11 - 13 kwi 2020

Wirtualne Wielkanocne Regaty o Puchar Burmistrza Giżycka

Internet / Giżycko, Polska
Wyniki Podział na grupy
Lp Grupa Nr Załoga Klub
1 Brązowa @dasko Adam Lozynski MBSW Gizycko / AZS WAT
2 Brązowa Szalik Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa
3 Srebrna jendrek Andrzej Cieśliński
4 Brązowa Ania13 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo
5 Złota artt Artem Kornalewski Giżycka Grupa Regatowa
6 Brązowa Tonka Dz Bogdan Dziekański
7 Złota GiżTeam Cezary Borkowski Giżycka Grupa Regatowa
8 Brązowa Dyrman Eryk Pięcikowski
9 Srebrna Hania204205 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa
10 Złota Ivan3339 Iwan Mikhalev Giżycka Grupa Regatowa
11 Złota kamyk Jakub Kaminski Giżycka Grupa Regatowa
12 Srebrna POL 204311 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa
13 Srebrna JanFuk POL2170 Jan Fuk Giżycka Grupa Regatowa
14 Złota Janosik Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa
15 Brązowa Zwierzchu2137 Jan Zwierzchowski ŻUKS Stężyca
16 Złota rakieta Jim Meam
17 Brązowa _Aśka_ Joanna Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa
18 Brązowa POL1926Julia Julia Czerwiak YKP Gdynia
19 Srebrna KacperPOL324 Kacper Karbownik Giżycka Grupa Regatowa
20 Srebrna CzamilOOO Kamil Endler
21 Brązowa POL POL 1994 Karol Adamski
22 Srebrna Konrad Dziąba Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa
23 Brązowa kS204557 Konstanty Sawicki Giżycka Grupa Regatowa
24 Złota Lenkon_003 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa
25 Srebrna lilmeja31 Lilly May Niezabitowska Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
26 Złota Maćko Maciej Bulka
27 Srebrna Maciej S Maciej Sudnik Giżycka Grupa Regatowa
28 Brązowa NieRudyRudy Maciej Szukajt
29 Brązowa Magda 2605 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa
30 Brązowa mini_majcia Maja Horoszkiewicz Giżycka Grupa Regatowa
31 Srebrna marlena695 Marlena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa
32 Srebrna MartaPOL56627 Marta Chomik Giżycka Grupa Regatowa
33 Złota Pol2071 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa
34 Srebrna POL214221 Mateusz Siedlecki Giżycka Grupa Regatowa
35 Srebrna Migot Michal Gotner
36 Złota CiechanM Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa
37 Srebrna Czerwiak Michał Czerwiak
38 Srebrna MisiekPol351 Michał Sudnik Giżycka Grupa Regatowa
39 Złota Kapitan Pazur Michał Winiarek
40 Złota Mikolajski Mikołaj Merkler Giżycka Grupa Regatowa
41 Srebrna Zadymiarz Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa
42 Złota Miłosz Miłosz Wyszyński Giżycka Grupa Regatowa
43 Brązowa NikodemPol11 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa
44 Brązowa Oliwia168060 Oliwia Siedlecka Giżycka Grupa Regatowa
45 Srebrna Patryk Patryk Chełkowski Giżycka Grupa Regatowa
46 Brązowa Zenon Paweł Turczynowicz
47 Brązowa PolskiMini-Bit PolskiMini-Bit Górski Giżycka Grupa Regatowa
48 Brązowa Ciechan Rafał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa
49 Srebrna Sired Sebastian Jurgielewicz
50 Srebrna seb420 Sebastian Marzec
51 Złota Lapasida Stanisław Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa
52 Złota SK211916 Stanisław Konarzewski Giżycka Grupa Regatowa
53 Srebrna Rino-Z1 Sławek Gronowski
54 Złota bomer9 Sławomir Nowak
55 Złota Piątka+ Tomasz Kopytko
56 Złota JTCNW Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa
57 Brązowa OwO Weronika Piotrowicz Giżycka Grupa Regatowa
58 Złota wojtec Wojciech Chomik Giżycka Grupa Regatowa
59 Złota Łatwawygrana Wojciech Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa
60 Brązowa PussyHunter69 Zbigniew Plamski