23 - 24 cze 2018

XVIII Puchar Żubra

Zalew Siemianówka, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 Laser 4.7 BLR BLR 161649 Siarhei Lebedzeu 2001 M SDUSHOR MINSK 1 1 2* 2 2 6.00
2 Laser 4.7 BLR BLR 180336 Anton Dragun 2002 M SDUSHOR MINSK UFD* 3 1 3 1 8.00
3 Laser 4.7 POL POL 18252 Fabian Chodak 2002 M UKŻ 7 Białystok 2 2 4* 1 3 8.00
4 Laser 4.7 POL POL 1825 Jakub Chodak 2003 M UKŻ 7 Białystok 3 5* 3 4 5 15.00
5 Laser 4.7 POL POL 165720 Bartosz Dąbrowski M UKŻ 7 Białystok 4 6* 6 5 4 19.00
6 Laser 4.7 POL POL 170891 Maciej Małachowski 2003 M UKŻ 7 Białystok 5 4 5 6* 6 20.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 Laser Radial BLR BLR 203732 Madytski Yauheni 2003 M SDUSHOR MINSK 6* 3 1 1 1 6.00
2 Laser Radial BLR BLR 203777 Sergei Alekseichyk 1997 M sdusmor neman grodno 4 1 2 8* 2 9.00
3 Laser Radial BLR BLR 198452 Aleksandra Harunovich 2000 M SDUSHOR MINSK 1 2 4 3 8* 10.00
4 Laser Radial POL POL 195574 Anna Michalska 1999 K PKM LOK Poznań 2 6* 3 4 3 12.00
5 Laser Radial BLR BLR 193765 Wladislaw Bontur 1998 M sdusmor neman grodno 3 4 5* 5 4 16.00
6 Laser Radial BLR BLR 196986 Ivan Filatov 2003 M SDUSHOR MINSK 5 5 6* 2 6 18.00
7 Laser Radial POL POL 190984 Karol Zienkiewicz 2000 M UKŻ 7 Białystok 7 8 9* 6 5 26.00
8 Laser Radial POL POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 M UKŻ 7 Białystok 8 7 7 9* 9 31.00
9 Laser Radial POL POL 190826 Natalia Garbaczewska 2002 K UKŻ 7 Białystok 10* 9 8 7 10 34.00
10 Laser Radial POL POL 165720 Przemysław Baranowski 2001 M UKŻ 7 Białystok 9 10* 10 10 7 36.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 OPP A BLR BLR 232 Saveliy Morozov 2003 M SDUSHOR MINSK 1 3* 1 1 1 4.00
2 OPP A POL POL 2160 Jakub Kluk 2006 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 3 4 6* 3 2 12.00
3 OPP A POL POL 2166 Dominika Grala 2006 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 4 5* 3 2 5 14.00
4 OPP A POL POL 2162 Mateusz Gigielewicz 2005 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 5 1 UFD* 5 4 15.00
5 OPP A POL POL 2006 Amelia Potejko 2006 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 8* 2 2 7 6 17.00
6 OPP A POL POL 2168 Joanna Fabisiak 2003 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2 UFD* 9 4 3 18.00
7 OPP A CYP CYP 747 Juliusz Hebel 2003 M Begafigo Sailing Club 6 10* 4 10 8 28.00
8 OPP A POL POL 2164 Kamil Stemplewski 2005 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko UFD* 8 5 9 10 32.00
9 OPP A POL POL 2605 Magdalena Skórnóg 2006 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 10 UFD* 10 6 7 33.00
10 OPP A BLR BLR 711 Yelisei Rachkovski 2006 M SDUSHOR MINSK 9 9 8 8 12* 34.00
11 OPP A BLR BLR 141 Ivan Tereshkov 2005 M sdusmor neman grodno 7 7 12* 11 11 36.00
12 OPP A BLR BLR 518 Mariya Kozak 2006 K SDUSHOR MINSK 11 6 11 13* 9 37.00
13 OPP A BLR BLR 5 Ivan Ewlashevich 2007 M sdusmor neman grodno UFD* 11 7 12 13 43.00
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 OPP B POL POL 966 Lena Cituk 2007 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 7 1 1 UFD* 1 10.00
