Znajdź regaty

Wykorzystaj formularz poniżej aby znaleźć interesujące cię regaty.

Termin Nazwa regat Miejsce Klasy Status
13 - 14 sie 2020 Puchar Jeziora Niegocin Giżycko, Polska 29er, 420 Zgłoszenia otwarte
14 - 16 sie 2020 II Otwarte Mistrzostwa Polski klasy J/70 Stogi 20, Gdańsk, Polska J/70 Zgłoszenia otwarte
15 - 16 sie 2020 Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy Jezioro Nyskie, Głębinów, Polska Laser 4.7, Laser Radial, OPP A, OPP B Zgłoszenia otwarte
15 - 16 sie 2020 II Regaty Żeglarskie o Puchar Burmistrza Olecka Olecko, Polska ul. Sembrzyckiego 18B Omega, Optimist Zgłoszenia otwarte
15 - 16 sie 2020 XX Puchar Żubra Zalew Siemianówka, Polska Laser 4.7, Laser Radial, OPP A, OPP B Zgłoszenia otwarte
15 - 16 sie 2020 Memoriał Juliusza Sieradzkiego Puck, Polska Omega Sport, Omega Standard Zgłoszenia otwarte
15 - 16 sie 2020 Mistrzostwa Polski w Sprincie Giżycko, Polska 420 Zgłoszenia otwarte
20 - 23 sie 2020 Mistrzostwa Polski Jachtów Klas T - WYSPA BRZOZOWA - Morąg CUP 2020 Bogaczewo Polska - 14-300, Morąski Klub Żeglarski Keja OPEN I, OPEN II, Omega, Slow, T1, T2, T3 Zgłoszenia otwarte
22 - 23 sie 2020 Finał Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2020 Mrągowo, Polska Inne Zgłoszenia zamknięte
27 - 30 sie 2020 Ebersprächer Puchar Mazur Giżycko, Polska OPP B Zgłoszenia zamknięte
5 - 6 wrz 2020 XI regaty żeglarskie o Puchar UKS Żeglarz Osobowicka 70A, Wrocław, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
5 - 6 wrz 2020 Mistrzostwa województwa Wielkopolskiego Jacht Klub Wielkopolski. Klub Żeglarski Wilków Morskich 17/19 60-480 Poznań Polska Laser 4.7 Zgłoszenia otwarte
5 - 6 wrz 2020 Mistrzostwa województwa Wielkopolskiego Jacht Klub Wielkopolski. Klub Żeglarski Wilków Morskich 17/19 60-480 Poznań Polska Laser Standard Zgłoszenia otwarte
24 - 27 wrz 2020 Nauticus Cup Oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Sielska 38, Olsztyn, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
26 - 27 wrz 2020 Mistrzostwa województwa Wielkopolskiego Poznański Klub Morski Ligi Obrony Kraju im. kpt. Adama Białoszyńskiego Nad Jeziorem 120 60-995 Poznań Polska Laser Radial Zgłoszenia otwarte
Termin Nazwa regat Miejsce Klasy
20 - 22 wrz 2019 Puchar Polski Południowej Znamirowice, Polska Europa
14 - 15 wrz 2019 XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza Charzykowy, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard
13 - 15 wrz 2019 Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska Chełm Śląski, Polska Laser 4.7, Laser Radial
7 - 8 wrz 2019 X Puchar UKS Żeglarz Osobowicka 70A, Wrocław, Polska Laser 4.7, Laser Radial
7 - 22 wrz 2019 Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ) Nieporęt, Polska 420, Cadet, Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard, OPP A, OPP B, l’Equipe
7 - 8 wrz 2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Giżycko, Polska OPP B
6 - 8 wrz 2019 Otwarte Mistrzostwa Polski Klasy 505 Dziwnów, Polska 505
6 - 8 wrz 2019 XXV Puchar Beskidów - Inter Puchar Zarzecze, Polska Laser 4.7
5 - 8 wrz 2019 Mistrzostwa Polski cz. II Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska 470, 49er, 49erFX, Finn, Laser Radial, Laser Standard, Nacra17
29 sie - 1 wrz 2019 Eberspächer Puchar Mazur Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist Grupy B Giżycko, Polska OPP B
29 - 31 sie 2019 Mistrzostwa Polski cz. I Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska 29er, 420, Europa, HC-16, Laser Radial, Nacra15, OK-Dinghy, RS:X
17 - 18 sie 2019 Regaty o Puchar Burmistrza Olecka Olecko, Polska Omega, Optimist, T1
16 - 18 sie 2019 Charlotta Sailing Days Ustka, Polska 505, Flying Dutchman, HC-14, HC-16
16 - 18 sie 2019 Memoriał Juliusza Sieradzkiego Puck, Polska Omega
10 - 11 sie 2019 Puchar Prezesa AZS Nad Jeziorem 103, Poznań, Polska Laser 4.7, Laser Radial
9 - 11 sie 2019 Puchar Jeziora Niegocin Giżycko, Polska MP w Sprincie 420, Puchar Polski 420
22 - 24 lip 2019 Puchar Miasta Gdyni Gdynia, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard
20 - 21 lip 2019 VIII Mistrzostwa Podkarpacia Tarnobrzeg, Polska Laser 4.7
10 - 11 lip 2019 Mistrzostwa Polski w Sprincie Puck, Polska Cadet
6 - 9 lip 2019 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Puck, Polska Cadet