8 - 10 cze 2018

Puchar Pucka

Puck, Polska
Wyniki
# Nr na żaglu Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 166705 Kacper Błaszczyk 2000 TS "Kuźnia" Rybnik 16.05.2018, 13:44
2 POL POL 210953 Mateusz Budzisz 2001 MKŻ Arka Gdynia 16.05.2018, 14:23
3 POL POL 190984 Karol Zinkiewicz 2000 UKŻ 7 Białystok 16.05.2018, 14:47
4 POL POL 213500 Kacper Stanisławski 2000 YKP Gdynia 17.05.2018, 10:40
5 POL POL 91 Hubert Polaczyk 2001 KŻ "Mewa" Poznań 17.05.2018, 15:28
6 POL POL 211314 Kuba Rodziewicz 1998 SEJK "Pogoń" Szczecin 19.05.2018, 15:56
7 POL POL 2 Stanisław Klimaszewski 1992 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 22.05.2018, 00:03
8 POL POL 21 Aleksander Unruh 2000 AZS Poznań 23.05.2018, 11:43
9 POL POL 171258 Daniel Halicki 1998 UKŻ 7 Białystok 23.05.2018, 13:36
10 POL POL 7667 Tomasz Dąbrowski 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk 24.05.2018, 13:50
11 POL POL 214219 Wojciech Klimaszewski 2001 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 28.05.2018, 08:43
12 POL POL 183484 Marcel Głuchowski 1999 UKS FIR Warszawa 29.05.2018, 09:11
13 POL POL 201481 Michał Kugacki 1999 MKŻ Arka Gdynia 29.05.2018, 10:50
14 POL POL 18 Jakub Domagała 2000 CHKŻ Chojnice 30.05.2018, 08:00
15 POL POL 7 Jakub Marciniak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 30.05.2018, 11:49
16 POL POL 210788 Tomek Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 30.05.2018, 20:28
17 POL POL 192583 Damian Kosmalski 1998 CHKŻ Chojnice 30.05.2018, 21:07
18 NED NED 185392 Jakub Szymanowicz 2001 UKŻ "Błękitni" Grzybowo 31.05.2018, 12:04
19 POL POL 210944 Szymon Pawlik 1998 KS Centrum Żeglarskie 31.05.2018, 18:13
20 POL POL 3 Michał Maciaszczyk 1997 KS CŻ Szczecin 31.05.2018, 20:38
21 POL POL 21095 Cezary Miłkowski 2000 TKŻ Toruń 31.05.2018, 22:07
22 POL POL 198203 Jakub Stremlau 1999 TKŻ Toruń 31.05.2018, 22:07
23 POL POL 212647 Maciej Bardan 1963 UKS FIR Warszawa 04.06.2018, 12:52
24 POL POL 2107 Borys Michnniewicz 2001 UKŻ "Wiking" Toruń 04.06.2018, 21:27
25 POL POL 207576 Adam Żuber 1981 AZS UWM Olsztyn 06.06.2018, 12:32
26 POL POL 61 Wiktor Kreft 2001 Klub Żeglarski Horn Kraków 06.06.2018, 15:00
27 POL POL 207855 Sebastian Mazurek 1999 AZS UW Warszawa 07.06.2018, 10:00
28 POL POL 194948 Piotr Ostrowski 2000 07.06.2018, 10:01
29 POL POL 202671 Kacper Mazurek 1999 AZS UW Warszawa 07.06.2018, 10:44
30 BLR BLR 171837 Maksim Bahlai 1999 RCOP Minsk 07.06.2018, 22:25
31 BLR BLR 171937 Pavel Babich 1994 RCOP Minsk 07.06.2018, 22:26
32 POL POL 9 Dawid Kania 1997 ŻLKS Poznań 07.06.2018, 22:28
# Nr na żaglu Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 218947 Przemek Machowski 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 16.05.2018, 13:50
2 POL POL 150266 Natalia Garbaczewska 2002 UKŻ 7 Białystok 16.05.2018, 14:45
3 POL POL 195031 Olga Hanslik 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 16.05.2018, 20:03
4 POL POL 209471 Gerard Polaczyk 2003 KŻ "Mewa" Poznań 17.05.2018, 15:28
5 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ "Mewa" Poznań 17.05.2018, 15:28
6 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 17.05.2018, 16:00
