Znajdź regaty

Wykorzystaj formularz poniżej aby znaleźć interesujące cię regaty.

Termin Nazwa regat Miejsce Klasy Status
25 - 26 kwi 2020 Regaty Rozpoczęcia Sezonu - Wolsztyn Wolsztyn, Polska Flying Dutchman Zgłoszenia otwarte
9 - 10 maj 2020 Żeglarskie Grand Prix Mrągowa (I eliminacja), Puchar Polski Jachtów Kabinowych Mrągowo, Polska T1 Zgłoszenia zamknięte
23 - 24 maj 2020 Żeglarskie Grand Prix Mrągowa (II eliminacja), Puchar Cadeta Mrągowo, Polska Cadet Zgłoszenia zamknięte
5 - 7 cze 2020 Puchar Prezydenta Miasta Gdyni aleja Jana Pawła II 11, 81-345 Gdynia, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
20 - 21 cze 2020 VI Puchar Polski Południowo-Zachodniej Mietków, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
20 - 21 cze 2020 Puchar Lata Sielska 38, Olsztyn, Polska Laser 4.7 Zgłoszenia zamknięte
27 - 28 cze 2020 Regaty o PUCHAR YACHT CLUB ZEFIR DRAKKAR PORAJ Jastrząb, Polska ul. Wojska Polskiego 71 Laser 4.7, Laser Radial, Optimist Zgłoszenia zamknięte
4 - 5 lip 2020 Żeglarskie Grand Prix Mrągowa (III eliminacja), Dni Mrągowa 2020 Mrągowo, Polska Open Zgłoszenia zamknięte
1 - 2 sie 2020 Żeglarskie Grand Prix Mrągowa (IV eliminacja), Puchar Laser Masters Mrągowo, Polska Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
5 - 6 sie 2020 Ustka Charlotta Sailing Days Ustka, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
22 - 23 sie 2020 Finał Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2020 Mrągowo, Polska Inne Zgłoszenia zamknięte
5 - 6 wrz 2020 XI regaty żeglarskie o Puchar UKS Żeglarz Osobowicka 70A, Wrocław, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
13 - 14 wrz 2020 NAUTICUS CUP i Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Sielska 38, Olsztyn, Polska Laser 4.7 Zgłoszenia zamknięte
Termin Nazwa regat Miejsce Klasy
7 - 22 wrz 2019 Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM - MWJ) Nieporęt, Polska 420, Cadet, Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard, OPP A, OPP B, l’Equipe
7 - 8 wrz 2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Giżycko, Polska OPP B
6 - 8 wrz 2019 Otwarte Mistrzostwa Polski Klasy 505 Dziwnów, Polska 505
6 - 8 wrz 2019 XXV Puchar Beskidów - Inter Puchar Zarzecze, Polska Laser 4.7
5 - 8 wrz 2019 Mistrzostwa Polski cz. II Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska 470, 49er, 49erFX, Finn, Laser Radial, Laser Standard, Nacra17
29 sie - 1 wrz 2019 Eberspächer Puchar Mazur Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist Grupy B Giżycko, Polska OPP B
29 - 31 sie 2019 Mistrzostwa Polski cz. I Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska 29er, 420, Europa, HC-16, Laser Radial, Nacra15, OK-Dinghy, RS:X
17 - 18 sie 2019 Regaty o Puchar Burmistrza Olecka Olecko, Polska Omega, Optimist, T1
16 - 18 sie 2019 Charlotta Sailing Days Ustka, Polska 505, Flying Dutchman, HC-14, HC-16
16 - 18 sie 2019 Memoriał Juliusza Sieradzkiego Puck, Polska Omega
10 - 11 sie 2019 Puchar Prezesa AZS Nad Jeziorem 103, Poznań, Polska Laser 4.7, Laser Radial
9 - 11 sie 2019 Puchar Jeziora Niegocin Giżycko, Polska MP w Sprincie 420, Puchar Polski 420
22 - 24 lip 2019 Puchar Miasta Gdyni Gdynia, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard
20 - 21 lip 2019 VIII Mistrzostwa Podkarpacia Tarnobrzeg, Polska Laser 4.7
10 - 11 lip 2019 Mistrzostwa Polski w Sprincie Puck, Polska Cadet
6 - 9 lip 2019 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Puck, Polska Cadet
28 cze - 7 lip 2019 Lotos Nord Cup Gdańsk Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska 420, 505, B8 Race (KWR), B8 Race (OPEN), B8 Race (ORC Double Handed), B8 Race (ORC), Delphia 24 OD, Europa, Finn, Flying Dutchman + 17
22 - 23 cze 2019 VII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Yacht Clubu Zefir Drakkar Poraj, myszkowski, Polska Laser 4.7, Laser Radial
22 - 23 cze 2019 XIX Puchar Żubra Zalew Siemianówka, Polska Laser 4.7, Laser Radial, OPP A, OPP B
22 - 23 cze 2019 Puchar Arki 2019 Gdynia, Polska Laser 4.7, O'pen Skiff, OPP B, OPP UKS