2 OPP B POL POL 2036 Lidia Łukasik 2007 K UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 6 2 8 UFD* 4 20.00
3 OPP B BLR BLR 385 Mikita Martonchyk 2008 M SDUSHOR MINSK 9 3 11 18* 3 26.00
4 OPP B POL POL 1833 Szymon Małachowski 2006 M UKŻ 7 Białystok 4 33* 3 14 7 28.00
5 OPP B POL POL 1296 Antoni Kuźmiński 2006 M KS "Baza" Mrągowo 3 8 7 10 23* 28.00
6 OPP B POL POL 1270 Weronika Maciejczuk 2006 K UKŻ 7 Białystok 13 6 15* 5 11 35.00
7 OPP B POL POL 1630 Bolesław Nesterowicz 2006 M UKŻ PMOS PISZ 11 5 6 13 19* 35.00
8 OPP B POL POL 1364 Jan Fuk 2006 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 16 9 2 UFD* 15 42.00
9 OPP B POL POL 1524 Daria Kukiełko 2006 K UKS MOS EŁK 1 21 DNF* 1 27 50.00
10 OPP B POL POL 1700 Dante Luciani M UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 8 15 10 UFD* 18 51.00
11 OPP B POL POL 1887 Mikołaj Strupiński 2008 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 17 17 13 UFD* 9 56.00
12 OPP B POL POL 1363 Hanna Borkowska 2008 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 20 25 14 4 DNF* 63.00
13 OPP B POL POL 18 Filip Szloński 2007 M KS "Baza" Mrągowo 15 16 DNF* 9 26 66.00
14 OPP B POL POL 12971 Maciej Szawkowski 2008 M KS "Baza" Mrągowo 5 22 DNF* 3 37 67.00
15 OPP B POL POL 13 Adam Ciołek 2006 M KS "Baza" Mrągowo 10 UFD* 4 16 41 71.00
16 OPP B POL POL 1570 Michał Ciechanowicz 2008 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 12 27 5 27 32* 71.00
17 OPP B POL POL 1449 Łucja Gorzoch 2007 K UKS MOS EŁK 25 28 DNF* 2 25 80.00
18 OPP B POL POL 1603 Tomasz Zadora 2007 M UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 26 13 DNF* 7 36 82.00
19 OPP B POL POL 1029 Hubert Baranowski 2004 M UKŻ 7 Białystok 22 39 DNF* 8 13 82.00
20 OPP B POL POL 1598 Maksymilian Pastuszka 2007 M UKŻ PMOS PISZ 44* 11 12 26 34 83.00
21 OPP B POL POL 243 Zofia Gołębiowska 2006 K KS "Baza" Mrągowo 34 18 DNF* 6 30 88.00
22 OPP B POL POL 1284 Kacper Wojczulanis 2008 M MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 21 35 DNF* 12 20 88.00
23 OPP B POL POL 1840 Patryk Gobiec 2005 M UKŻ Michałowo 38* 24 16 20 29 89.00
24 OPP B POL POL 1599 Anastazja Pastuszka 2006 K UKŻ PMOS PISZ 23 12 DNF* UFD 5 103.00
25 OPP B POL POL 449 Mateusz Niebrzydowski 2006 M UKS MOS EŁK 24 34 DNF* 36 12 106.00
26 OPP B POL POL 1444 Ewa Czapla 2005 K UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 35 37 DNF* 11 28 111.00
27 OPP B POL POL 1706 Michał Sudnik 2009 M UKS Nord Augustow 2 23 DNF* 24 DNF 112.00
28 OPP B POL POL 1836 Wiktoria Gobiec 2004 K UKŻ Michałowo 31 19 DNF* 42 22 114.00
29 OPP B POL POL 1838 Ewa Trochimczyk 2007 K UKŻ Michałowo 45 7 DNF* 41 24 117.00
30 OPP B POL POL 984 Maciej Lewiński 2006 M UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 43 51 DNF* 15 10 119.00
31 OPP B POL POL 1258 Jakub Kleban 2006 M UKS MOS EŁK 32 42 DNF* 31 14 119.00
32 OPP B POL POL 1456 Igor Góralczuk 2007 M UKŻ 7 Białystok 19 DNS* 9 32 DNF 123.00
33 OPP B BLR BLR 517 Hanna Khrapavitskaya 2007 K SDUSHOR MINSK 33 45 DNF* 30 16 124.00
34 OPP B POL POL 1601 Milena Siczek 2005 K UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 42 14 DNF* UFD 6 125.00