7 POL POL 204557 Michał Mazurowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 17.05.2018, 16:00
8 POL POL 210009 Adam Sokołowski 2003 Nauticus Yacht Club Olsztyn 17.05.2018, 16:00
9 POL POL 210007 Igor Barcikowski 2004 Nauticus Yacht Club Olsztyn 17.05.2018, 16:00
10 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska 2004 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 18.05.2018, 13:40
11 POL POL 185706 Julia Szymczak 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 20.05.2018, 12:53
12 POL POL 194841 Natalia Burczyńska 2005 Olsztyńska Grupa Regatowa 21.05.2018, 14:01
13 POL POL 202397 Franciszek Niesiobędzki 2005 Olsztyńska Grupa Regatowa 21.05.2018, 14:01
14 POL POL 202655 Oskar Maguda 2002 Olsztyńska Grupa Regatowa 21.05.2018, 14:01
15 POL POL 203046 Nina Łypaczewska 2003 KW Garland LOK Gliwice 21.05.2018, 18:20
16 POL POL 197719 Oliwia Osadcow 2004 KW LOK "Garland" Gliwice 21.05.2018, 20:51
17 POL POL 190544 Alan Kocięda 2004 MKŻ Arka Gdynia 21.05.2018, 21:00
18 POL POL 211258 Karol Głąbik 2003 KW LOK "Garland" Gliwice 21.05.2018, 21:20
19 POL POL 165720 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ 7 Białystok 22.05.2018, 17:05
20 POL POL 208652 Dominik Śliwiński 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 23.05.2018, 07:12
21 POL POL 186218 Stanisław Konarzewski 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 23.05.2018, 09:53
22 POL POL 195304 Maria Prus-Głowacka 2004 AZS Poznań 23.05.2018, 15:42
23 POL POL 185791 Igor Kuczys 2003 MKŻ Arka Gdynia 23.05.2018, 15:47
24 POL POL 161687 Zuzanna Widomska 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 23.05.2018, 16:09
25 POL POL 170891 Maciej Małachowski 2003 UKŻ 7 Białystok 23.05.2018, 16:10
26 POL POL 201740 Julia Kozubowicz 2004 TS "Kuźnia" Rybnik 23.05.2018, 20:15
27 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej 2003 UKS Barnim Goleniów 23.05.2018, 22:27
28 POL POL 18683 Natalia Ciszek 2002 MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2018, 00:30
29 POL POL 207349 Amelia Dziąba 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 24.05.2018, 14:54
30 POL POL POL166279 Robert Berliński YKP Gdynia 24.05.2018, 14:59
31 POL POL 1825 Jakub Chodak 2003 UKŻ 7 Białystok 24.05.2018, 16:21
32 POL POL 197723 Danuta Wilska 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk 24.05.2018, 17:33
33 POL POL 18252 Fabian Chodak 2002 UKŻ 7 Białystok 24.05.2018, 18:16
34 POL POL 209036 Filip Miłoszewski 2003 UKS Barnim Goleniów 24.05.2018, 19:08
35 POL POL 197728 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa 25.05.2018, 10:05
36 POL POL 186836 Konrad Dziąba 2004 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 25.05.2018, 13:43
37 POL POL 166302 Kacper Dybiec 2005 KS Spójnia Warszawa 25.05.2018, 16:24
38 POL POL 180733 Iga Marcisz 2004 TS "Kuźnia" Rybnik 26.05.2018, 14:04
39 POL POL 186831 Hubert Maczyszyn 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 27.05.2018, 10:09
40 POL POL 173379 Kacper Walęga 2005 KS Spójnia Warszawa 27.05.2018, 14:06
41 POL POL 203072 Stanisław Janowicz 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 27.05.2018, 19:19
42 POL POL 203271 Paweł Trella 2004 MKŻ Arka Gdynia 28.05.2018, 22:04
