Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Wirtualne Wielkanocne Regaty o Puchar Burmistrza Giżycka
11 - 13 kwietnia 2020
Internet / Giżycko, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
49er VR
Szukaj
#
Nr
Załoga
Klub
Potwierdzono
Data zgłoszenia
1
1
Miłosz Wyszyński
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 09:53
2
2
Jakub Kaminski
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 10:10
3
3
Iwan Mikhalev
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 10:15
4
4
Oliwia Siedlecka
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 10:17
5
5
Stanisław Klimaszewski
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 10:49
6
6
Artem Kornalewski
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 11:26
7
7
Nikodem Machejko
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 11:39
8
8
Jan Melzer
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 11:46
9
9
Maja Horoszkiewicz
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 11:52
10
10
Weronika Piotrowicz
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 11:57
11
11
Mateusz Siedlecki
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 12:00
12
12
Adam Szalewicz
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 12:38
13
13
Jan Fuk
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 12:48
14
14
Mateusz Gigielewicz
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 13:53
15
15
Bogdan Dziekański
08.04.2020, 14:33
16
16
Patryk Chełkowski
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 14:53
17
17
Maciej Bulka
08.04.2020, 18:13
18
18
Adam Lozynski
MBSW Gizycko / AZS WAT
08.04.2020, 18:31
19
19
Sebastian Marzec
08.04.2020, 18:36
20
20
Cezary Borkowski
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 18:49
21
21
Hanna Borkowska
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 18:54
22
22
Stanisław Konarzewski
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 19:30
23
23
Wojciech Chomik
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 19:32
24
24
Sebastian Jurgielewicz
08.04.2020, 21:02
25
25
Joanna Fabisiak
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 21:02
26
26
Mikołaj Merkler
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 21:42
27
27
Jakub Kluk
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 22:21
28
28
Magdalena Skórnóg
Giżycka Grupa Regatowa
08.04.2020, 22:31
29
29
Paweł Turczynowicz
08.04.2020, 22:39
30
30
Sławomir Nowak
09.04.2020, 07:51
31
31
Michał Sudnik
Giżycka Grupa Regatowa
09.04.2020, 08:59
32
32
Lena Cituk
Giżycka Grupa Regatowa
09.04.2020, 09:00
33
33
Maciej Sudnik
Giżycka Grupa Regatowa
09.04.2020, 09:05
34
34
Tomasz Kopytko
09.04.2020, 09:33
35
35
Michal Gotner
09.04.2020, 09:38
36
36
Kamil Endler
09.04.2020, 10:39
37
37
Marta Chomik
Giżycka Grupa Regatowa
09.04.2020, 11:54
38
38
Konrad Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
09.04.2020, 12:10
39
39
PolskiMini-Bit Górski
Giżycka Grupa Regatowa
09.04.2020, 12:11
40
40
Karol Adamski
09.04.2020, 12:31
41
41
Michał Ciechanowicz
Giżycka Grupa Regatowa
09.04.2020, 12:59
42
42
Miłosz Ciechanowicz
Giżycka Grupa Regatowa
09.04.2020, 14:26
43
43
Wojciech Klimaszewski
Giżycka Grupa Regatowa
09.04.2020, 14:31
44
44
Rafał Ciechanowicz
Giżycka Grupa Regatowa
09.04.2020, 14:33
45
45
Eryk Pięcikowski
09.04.2020, 14:44
46
46
Maciej Szukajt
09.04.2020, 15:38
47
47
Kacper Karbownik
Giżycka Grupa Regatowa
09.04.2020, 16:41
48
48
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
09.04.2020, 18:07
49
49
Zbigniew Plamski
09.04.2020, 18:20
50
50
Konstanty Sawicki
Giżycka Grupa Regatowa
09.04.2020, 18:43
51
51
Lilly May Niezabitowska
JK Kotwica Tarnobrzeg
09.04.2020, 21:11
52
52
Andrzej Cieśliński
09.04.2020, 21:47
53
53
Michał Winiarek
09.04.2020, 21:51
54
54
Anna Gierasimiuk
UKŻ Michałowo
09.04.2020, 23:22
55
55
Marek Suchocki
Grupa Bołt
09.04.2020, 23:45
56
56
Sławek Gronowski
10.04.2020, 08:10
57
57
Michał Czerwiak
10.04.2020, 08:42
58
58
Jan Zwierzchowski
ŻUKS Stężyca
10.04.2020, 08:50
59
59
Julia Czerwiak
YKP Gdynia
10.04.2020, 09:01
60
60
Marlena Skórnóg
Giżycka Grupa Regatowa
10.04.2020, 20:07