Znajdź regaty

Wykorzystaj formularz poniżej aby znaleźć interesujące cię regaty.

Termin Nazwa regat Miejsce Klasy Status
5 - 7 cze 2020 Puchar Prezydenta Miasta Gdyni aleja Jana Pawła II 11, 81-345 Gdynia, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
19 - 21 cze 2020 Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra Warszawska 21, Zegrze Południowe, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
20 - 21 cze 2020 VI Puchar Polski Południowo-Zachodniej Mietków, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
20 - 21 cze 2020 Puchar Lata Sielska 38, Olsztyn, Polska Laser 4.7, Laser Radial Zgłoszenia zamknięte
27 - 28 cze 2020 Regaty o PUCHAR YACHT CLUB ZEFIR DRAKKAR PORAJ Jastrząb, Polska ul. Wojska Polskiego 71 Laser 4.7, Laser Radial, Optimist Zgłoszenia zamknięte
4 - 5 lip 2020 Żeglarskie Grand Prix Mrągowa (III eliminacja), Dni Mrągowa 2020 Mrągowo, Polska Open Zgłoszenia zamknięte
1 - 2 sie 2020 Żeglarskie Grand Prix Mrągowa (IV eliminacja), Puchar Laser Masters Mrągowo, Polska Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
5 - 6 sie 2020 Ustka Charlotta Sailing Days Ustka, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
22 - 23 sie 2020 Finał Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2020 Mrągowo, Polska Inne Zgłoszenia zamknięte
5 - 6 wrz 2020 XI regaty żeglarskie o Puchar UKS Żeglarz Osobowicka 70A, Wrocław, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
5 - 6 wrz 2020 Mistrzostwa województwa Wielkopolskiego Jacht Klub Wielkopolski. Klub Żeglarski Wilków Morskich 17/19 60-480 Poznań Polska Laser 4.7 Zgłoszenia otwarte
5 - 6 wrz 2020 Mistrzostwa województwa Wielkopolskiego Jacht Klub Wielkopolski. Klub Żeglarski Wilków Morskich 17/19 60-480 Poznań Polska Laser Standard Zgłoszenia otwarte
24 - 27 wrz 2020 Nauticus Cup Oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Sielska 38, Olsztyn, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
26 - 27 wrz 2020 Mistrzostwa województwa Wielkopolskiego Poznański Klub Morski Ligi Obrony Kraju im. kpt. Adama Białoszyńskiego Nad Jeziorem 120 60-995 Poznań Polska Laser Radial Zgłoszenia otwarte
Termin Nazwa regat Miejsce Klasy
1 - 4 cze 2017 Puchar Dziwnowa Dziwnów, Polska Optimist
23 - 27 maj 2017 Delta Lloyd Regatta Medemblik, Holandia 470, 49er, 49erFX, Finn, Laser, Laser Radial, RS:X
19 - 28 maj 2017 Puchar PZŻ Krynica Morska, Polska 29er, 420, 470, 49er, 49erFX, Bic Techno, Cadet, Europa, Finn, Laser + 6
12 - 14 maj 2017 Puchar Dwójki CCEC POL Zegrze, Polska Cadet
11 - 14 maj 2017 Puchar YKP Gdynia Gdynia, Polska Optimist
6 - 13 maj 2017 RS:X European & Youth European Championships Marsylia, Francja RS:X
6 - 13 maj 2017 470 European Championship Monako 470
5 - 13 maj 2017 Open Finn European Championship Marsylia, Francja Finn
3 - 6 maj 2017 Puchar Zatoki Puck Puck, Polska Optimist
29 kwi - 1 maj 2017 Memoriał Ottona Weilanda Charzykowy, Polska 420
29 kwi - 1 maj 2017 Puchar Polski Centralnej - Memoriał Wiesława Kopra Zegrze, Polska Laser, Laser 4.7, Laser Radial
8 - 10 lip 2016 Europa Cup (Poland) Dziwnów, Polska Laser, Laser 4.7, Laser Radial
8 - 10 lip 2016 Energa Sailing Cup (Charzykowy) Charzykowy, Polska Optimist
28 - 30 cze 2016 Nord Cup (Optimist) Gdańsk, Polska Optimist
24 - 26 cze 2016 Puchar Prezydenta Miasta Suwałk Stary Folwark, Polska Cadet
17 - 19 cze 2016 Puchar Prezydenta Sopotu Sopot, Polska Bic Techno, RS:X
17 - 19 cze 2016 Puchar Trzech Ryb (Energa Sailing Cup) Giżycko, Polska Optimist
10 - 12 cze 2016 Puchar Polski Centralnej Zegrze, Polska Laser 4.7, Laser Radial
10 - 12 cze 2016 Mistrzostwa PSKCadet Mielno, Polska Cadet
3 - 5 cze 2016 Puchar Prezydenta Miasta Gdyni Gdynia, Polska 29er, 420, 470, Laser 4.7, Laser Radial