43 POL POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa 29.05.2018, 09:09
44 POL POL 160730 Michał Grzesiek 2005 ŻMKS-Poznań 29.05.2018, 10:15
45 POL POL 191832 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS-Poznań 29.05.2018, 10:15
46 POL POL 180752 Kacper Jaskuła 2003 ŻMKS-Poznań 29.05.2018, 10:15
47 POL POL 167806 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS-Poznań 29.05.2018, 10:15
48 POL POL 155036 Miłosz Gabryszewski 2003 UKS "Żeglarz" Wrocław 29.05.2018, 10:26
49 POL POL 185708 Mateusz Balicki 2004 UKS "Żeglarz" Wrocław 29.05.2018, 10:26
50 POL POL 201832 Mikołaj Dąbrowski 2005 UKS "Żeglarz" Wrocław 29.05.2018, 10:26
51 POL POL 194896 Maciej Karsznia 2003 MKŻ Arka Gdynia 29.05.2018, 14:40
52 POL POL 184161 Maciej Giermala 2004 MOS 2 Warszawa 29.05.2018, 20:20
53 POL POL 178466 Tytus Czajkowski 2004 MKŻ Arka Gdynia 29.05.2018, 20:36
54 POL POL 184165 Jakub Rzeszotek 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 29.05.2018, 21:33
55 POL POL 183364 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 29.05.2018, 22:42
56 POL POL 212648 Zuzanna Tarnawska 2002 MKŻ Arka Gdynia 29.05.2018, 23:34
57 POL POL 194911 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice 30.05.2018, 08:54
58 POL POL 203349 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 30.05.2018, 08:54
59 POL POL 206823 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice 30.05.2018, 08:54
60 POL POL 11 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 30.05.2018, 08:54
61 ITA ITA 20334 Wojtek Kikmunter 2003 CHKŻ Chojnice 30.05.2018, 08:54
62 POL POL 203179 Filip Kapała 2004 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2018, 11:47
63 POL POL 194967 Hanna Dmochowska 2004 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2018, 11:48
64 POL POL 205851 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2018, 18:05
65 POL POL 186220 Mikolaj Grzybowski 2003 UKS FIR Warszawa 30.05.2018, 19:34
66 POL POL 180701 Hanna Koczar 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 30.05.2018, 19:34
67 POL POL 7 Dobromir Sokołowski 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 30.05.2018, 23:28
68 POL POL 190828 Maksymilian Kalupa 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 31.05.2018, 11:27
69 POL POL 195310 Andrzej Nowakowski 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 31.05.2018, 11:28
70 POL POL 210287 Michał Tokarczyk 2004 KW LOK "Garland" Gliwice 31.05.2018, 16:46
71 POL POL 19184 Dagmara Gil 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 31.05.2018, 17:54
72 POL POL 193512 Gabriel Małecki 2004 KS Centrum Żeglarskie 31.05.2018, 18:00
73 POL POL 182527 Karolina Daśko 2002 UKS Osiemnastka 31.05.2018, 18:07
74 POL POL 205297 Natalia Kuczys 2002 MKŻ Arka Gdynia 31.05.2018, 18:20
75 POL POL 20758 Dominik Popielarz 2003 TKŻ Toruń 31.05.2018, 22:07
76 POL POL 198209 Oliwia Dróżyńska 2004 TKŻ Toruń 31.05.2018, 22:07
77 POL POL 17846 Sara Wiśniewska 2005 TKŻ Toruń 31.05.2018, 22:07
78 POL POL 192860 Aleksandra Mańkowska 2005 TKŻ Toruń 31.05.2018, 22:07
79 POL POL 160735 Maja Tokarczyk 2000 KW Garland LOK Gliwice 31.05.2018, 22:10
80 POL POL 198206 Maja Korwin-Mikke 2002 MKS "Dwójka" Warszawa 31.05.2018, 22:13
