Znajdź regaty

Wykorzystaj formularz poniżej aby znaleźć interesujące cię regaty.

Termin Nazwa regat Miejsce Klasy Status
25 - 26 kwi 2020 Regaty Rozpoczęcia Sezonu - WOLSZTYN Niałek Wielki 60G, Wolsztyn, Polska Europa, Finn, Flying Dutchman, Hornet, Optimist Zgłoszenia otwarte
8 - 10 maj 2020 Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra Warszawska 21, Zegrze Południowe, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
9 - 10 maj 2020 Żeglarskie Grand Prix Mrągowa (I eliminacja), Puchar Polski Jachtów Kabinowych Mrągowo, Polska T1 Zgłoszenia zamknięte
23 - 24 maj 2020 Żeglarskie Grand Prix Mrągowa (II eliminacja), Puchar Cadeta Mrągowo, Polska Cadet Zgłoszenia zamknięte
5 - 7 cze 2020 Puchar Prezydenta Miasta Gdyni aleja Jana Pawła II 11, 81-345 Gdynia, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
20 - 21 cze 2020 VI Puchar Polski Południowo-Zachodniej Mietków, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
20 - 21 cze 2020 Puchar Lata Sielska 38, Olsztyn, Polska Laser 4.7, Laser Radial Zgłoszenia zamknięte
27 - 28 cze 2020 Regaty o PUCHAR YACHT CLUB ZEFIR DRAKKAR PORAJ Jastrząb, Polska ul. Wojska Polskiego 71 Laser 4.7, Laser Radial, Optimist Zgłoszenia zamknięte
4 - 5 lip 2020 Żeglarskie Grand Prix Mrągowa (III eliminacja), Dni Mrągowa 2020 Mrągowo, Polska Open Zgłoszenia zamknięte
1 - 2 sie 2020 Żeglarskie Grand Prix Mrągowa (IV eliminacja), Puchar Laser Masters Mrągowo, Polska Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
5 - 6 sie 2020 Ustka Charlotta Sailing Days Ustka, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
22 - 23 sie 2020 Finał Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2020 Mrągowo, Polska Inne Zgłoszenia zamknięte
5 - 6 wrz 2020 XI regaty żeglarskie o Puchar UKS Żeglarz Osobowicka 70A, Wrocław, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
5 - 6 wrz 2020 Mistrzostwa województwa Wielkopolskiego Jacht Klub Wielkopolski. Klub Żeglarski Wilków Morskich 17/19 60-480 Poznań Polska Laser 4.7 Zgłoszenia otwarte
5 - 6 wrz 2020 Mistrzostwa województwa Wielkopolskiego Jacht Klub Wielkopolski. Klub Żeglarski Wilków Morskich 17/19 60-480 Poznań Polska Laser Standard Zgłoszenia otwarte
24 - 27 wrz 2020 Nauticus Cup Oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Sielska 38, Olsztyn, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
26 - 27 wrz 2020 Mistrzostwa województwa Wielkopolskiego Poznański Klub Morski Ligi Obrony Kraju im. kpt. Adama Białoszyńskiego Nad Jeziorem 120 60-995 Poznań Polska Laser Radial Zgłoszenia otwarte
Termin Nazwa regat Miejsce Klasy
4 - 6 paź 2018 Finał Pucharu Polski Klasy Laser Giżycko, Polska Laser, Laser 4.7, Laser Radial
29 - 30 wrz 2018 Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn, Polska Laser 4.7, Laser Radial
27 - 30 wrz 2018 Mistrzostwa Polski cz. 2 Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska 470, 49er, 49erFX, Finn, Laser, Laser Radial, RS:X
22 - 23 wrz 2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Zalew Siemianówka, Polska Optimist
22 - 23 wrz 2018 Jesienny Puchar Spójni Port Nieporęt 01, Białobrzegi, Polska OPP A, OPP B
22 - 23 wrz 2018 Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego Gdynia, Polska Laser, Laser 4.7, Laser Radial
22 - 23 wrz 2018 Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Kiekrz, Poznań, Polska Laser, Laser 4.7
21 - 23 wrz 2018 Mistrzostwa Mastersów Nieporęt, Polska Finn, Laser, Laser Radial
21 - 23 wrz 2018 Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej Znamirowice, Polska Laser 4.7, Laser Radial, OPP A, OPP B
15 - 16 wrz 2018 IX Puchar UKS Żeglarz Osobowice, Wrocław, Polska Cadet, Laser 4.7, Laser Radial, OPP A, OPP B
15 wrz - 16 gru 2018 Żeglarski Uniwersytet Dzieci Giżycko, Polska OPP A, OPP B
8 - 23 wrz 2018 Mistrzostwa Warszawy Finał WOM - MWJ Nieporęt, Polska 420, Cadet, Laser, Laser 4.7, Laser Radial, OPP A, OPP B, l’Equipe
8 - 9 wrz 2018 Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego Jezioro Kierskie, Poznań, Polska Laser, Laser 4.7, Laser Radial
7 - 9 wrz 2018 Otwarte Mistrzostwa Śląska Chełm Śląski, Polska Laser 4.7, Laser Radial
30 sie - 1 wrz 2018 Mistrzostwa Polski cz. 1 Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska 29er, 420, Europa, HC-16, Laser Radial, OK-Dinghy, RS:X
23 - 26 sie 2018 Meeting Młodych Leszczy Giżycko, Polska OPP B
22 - 26 sie 2018 Eberspächer Puchar Mazur Giżycko, Polska OPP B
11 - 13 sie 2018 Laser Europa Cup - Poland Dziwnów, Poland Laser, Laser 4.7, Laser Radial
1 - 5 sie 2018 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Goczałkowice, Polska Laser 4.7, Laser Radial
21 - 22 lip 2018 VI Długodystansowe Mistrzostwa Polski Klasy Delphia 24 OD Auto Podlasie CUP Dziwnów, Polska Delphia 24 OD