XVIII Puchar Żubra

23 - 24 cze 2018

Zalew Siemianówka, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 165720 Bartosz Dąbrowski UKŻ Siódemka Białystok 09.06.2018, 08:21
2 POL 18252 Fabian Chodak UKŻ Siódemka Białystok 15.06.2018, 09:09
3 POL 1825 Jakub Chodak UKŻ Siódemka Białystok 15.06.2018, 09:15
4 POL 170891 Maciej Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 16.06.2018, 00:11
5 BLR 180336 Anton Dragun SDUSHOR MINSK 22.06.2018, 18:57
6 BLR 161649 Siarhei Lebedzeu SDUSHOR MINSK 22.06.2018, 19:00
Laser Radial
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 190984 Karol Zienkiewicz UKŻ Siódemka Białystok 16.06.2018, 09:22
2 POL 213075 Tymoteusz Walicki UKŻ Siódemka Białystok 16.06.2018, 09:52
3 BLR 193765 Wladislaw Bontur sdusmor neman grodno 20.06.2018, 09:31
4 BLR 203777 Sergei Alekseichyk sdusmor neman grodno 20.06.2018, 09:35
5 POL 165720 Przemysław Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 20.06.2018, 13:28
6 POL 190826 Natalia Garbaczewska UKŻ Siódemka Białystok 20.06.2018, 22:05
7 POL 195574 Anna Michalska PKM LOK Poznań 22.06.2018, 07:54
8 BLR 198452 Aleksandra Harunovich SDUSHOR MINSK 22.06.2018, 19:02
9 BLR 196986 Ivan Filatov SDUSHOR MINSK 22.06.2018, 19:06
10 BLR 203732 Madytski Yauheni SDUSHOR MINSK 22.06.2018, 19:08
OPP A
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 CYP 747 Juliusz Hebel Begafigo Sailing Club 04.06.2018, 21:54
2 BLR 141 Ivan Tereshkov sdusmor neman grodno 20.06.2018, 09:37
3 BLR 5 Ivan Ewlashevich sdusmor neman grodno 20.06.2018, 09:40
4 BLR 232 Saveliy Morozov SDUSHOR MINSK 22.06.2018, 19:12
5 BLR 518 Mariya Kozak SDUSHOR MINSK 22.06.2018, 19:13
6 BLR 711 Yelisei Rachkovski SDUSHOR MINSK 22.06.2018, 19:15
7 POL 2605 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2018, 21:04
8 POL 2166 Dominika Grala Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2018, 21:04
9 POL 2168 Joanna Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2018, 21:04
10 POL 2164 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2018, 21:04
11 POL 2006 Amelia Potejko Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2018, 21:04
12 POL 2162 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2018, 21:04
13 POL 2160 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2018, 21:04
OPP B
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1270 Weronika Maciejczuk UKŻ Siódemka Białystok 30.05.2018, 12:41
2 POL 1456 Igor Góralczuk UKŻ Siódemka Białystok 30.05.2018, 12:41
3 POL 1029 Hubert Baranowski UKŻ Siódemka Białystok 30.05.2018, 12:41
4 POL 1831 Michalina Poskrobko UKŻ Siódemka Białystok 30.05.2018, 12:41
5 POL 1833 Szymon Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 30.05.2018, 12:41
6 POL 1028 Konstanty Kosiński UKŻ Siódemka Białystok 30.05.2018, 12:41
7 POL 12971 Maciej Szawkowski KS BAZA Mrągowo 04.06.2018, 14:46
8 POL 71 Daniel Łachacz KS BAZA Mrągowo 04.06.2018, 14:46
9 POL 1296 Antoni Kuźmiński KS BAZA Mrągowo 04.06.2018, 14:46
10 POL 17 Zuzanna Maliniewicz KS BAZA Mrągowo 04.06.2018, 14:46
11 POL 18 Filip Szloński KS BAZA Mrągowo 04.06.2018, 14:46
12 POL 243 Zofia Gołębiowska KS BAZA Mrągowo 04.06.2018, 14:46
13 POL 11 Tomasz Rataj KS BAZA Mrągowo 04.06.2018, 14:46
14 POL 13 Adam Ciołek KS BAZA Mrągowo 04.06.2018, 14:46
15 POL 966 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2018, 11:08
16 POL 1364 Jan Fuk Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2018, 11:08