81 POL POL 5 Piotr Vogel 2005 JKW Poznań 31.05.2018, 22:15
82 POL POL 160405 Hugo Marciniak 2004 JKW Poznań 31.05.2018, 23:06
83 POL POL 166279 Robert Berliński 2004 YKP Gdynia 31.05.2018, 23:07
84 POL POL 207572 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa 01.06.2018, 12:20
85 POL POL 203178 Karina Jasiewicz 1996 AZS UWM Olsztyn 01.06.2018, 14:11
86 POL POL 208421 Tomasz Procek 2003 KW Garland LOK Gliwice 02.06.2018, 15:40
87 POL POL 95312 Radosław Gałecki 2003 KS Energetyk 02.06.2018, 21:04
88 POL POL 180742 Natalia Nadrzewia 2005 UKS Zalew Kielce 03.06.2018, 10:37
89 POL POL 160402 Adam Slodownik 2004 KS Spójnia Warszawa 03.06.2018, 13:04
90 POL POL 214119 Maciej Lickendorf 2004 SEJK "Pogoń" Szczecin 03.06.2018, 16:17
91 POL POL 2043 Jakub Piesiewicz 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk 03.06.2018, 19:02
92 POL POL 166584 Cezary Popielski 2005 AZS Poznań 03.06.2018, 22:30
93 POL POL 4 Majka Brzezińska 2002 UKS Osiemnastka 04.06.2018, 11:41
94 POL POL 194840 Karolina Skwarek 2005 AZS UWM Olsztyn 04.06.2018, 15:08
95 POL POL 205334 Wiktor Polaczek 2004 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 04.06.2018, 15:56
96 POL POL 198208 Filip Kurczewski 2003 MKŻ Żnin 04.06.2018, 18:42
97 POL POL 191831 Dominika Raszka 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 04.06.2018, 19:59
98 POL POL 201940 Kamil Lenczowski 2005 Klub Żeglarski Horn Kraków 04.06.2018, 23:13
99 POL POL 209834 Leon Gniadek 2004 Klub Żeglarski Horn Kraków 04.06.2018, 23:24
100 POL POL 186834 Mateusz Kaup 2004 KSCŻ SZCZECIN 05.06.2018, 20:17
101 POL POL 185443 Katarzyna Miłoś 2004 UKS Osiemnastka 06.06.2018, 09:36
102 POL POL 170199 Antoni Borkowski 2003 AZS Poznań 06.06.2018, 16:59
103 POL POL 197949 Igor Haufa 2003 ŻLKS Poznań 06.06.2018, 19:12
104 POL POL 189084 Hubert Roszyk 2005 ŻLKS Poznań 06.06.2018, 19:12
105 POL POL 188824 David Goetz 2003 AZS Poznań 06.06.2018, 20:27
106 POL POL 1888 Wiktor Borkowski 2006 AZS Poznań 06.06.2018, 23:07
107 POL POL 3 Szymon Maruszczak 2005 Olsztyński Klub Żeglarski 07.06.2018, 00:55
108 POL POL 179127 Weronika Martynowska 2000 Olsztyński Klub Żeglarski 07.06.2018, 00:55
109 POL POL 178292 Adam Urbaniak 2005 ŻLKS Poznań 07.06.2018, 08:38
110 POL POL 186832 Tomasz Trajnowicz 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 07.06.2018, 21:59
111 POL POL 177097 Karol Erinsson 2004 MKŻ Arka Gdynia 07.06.2018, 22:04
112 BLR BLR 207790 Aleksandr Aniskerich 2002 RCOP Minsk 07.06.2018, 22:06
113 BLR BLR 204708 Ivan Mshenski 2003 RCOP Minsk 07.06.2018, 22:24
114 POL POL 1 Paweł Gerłachowski 2004 YKP Gdynia 08.06.2018, 09:43
# Nr na żaglu Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 207570 Piotr Malinowski 2001 MOS SSW Iława 16.05.2018, 13:47
2 POL POL 194842 Mateusz Leszko 1986 RKS "Lasery" Zegrze 16.05.2018, 14:20
3 POL POL 207348 Weronika Folmer 1999 KST "Elektryk" Grudziądz 16.05.2018, 14:48
4 POL POL 209469 Anna Brzozowska 1993 KS Centrum Żeglarskie 16.05.2018, 15:13
5 POL POL 209024 Michał Krasodomski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 16.05.2018, 15:17
6 POL POL 161696 Natalia Jabłońska 2001 MKŻ Arka Gdynia 16.05.2018, 15:45