35 OPP B POL POL 1361 Weronika Grala 2010 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 28 29 DNF* 23 45 125.00
36 OPP B POL POL 1143 Amelia Wolska 2005 K UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 37 53 DNF* 19 17 126.00
37 OPP B POL POL 1133 Anna Gierasimiuk 2005 K UKŻ Michałowo 18 UFD* DNF 44 2 127.00
38 OPP B POL POL 1597 Adrian Nowak 2006 M UKŻ PMOS PISZ 48 40 DNF* 38 8 134.00
39 OPP B POL POL 71 Daniel Łachacz 2008 M KS "Baza" Mrągowo 41 43 DNF* 17 33 134.00
40 OPP B POL POL 1255 Szymon Warecha 2009 M UKS MOS EŁK 30 26 DNF* 40 39 135.00
41 OPP B POL POL 52 Jakub Borkowski 2007 M UKS MOS EŁK 29 36 DNF* 29 42 136.00
42 OPP B POL POL 113 Bartosz Dworakowski 2007 M UKŻ Michałowo 52 48 DNF* 28 21 149.00
43 OPP B POL POL 1834 Mikołaj Łukasik 2010 M UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 14 10 DNF* UFD DNF 150.00
44 OPP B POL POL 221 Tymoteusz Rowiński 2006 M UKS Nord Augustow 50 30 DNF* 39 31 150.00
45 OPP B POL POL 17 Zuzanna Maliniewicz 2007 K KS "Baza" Mrągowo 36 49 DNF* 34 35 154.00
46 OPP B POL POL 90 Jakub Szczepanik 2005 M UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 46 32 DNF* 35 44 157.00
47 OPP B POL POL 1122 Maciej Sudnik 2006 M UKS Nord Augustow 56 31 DNF* 33 43 163.00
48 OPP B POL POL 291 Ewa Fabisiak 2007 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 61 4 DNF* 37 DNF 165.00
49 OPP B POL POL 1749 Marcel Cichosz 2007 M UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 40 38 DNF* 25 DNF 166.00
50 OPP B POL POL 1655 Mikołaj Cieślak 2008 M UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 27 20 DNF* UFD DNF 173.00
51 OPP B POL POL 1831 Michalina Poskrobko 2007 K UKŻ 7 Białystok 47 46 DNF* 45 40 178.00
52 OPP B POL POL 1167 Maja Szwejk 2007 K MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 39 41 DNF* UFD 38 181.00
53 OPP B POL POL 1560 Aleksandra Błońska 2008 K UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 49 54 DNF* 21 DNF 187.00
54 OPP B POL POL 105 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski 2009 M UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 57 55 DNF* 22 DNF 197.00
55 OPP B POL POL 1028 Konstanty Kosiński 2009 M UKŻ 7 Białystok 58 44 DNF* 43 DNF 208.00
56 OPP B POL POL 306 Tymon Szkołut 2009 M UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 53 50 DNF* 46 DNF 212.00
57 OPP B POL POL 1221 Weronika Haraburda 2006 K UKS Nord Augustow 54 47 DNF* DNF DNF 227.00
58 OPP B POL POL 1525 Aleksandra Siedlecka 2006 K UKS Nord Augustow 51 52 DNF* DNF DNF 229.00
59 OPP B POL POL 125 Hubert Brozio 2008 M UKS MOS EŁK 59 56 DNF* DNF DNF 241.00
60 OPP B POL POL 183 Michał Krasowski 2010 M UKŻ 7 Białystok 55 DNS* DNF DNF DNF 244.00
61 OPP B POL POL 749 Szymon Wrzosek 2009 M UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 60 UFD* DNF DNF DNF 249.00
62 OPP B POL POL 102 Milena Górna 2008 K UKŻ 7 Białystok 62 DNF* DNF DNF DNF 251.00
Laser 4.7 Wyniki nieoficjalne po 5 wyścigach
Laser Radial Wyniki nieoficjalne po 5 wyścigach
OPP A Wyniki nieoficjalne po 5 wyścigach
OPP B Wyniki nieoficjalne po 5 wyścigach