻ Chojnice
56
POL 212989
Alicja Spruch
MKS "Dwójka" Warszawa
57
POL 208471
Paweł Sikora
PKM LOK Poznań
58
POL 209038
Maria Majchrzycka
ŻLKS Poznań
59
POL 203179
Filip Kapała
MKŻ Arka Gdynia
60
POL 203009
Aleksander Szczygielski
KW Garland LOK Gliwice
61
POL 210847
Jakub Rzeszotek
MKS "Dwójka" Warszawa
62
POL 208731
Maciej Ilnicki
CHKŻ Chojnice
63
POL 186218
Stanisław Konarzewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
64
POL 201835
Wiktoria Harnasz
TS "Kuźnia" Rybnik
65
POL 193510
Aleksander Kosowski
YKP Gdynia
66
POL 205216
Mateusz Narloch
MKŻ Arka Gdynia
67
POL 215171
Adelina Wietki
YKP Kraków
68
POL 197949
Igor Haufa
ŻLKS Poznań
69
POL 214225
Konrad Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
70
POL 197724
Julia Wróblewska
YKP Gdynia
71
POL 208036
Krzysztof Olejnik
UKS Barnim Goleniów
72
POL 206290
Piotr Flieger
MKŻ Arka Gdynia
73
POL 192638
Szymon Gasiorowski
YKP Gdynia
74
POL 167671
Jan Krawczyk
CHKŻ Chojnice
75
POL 214218
NATALIA Burczyńska
Giżycka Grupa Regatowa
76
POL 202397
FRANCISZEK Niesiobędzki
Giżycka Grupa Regatowa
77
POL 205651
Igor Fałowski
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
78
POL 210564
Zuzanna Reszka
MKŻ Arka Gdynia
79
POL 185708
Michał Bortkiewicz
UKS Żeglarz Wrocław
80
POL 201832
Michał Klimko
UKS Żeglarz Wrocław
81
POL 179025
Ida Kozło
UKS Żeglarz Wrocław
82
POL 155036
Przemysław Żukowski
UKS Żeglarz Wrocław
83
POL 201832
Mikołaj Dąbrowski
UKS Żeglarz Wrocław
84
POL 160387
Jakub Pietrzak
MKŻ Arka Gdynia/WCSS
85
POL 209834
Leon Gniadek
Klub Żeglarski Horn Kraków
86
POL 191839
Kamil Lenczowski
Klub Żeglarski Horn Kraków
87
POL 171303
Andrzej Pochopień
Klub Żeglarski Horn Kraków
88
POL 166479
Tymoteusz Mika
Klub Żeglarski Horn Kraków
89
POL 184897
Mateusz Balicki
CHKŻ Chojnice
90
POL 200987
Wanda Szylińska
KS Centrum Żeglarskie
91
POL 212046
Marcel Bisewski
YKP Gdynia
92
POL 180733
Iga Marcisz
TS "Kuźnia" Rybnik
93
POL 207349
Jan Melzer
Giżycka Grupa Regatowa
94
POL 205650
Aleksandra Bobula
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
95
POL 205180
Aleksandra Mac
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
96
POL 186832
Kamil Stemplewski
Giżycka Grupa Regatowa
97
POL 198208
Tomasz Gajda
UKS Barnim Goleniów
98
POL 203177
Antoni Pasich
UKS Barnim Goleniów
99
POL 200981
Gracjan Niczyj
UKŻ "Wiking" Toruń