7 NZL NZL 111 Maciej Jarosz 2002 16.05.2018, 20:06
8 POL POL 212721 Łukasz Machowski 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 17.05.2018, 07:35
9 POL POL 1 Mateusz Szymczak 2001 Centrum Żeglarskie Szczecin 17.05.2018, 07:55
10 POL POL POL 194967 Natalia Kuczys 2002 MKŻ Arka Gdynia 17.05.2018, 09:24
11 LTU LTU 210163 Radvilas Janulionis 2000 BANGPUTYS 17.05.2018, 13:09
12 POL POL 192638 Izabela Satrjan 1999 YKP Gdynia 17.05.2018, 15:08
13 POL POL 161651 Radosław Jankowski 1999 Nauticus Yacht Club Olsztyn 17.05.2018, 16:43
14 POL POL 165720 Przemysław Baranowski 2001 UKŻ 7 Białystok 20.05.2018, 19:17
15 POL POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ 7 Białystok 20.05.2018, 21:14
16 POL POL 214221 Mateusz Siedlecki 2002 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 21.05.2018, 12:25
17 POL POL 209432 Wiktoria Gołębiowska 2000 MOS SSW Iława 23.05.2018, 14:27
18 LTU LTU 198564 Vejas Strelciunas 2002 BANGPUTYS 23.05.2018, 20:34
19 POL POL 209036 Maksymilian Cymerman 2002 UKS Barnim Goleniów 23.05.2018, 22:52
20 POL POL 173542 Kacper Fabian 2002 SEJK "Pogoń" Szczecin 24.05.2018, 12:07
21 POL POL 186219 Wojciech Wilski 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk 24.05.2018, 17:18
22 POL POL 205651 Magdalena Smagowicz 2000 KS "Omega" Kraków 24.05.2018, 17:53
23 POL POL 208653 Tytus Butowski 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk 24.05.2018, 18:53
24 POL POL 186233 Paweł Ortmann 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk 24.05.2018, 19:11
25 POL POL 206825 Julia Rogalska 2002 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 25.05.2018, 07:32
26 POL POL 207099 Magda Placzke 2001 UKS FIR Warszawa 25.05.2018, 16:43
27 POL POL 205646 Julia Tomaszewska 2000 AZS Poznań 25.05.2018, 23:40
28 POL POL 186213 Aleksandra Kuczyńska 2003 UKS BRYG Wrocław 26.05.2018, 07:55
29 RUS RUS 209107 Daniil Fenko 2001 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 26.05.2018, 11:25
30 POL POL 91842 Filip Zajączkowski 2003 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 28.05.2018, 00:46
31 POL POL 201105 Bartłomiej Mierzwa 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 28.05.2018, 11:00
32 POL POL 180729 Jakub Ławicki 2002 MKŻ Arka Gdynia 28.05.2018, 20:41
33 POL POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MKŻ Arka Gdynia 29.05.2018, 06:51
34 POL POL 192682 Igor Labocha 2002 TS "Kuźnia" Rybnik 29.05.2018, 10:24
35 POL POL 15503 Łukasz Czerwiec 2000 UKS "Żeglarz" Wrocław 29.05.2018, 10:26
36 POL POL 19771 Piotr Dorywała 2001 UKS "Żeglarz" Wrocław 29.05.2018, 10:26
37 POL POL 200522 Agata Kalinowska 2001 29.05.2018, 10:26
38 POL POL 194897 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice 30.05.2018, 08:54
39 POL POL 167681 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice 30.05.2018, 08:54
40 POL POL 196348 Oliwia Laskowska 2001 CHKŻ Chojnice 30.05.2018, 08:54
41 POL POL 210943 Jędrzej Bering 2001 KS CŻ Szczecin 31.05.2018, 12:01
42 POL POL 210946 Katarzyna Król 1999 Centrum Żeglarskie Szczecin 31.05.2018, 18:02
43 POL POL 186834 Julia Kowalczyk 2002 UKS Osiemnastka 31.05.2018, 18:06
