11 - 13 kwi 2020

Wirtualne Wielkanocne Regaty o Puchar Burmistrza Giżycka

Internet / Giżycko, Polska
Wyniki Podział na grupy
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt
1 SK211916 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa 2* 2 1 1 2 1 3 5* 2 12.00
2 rakieta Marek Suchocki Grupa Bołt 4* 4 3 2 3 2 7* 3 5 22.00
3 Lapasida Stanisław Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 4 2 1 8* 1 1 4 10 13* 23.00
4 kamyk Jakub Kaminski Giżycka Grupa Regatowa 3* 1 2 1 2 2 13* 6 10 24.00
5 Pol2071 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa 1 5* 3 3 1 5 14 17* 1 28.00
6 Janosik Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 8 6 1 9* 3 2 15* 8 3 31.00
7 Ivan3339 Iwan Mikhalev Giżycka Grupa Regatowa 11* 6 5 2 7 5 5 1 6* 31.00
8 Lenkon_003 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 3 3 2 10* 6 8 12* 2 8 32.00
9 Maćko Maciej Bulka 6 4 2 9* 5 4 2 15* 12 35.00
10 Piątka+ Tomasz Kopytko 2 11 4 5 12* 9 1 7 16* 39.00
11 bomer9 Sławomir Nowak 10 5 DNS* 3 2 6 8 11* 9 43.00
12 artt Artem Kornalewski Giżycka Grupa Regatowa 1 5 8 7 4 14* 20* 12 7 44.00
13 Mikolajski Mikołaj Merkler Giżycka Grupa Regatowa 5 3 9 DNS* 8 7 9 14* 4 45.00
14 JTCNW Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 2 1 8* 2 7 7 17* 13 15 47.00
15 Miłosz Miłosz Wyszyński Giżycka Grupa Regatowa 1 3 8 6 7 DNS* 11 18* 11 47.00
16 Kapitan Pazur Michał Winiarek 12 8 9 13* 3 3 10 4 17* 49.00
17 Łatwawygrana Wojciech Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 4 2 5* 3 1 1 18 DNS* DNS 50.00
18 GiżTeam Cezary Borkowski Giżycka Grupa Regatowa 5 12 4 4 13* 3 6 19* 18 52.00
19 CiechanM Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 6 10* 5 6 9 6 19* 9 14 55.00
20 wojtec Wojciech Chomik Giżycka Grupa Regatowa 6 7 11* 10 6 3 16 16 DSQ* 64.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt
1 JanFuk POL2170 Jan Fuk Giżycka Grupa Regatowa 8 9 6 13* 5 10 2* 1 2 41.00
2 Konrad Dziąba Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 7 10 7 6 8 16* 12* 3 3 44.00
3 Rino-Z1 Sławek Gronowski 12* 7 6 8 6 10 10 12* 1 48.00
4 Zadymiarz Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa DNS* 12 DSQ 1 4 4 7 9* 4 53.00
5 POL214221 Mateusz Siedlecki Giżycka Grupa Regatowa 9 9 10 9 9 12* 9* 2 6 54.00
6 POL 204311 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 3 1 3 DNS* DNS DNS 1 10* 5 55.00
7 Patryk Patryk Chełkowski Giżycka Grupa Regatowa 10 4 6 8 11* 7 3 18 DNS* 56.00
8 Migot Michal Gotner 13* 11 11 12 4 6 5 7 10* 56.00
9 jendrek Andrzej Cieśliński 15 7 7 12 DNS* 5 6 6 16* 58.00
10 seb420 Sebastian Marzec 11 15* 11 14 9 10 4 11* 7 66.00
11 Maciej S Maciej Sudnik Giżycka Grupa Regatowa 11 8 11 4 13* 11 13* 13 12 70.00
12 MartaPOL56627 Marta Chomik Giżycka Grupa Regatowa 14 15* 12 12 8 9 11 5 13* 71.00
13 MisiekPol351 Michał Sudnik Giżycka Grupa Regatowa 8 16* 12 5 11 8 14* 14 14 72.00
14 Sired Sebastian Jurgielewicz 13 14* 13 14 11 12 8* 4 8 75.00
15 lilmeja31 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 7 17 DNS* 5 5 4 DNS* DNS DNS 80.00
16 Hania204205 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 14* 14 14 4 12 13 16* 8 15 80.00
17 marlena695 Marlena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa 10 9 10 11 DNS* 15 DNS* 17 11 83.00
18 CzamilOOO Kamil Endler 7 16* 7 10 12 8 DNS* DNS DNS 86.00
19 KacperPOL324 Kacper Karbownik Giżycka Grupa Regatowa 15 12 DSQ* 11 10 15 15* 15 9 87.00
20 Czerwiak Michał Czerwiak 5 11 4 DNS* DNS DNS DNS* 16 DNS 99.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 F7 F8 F9 Pkt
1 PolskiMini-Bit PolskiMini-Bit Górski Giżycka Grupa Regatowa 14 13 DNS* 11 10 DSQ 1 5 9* 75.00
2 kS204557 Konstanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa 13 6 9 DNS* DNS DNS 2 3 8* 75.00
3 Magda 2605 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa 17 18 13 7 DSQ* 9 DNS* 6 5 75.00
4 Dyrman Eryk Pięcikowski DNS* DNS 17 7 14 13 3* 2 3 77.00
5 @dasko Adam Lozynski MBSW Gizycko / AZS WAT DNS* 17 DSQ DNS 10 11 5* 1 1 82.00
6 Tonka Dz Bogdan Dziekański 16 14 12 14 DNS* 14 DNS* 8 4 82.00
7 Ciechan Rafał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa 15 13 DNS* DNS DNF 12 7* 7 2 91.00
8 _Aśka_ Joanna Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 12 11 DSQ* DNS DNS DNS 4 4 6* 94.00
9 Oliwia168060 Oliwia Siedlecka Giżycka Grupa Regatowa 16 13 14 DSQ* DSQ 14 6 10 11* 94.00
10 POL1926Julia Julia Czerwiak YKP Gdynia 9 8 10 DNS* DNS DNS DNS* DNS 7 97.00
11 NikodemPol11 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 9 DNS* DNS 13 14 13 DNS* DSQ 13 104.00
12 OwO Weronika Piotrowicz Giżycka Grupa Regatowa 18 16 15 DNS* DNS DNS 8 9 10* 108.00
13 mini_majcia Maja Horoszkiewicz Giżycka Grupa Regatowa DNF* DSQ 15 DNS DSQ 11 DNS* DSQ 12 122.00
14 Szalik Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa 13 15 13 DNS* DNS DNS DNS* DNS DNS 125.00
15 Zwierzchu2137 Jan Zwierzchowski ŻUKS Stężyca DNS* 10 DSQ DNS DNS DNS DNS* DNS DNS 136.00
16 Zenon Paweł Turczynowicz DNS* DNS DNS DNS DNS DNS DNS* DNS DNS 147.00
16 PussyHunter69 Zbigniew Plamski DNS* DNS DNS DNS DNS DNS DNS* DNS DNS 147.00
16 Ania13 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo DNS* DNS DNS DNS DNS DNS DNS* DNS DNS 147.00
16 NieRudyRudy Maciej Szukajt DNS* DNS DNS DNS DNS DNS DNS* DNS DNS 147.00
16 POL POL 1994 Karol Adamski DNS* DNS DNS DNS DNS DNS DNS* DNS DNS 147.00
49er VR Wyniki oficjalne po 9 wyścigach