Znajdź regaty

Wykorzystaj formularz poniżej aby znaleźć interesujące cię regaty.

Termin Nazwa regat Miejsce Klasy Status
1 - 4 paź 2020 Finał Pucharu Polski Klasy Laser Giżycko, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
10 - 11 paź 2020 Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Warszawska 31, Zegrze Południowe, Polska Laser 4.7, Laser Radial, OPP A, OPP B Zgłoszenia otwarte
10 - 11 paź 2020 II Dzierżno Cup Rzeczyce, Polska Laser 4.7, Laser Radial, OPP A, OPP B Zgłoszenia otwarte
10 paź 2020 PIERWSZY SZRON edycja II Olecko, Polska Omega Standard Zgłoszenia otwarte
10 - 11 paź 2020 Puchar Burmistrza Świebodzina Niesulice, Poland Omega Sport, Omega Standard Zgłoszenia otwarte
10 - 11 paź 2020 Finał Pucharu Polski w klasie Finn Nieporęt, Polska Finn Zgłoszenia zamknięte
Termin Nazwa regat Miejsce Klasy
28 cze - 7 lip 2019 Lotos Nord Cup Gdańsk Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska 420, 505, B8 Race (KWR), B8 Race (OPEN), B8 Race (ORC Double Handed), B8 Race (ORC), Delphia 24 OD, Europa, Finn, Flying Dutchman + 17
22 - 23 cze 2019 VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar Poraj, myszkowski, Polska Laser 4.7, Laser Radial
22 - 23 cze 2019 XIX Puchar Żubra Zalew Siemianówka, Polska Laser 4.7, Laser Radial, OPP A, OPP B
22 - 23 cze 2019 Puchar Arki 2019 Gdynia, Polska Laser 4.7, O'pen Skiff, OPP B, OPP UKS
21 - 22 cze 2019 Puchar WTW Zegrze Południowe, Polska Deska Open, OPP A, OPP B
19 - 20 cze 2019 MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW Gdynia, Polska OPP B chłopców, OPP B dziewcząt, Open Bic
15 - 16 cze 2019 V Puchar Polski Południowo-Zachodniej Zalew Mietkowski, Polska Laser 4.7, Laser Radial
15 - 16 cze 2019 Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania Kiekrz, Poznań, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard
14 - 16 cze 2019 Puchar Trzech Ryb Giżycko, Polska OPP A, OPP B
7 - 9 cze 2019 Puchar Pucka Puck, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard, Open Bic
1 - 2 cze 2019 Otwarte Mistrzostwa Małopolski Zalew Bagry Wielkie, Kraków Cadet, Europa, Laser 4.7, Laser Radial, OK-Dinghy, Open Bic
1 - 2 cze 2019 Otmuchów Masters Otmuchów, Polska Laser Standard
31 maj - 2 cze 2019 Puchar Warszawy OPTIMIST Nieporęt, Polska OPP A, OPP B
25 - 26 maj 2019 Ogólnopolskie Regaty o "PUCHAR NYSY" Głębinów, Polska Laser 4.7, Laser Radial
25 - 26 maj 2019 Puchar Spójni Nieporęt, Polska Deska Open, Finn, Laser Radial, Laser Standard, OPP A, OPP B
11 maj 2019 XX Giżyckie Regaty Żeglarskie Rząd-Samorząd Ośrodek AZS COSA Wilkasy, 11-500 Wilkasy, Polska OBSERWATOR, Omega
9 - 12 maj 2019 Puchar PZŻ Krynica Morska, Polska Europa, Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard
4 - 5 maj 2019 Puchar Burmistrza Mrągowa Mrągowo, Polska l’Equipe
2 - 4 maj 2019 Puchar Polski Centralnej im. Trenera Wiesława Kopra Zegrze Południowe, Polska 420, Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard
27 - 28 kwi 2019 Otwarte Mistrzostwa LOK Pyskowice, Polska Laser 4.7, Laser Radial