Puchar Pucka

8 - 10 cze 2018 Puck, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 207570
Piotr Malinowski
2001
MOS SSW Iława
2
POL 194842
Mateusz Leszko
1986
RKS "Lasery" Zegrze
3
POL 207348
Weronika Folmer
1999
KST "Elektryk" Grudziądz
4
POL 209469
Anna Brzozowska
1993
KS Centrum Żeglarskie
5
POL 209024
Michał Krasodomski
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
6
POL 161696
Natalia Jabłońska
2001
MKŻ Arka Gdynia
7
NZL 111
Maciej Jarosz
2002
8
POL 212721
Łukasz Machowski
2001
MKS "Dwójka" Warszawa
9
POL 1
Mateusz Szymczak
2001
Centrum Żeglarskie Szczecin
10
POL POL 194967
Natalia Kuczys
2002
MKŻ Arka Gdynia
11
LTU 210163
Radvilas Janulionis
2000
BANGPUTYS
12
POL 192638
Izabela Satrjan
1999
YKP Gdynia
13
POL 161651
Radosław Jankowski
1999
Nauticus Yacht Club Olsztyn
14
POL 165720
Przemysław Baranowski
2001
UKŻ 7 Białystok
15
POL 213075
Tymoteusz Walicki
2003
UKŻ 7 Białystok
16
POL 214221
Mateusz Siedlecki
2002
Giżycka Grupa Regatowa
17
POL 209432
Wiktoria Gołębiowska
2000
MOS SSW Iława
18
LTU 198564
Vejas Strelciunas
2002
BANGPUTYS
19
POL 209036
Maksymilian Cymerman
2002
UKS Barnim Goleniów
20
POL 173542
Kacper Fabian
2002
SEJK "Pogoń" Szczecin
21
POL 186219
Wojciech Wilski
2002
KS AZS AWFiS Gdańsk
22
POL 205651
Magdalena Smagowicz
2000
KS "Omega" Kraków
23
POL 208653
Tytus Butowski
2001
KS AZS AWFiS Gdańsk
24
POL 186233
Paweł Ortmann
2002
KS AZS AWFiS Gdańsk
25
POL 206825
Julia Rogalska
2002
Giżycka Grupa Regatowa
26
POL 207099
Magda Placzke
2001
UKS FIR Warszawa
27
POL 205646
Julia Tomaszewska
2000
AZS Poznań
28
POL 186213
Aleksandra Kuczyńska
2003
UKS BRYG Wrocław
29
RUS 209107
Daniil Fenko
2001
Giżycka Grupa Regatowa
30
POL 91842
Filip Zajączkowski
2003
Giżycka Grupa Regatowa
31
POL 201105
Bartłomiej Mierzwa
2003
TS "Kuźnia" Rybnik
32
POL 180729
Jakub Ławicki
2002
MKŻ Arka Gdynia
33
POL 210221
Kinga Brzóska
2002
MKŻ Arka Gdynia
34
POL 192682
Igor Labocha
2002
TS "Kuźnia" Rybnik
35
POL 15503
Łukasz Czerwiec
2000
UKS Żeglarz Wrocław
36
POL 19771
Piotr Dorywała
2001
UKS Żeglarz Wrocław
37
POL 200522
Agata Kalinowska
2001
38
POL 194897
Mateusz Grzempa
2002
CHKŻ Chojnice
39
POL 167681
Kacper Żywiczka
2003
CHKŻ Chojnice
40
POL 196348
Oliwia Laskowska
2001
CHKŻ Chojnice
41
POL 210943
Jędrzej Bering
2001
KS CŻ Szczecin
42
POL 210946
Katarzyna Król
1999
Centrum Żeglarskie Szczecin
43
POL 186834
Julia Kowalczyk
2002
UKS Osiemnastka
44
POL 182208
Katarzyna Harc
2000
TS "Kuźnia" Rybnik
45
POL 202212
Kajetan Gliniecki
2002
46
POL 210947
Amelia Buska
2003
MKS "Dwójka" Warszawa
47
POL 168060
Wiktor Kozerski
2001
TKŻ Toruń
48
POL 207586
Tomasz Kowalski
2002
TKŻ Toruń
49
POL 196964
Hubert Lipiński
2002
TKŻ Toruń
50
POL 207586
Agata Dróżyńska
2001
TKŻ Toruń
51
POL 212510
Piotr Masztalerz
2001
TKŻ Toruń
52
POL 203178
Anna Bak
1997
SEJK "Pogoń" Szczecin
53
POL 19268
Maria Hartel
2000
KW LOK "Garland" Gliwice
54
POL 204557
Kostanty Sawicki
2002
Giżycka Grupa Regatowa
55
POL 16443
Stanisław Podwojski
2002
KW LOK "Garland" Gliwice
56
POL 186235
Wiktor Grocholewski
2002
AZS Poznań
57
POL 195310
Marcin Rudawski
1981
MKS "Dwójka" Warszawa
58
POL 173475
David Gdaniec
2002
KS AZS AWFiS Gdańsk
59
POL 211227
Kornelia Ulążka
2002
UKS FIR Warszawa
60
POL 183368
Joanna Siewko
2000
UKS FIR Warszawa
61
POL 212958
Natalia Borusińska
2002
UKS Zalew Kielce
62
POL 212962
Marcelina Korszon
2002
UKS FIR Warszawa
63
POL 201940
Anna Trędowska
2002
Klub Żeglarski Horn Kraków
64
POL 174566
Mateusz Słowik
2002
Klub Żeglarski Horn Kraków
65
POL 203117
Bartosz Guz
2001
Giżycka Grupa Regatowa
66
POL 197719
Borys Surowiec
2000
UKS FIR Warszawa
67
POL 198206
Monika Kłopotowska
1999
MKS "Dwójka" Warszawa
68
POL 207349
Magdalena Daniszewska
1999
Giżycka Grupa Regatowa
69
POL 178115
Wojciech Antoniak
2002
UKS Barnim Goleniów
70
POL 20
Maurycy Robakowski
2001
ŻLKS Poznań
71
POL 209465
Aleksandra Jasińska
2001
UKS Barnim Goleniów
72
POL 206489
Alicja Panasiewicz
2005
ŻLKS Poznań
73
POL 211107
Mikołaj Silny
2002
SEJK "Pogoń" Szczecin
74
CAN 207239
Henryk Luczynski
2000
BQYC/OST
75
POL 170889
Kuba Kaniszewski
1989
KS AZS AWFiS Gdańsk