17 POL 1284 Kacper Wojczulanis Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2018, 11:08
18 POL 1363 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2018, 11:08
19 POL 1887 Mikołaj Strupiński Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2018, 11:08
20 POL 1570 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2018, 11:08
21 POL 1167 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2018, 11:08
22 POL 1361 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2018, 11:08
23 POL 1706 Michał Sudnik UKS Nord Augustów 20.06.2018, 23:11
24 POL 1122 Maciej Sudnik UKS Nord Augustów 20.06.2018, 23:18
25 POL 221 Tymoteusz Rowiński UKS Nord Augustów 20.06.2018, 23:22
26 POL 1221 Weronika Haraburda UKS Nord Augustów 20.06.2018, 23:27
27 POL 1525 Aleksandra Siedlecka UKS Nord Augustów 20.06.2018, 23:32
28 POL 1599 Anastazja Pastuszka PMOS Pisz 21.06.2018, 18:48
29 POL 1630 Bolesław Nesterowicz PMOS Pisz 21.06.2018, 18:48
30 POL 1598 Maksymilian Pastuszka PMOS Pisz 21.06.2018, 18:48
31 POL 1597 Adrian Nowak PMOS Pisz 21.06.2018, 18:48
32 POL 52 Jakub Borkowski UKS MOS Ełk 21.06.2018, 21:41
33 POL 125 Hubert Brozio UKS MOS Ełk 21.06.2018, 21:41
34 POL 1255 Szymon Warecha UKS MOS Ełk 21.06.2018, 21:41
35 POL 449 Mateusz Niebrzydowski UKS MOS Ełk 21.06.2018, 21:41
36 POL 1258 Jakub Kleban UKS MOS Ełk 21.06.2018, 21:41
37 POL 1449 Łucja Gorzoch UKS MOS Ełk 21.06.2018, 21:41
38 POL 1524 Daria Kukiełko UKS MOS Ełk 21.06.2018, 21:41
39 POL 102 Milena Górna UKŻ Siódemka Białystok 21.06.2018, 22:38
40 POL 02 Kalina Święcicka UKŻ Siódemka Białystok 21.06.2018, 22:38
41 POL 2036 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin 22.06.2018, 10:38
42 POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS Żegluj Lublin 22.06.2018, 10:38
43 POL 1749 Marcel Cichosz UKS Żegluj Lublin 22.06.2018, 10:38
44 POL 1655 Mikołaj Cieślak UKS Żegluj Lublin 22.06.2018, 10:38
45 POL 1601 Milena Siczek UKS Żegluj Lublin 22.06.2018, 10:38
46 POL 1444 Ewa Czapla UKS Żegluj Lublin 22.06.2018, 10:38
47 POL 306 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 22.06.2018, 10:38
48 POL 749 Szymon Wrzosek UKS Żegluj Lublin 22.06.2018, 10:38
49 POL 984 Maciej Lewiński UKS Żegluj Lublin 22.06.2018, 10:38
50 POL 1603 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin 22.06.2018, 10:38
51 POL 1560 Aleksandra Błońska UKS Żegluj Lublin 22.06.2018, 10:38
52 POL 1700 Dante Luciani UKS Żegluj Lublin 22.06.2018, 10:38
53 POL 1143 Amelia Wolska UKS Żegluj Lublin 22.06.2018, 10:38
54 POL 90 Jakub Szczepanik UKS Żegluj Lublin 22.06.2018, 10:38
55 POL 105 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski UKS Żegluj Lublin 22.06.2018, 10:38
56 BLR 385 Mikita Martonchyk SDUSHOR MINSK 22.06.2018, 19:11
57 BLR 517 Hanna Khrapavitskaya SDUSHOR MINSK 22.06.2018, 19:17
58 POL 291 Ewa Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2018, 21:01
59 POL 183 Michał Krasowski UKŻ Siódemka Białystok 22.06.2018, 22:10
60 POL 1133 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo 23.06.2018, 08:37
61 POL 1838 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 23.06.2018, 08:39
62 POL 1836 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo 23.06.2018, 08:40
63 POL 113 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 23.06.2018, 08:41
64 POL 1840 Patryk Gobiec UKŻ Michałowo 23.06.2018, 08:42
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.