44 POL POL 182208 Katarzyna Harc 2000 TS "Kuźnia" Rybnik 31.05.2018, 18:18
45 POL POL 202212 Kajetan Gliniecki 2002 31.05.2018, 21:03
46 POL POL 210947 Amelia Buska 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 31.05.2018, 22:02
47 POL POL 168060 Wiktor Kozerski 2001 TKŻ Toruń 31.05.2018, 22:07
48 POL POL 207586 Tomasz Kowalski 2002 TKŻ Toruń 31.05.2018, 22:07
49 POL POL 196964 Hubert Lipiński 2002 TKŻ Toruń 31.05.2018, 22:07
50 POL POL 207586 Agata Dróżyńska 2001 TKŻ Toruń 31.05.2018, 22:07
51 POL POL 212510 Piotr Masztalerz 2001 TKŻ Toruń 31.05.2018, 22:07
52 POL POL 203178 Anna Bak 1997 SEJK "Pogoń" Szczecin 31.05.2018, 22:19
53 POL POL 19268 Maria Hartel 2000 KW LOK "Garland" Gliwice 01.06.2018, 11:46
54 POL POL 204557 Kostanty Sawicki 2002 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 01.06.2018, 23:54
55 POL POL 16443 Stanisław Podwojski 2002 KW LOK "Garland" Gliwice 02.06.2018, 21:32
56 POL POL 186235 Wiktor Grocholewski 2002 AZS Poznań 03.06.2018, 18:49
57 POL POL 195310 Marcin Rudawski 1981 MKS "Dwójka" Warszawa 04.06.2018, 11:30
58 POL POL 173475 David Gdaniec 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk 04.06.2018, 14:06
59 POL POL 211227 Kornelia Ulążka 2002 UKS FIR Warszawa 04.06.2018, 20:27
60 POL POL 183368 Joanna Siewko 2000 UKS FIR Warszawa 04.06.2018, 20:40
61 POL POL 212958 Natalia Borusińska 2002 UKS Zalew Kielce 04.06.2018, 21:33
62 POL POL 212962 Marcelina Korszon 2002 UKS FIR Warszawa 04.06.2018, 21:37
63 POL POL 201940 Anna Trędowska 2002 Klub Żeglarski Horn Kraków 04.06.2018, 23:28
64 POL POL 174566 Mateusz Słowik 2002 Klub Żeglarski Horn Kraków 04.06.2018, 23:33
65 POL POL 203117 Bartosz Guz 2001 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 05.06.2018, 07:37
66 POL POL 197719 Borys Surowiec 2000 UKS FIR Warszawa 05.06.2018, 12:02
67 POL POL 198206 Monika Kłopotowska 1999 MKS "Dwójka" Warszawa 05.06.2018, 18:46
68 POL POL 207349 Magdalena Daniszewska 1999 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 05.06.2018, 18:59
69 POL POL 178115 Wojciech Antoniak 2002 UKS Barnim Goleniów 06.06.2018, 15:38
70 POL POL 20 Maurycy Robakowski 2001 ŻLKS Poznań 06.06.2018, 19:12
71 POL POL 209465 Aleksandra Jasińska 2001 UKS Barnim Goleniów 06.06.2018, 22:10
72 POL POL 206489 Alicja Panasiewicz 2005 ŻLKS Poznań 07.06.2018, 08:38
73 POL POL 211107 Mikołaj Silny 2002 SEJK "Pogoń" Szczecin 07.06.2018, 18:17
74 CAN CAN 207239 Henryk Luczynski 2000 BQYC/OST 07.06.2018, 22:29
75 POL POL 170889 Kuba Kaniszewski 1989 KS AZS AWFiS Gdańsk 07.06.2018, 22:31
# Nr na żaglu Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 4533 Eryk Rózga 2006 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2018, 21:28
2 POL POL 7547 Tymon Gajdzinski 2005 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2018, 22:35
3 POL POL 7523 Natalia Kwiatkowska 2003 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2018, 22:47
4 POL POL 7460 Zuzanna Reszka 2005 MKŻ Arka Gdynia 30.05.2018, 23:03
5 POL POL 7376 Janina Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia 06.06.2018, 11:17
6 POL POL 9476 Zuzanna Rodzeń 2003 MKŻ Arka Gdynia 08.06.2018, 09:42
7 POL POL 9425 Patryk Staluszka 2006 MKŻ Arka Gdynia 08.06.2018, 09:55