Komunikat nr. 11
Odprawa trenerów w dniu 30.08.2025r o godz. 9.30
Komunikat nr. 10
Odprawa trenerów w dniu 29.08.2025r. odbędzie się o godz. 9.30
Komunikat nr. 9
W dniu dzisiejszym zapraszamy zawodników do gry terenowej "Na trOPPie giżyckich tajemnic", pierwsze drużyny mogą wystartować tuż po godz. 17.30
Komunikat nr. 8
W dniu 28.08.2025r. obowiązuje ten sam podział na grupy co w dniu 27.08.2025r.
Komunikat nr. 7
Odprawa trenerów w dniu 28.08.2025r. odbędzie się o godz. 9.30
Komunikat nr. 6
Łączność podczas regat będzie prowadzona na kanale 72 VHF.
Komunikat nr. 4
Biuro regat zostanie otwarte 26.08 (wtorek) w godzinach 17.00-20.00 oraz w środę 27.08 w godz. 8.30-9.30 - druki zgłoszeń będą wydrukowane.
Komunikat nr. 3
Informuję wszystkich zawodników startujących w klasie Optimist o konieczności spełnienia wymogu przepłynięcia pomiędzy łodzią mierniczego, a statkiem mety po ukończeniu wyścigu.
Pierwszych pięciu 5 zawodników, obowiązkowo, bez wezwania dopływa do łodzi mierniczego bezpośrednio po przepłynięciu linii mety.
Łódź mierniczego oznakowana flagą M ustawiona może być powyżej linii mety.
Proszę zwrócić uwagę na ewentualne sygnały gwizdkiem, oznaczające potrzebę dopłynięcia do mierniczego przez innych zawodników.
Komunikat nr. 2
Informuję wszystkich zawodników startujących w klasie Optimist o konieczności spełnienia wyszczególnionych (załącznik) i wynikających z Przepisów Klasowych wymogów dotyczących bezpieczeństwa. Będą one podlegały inspekcji zarówno w czasie wodowania jachtów oraz bezpośrednio po przekroczeniu mety.
Komunikat nr. 1
Rejestracja jachtów do inspekcji odbędzie się w trakcie zgłoszeń na podstawie formularza zbiorczego (załącznik).
Wszystkie jachty muszą być gotowe do inspekcji sprzętu, która rozpocznie się 27.08.2025 o godzinie 9:00.
Inspekcja może być dokonana w dowolnym czasie podczas trwania regat.