Znajdź regaty

Wykorzystaj formularz poniżej aby znaleźć interesujące cię regaty.

Termin Nazwa regat Miejsce Klasy Status
1 - 4 paź 2020 Finał Pucharu Polski Klasy Laser Giżycko, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia otwarte
10 - 11 paź 2020 Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Warszawska 31, Zegrze Południowe, Polska Laser 4.7, Laser Radial, OPP A, OPP B Zgłoszenia otwarte
10 - 11 paź 2020 II Dzierżno Cup Rzeczyce, Polska Laser 4.7, Laser Radial, OPP A, OPP B Zgłoszenia otwarte
10 paź 2020 PIERWSZY SZRON edycja II Olecko, Polska Omega Standard Zgłoszenia otwarte
10 - 11 paź 2020 Puchar Burmistrza Świebodzina Niesulice, Poland Omega Sport, Omega Standard Zgłoszenia otwarte
10 - 11 paź 2020 Finał Pucharu Polski w klasie Finn Nieporęt, Polska Finn Zgłoszenia zamknięte
Termin Nazwa regat Miejsce Klasy
5 - 6 wrz 2020 XI regaty żeglarskie o Puchar UKS Żeglarz Osobowicka 70A, Wrocław, Polska Cadet, Laser 4.7, Laser Radial, OPP B, Optimist UKS
5 - 6 wrz 2020 Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Jacht Klub Wielkopolski, Poznań, Polska Laser Radial
5 - 6 wrz 2020 Chalkos Omega Cup Lubiatów, Poland Omega Sport, Omega Standard
5 - 6 wrz 2020 Regaty o Puchar Wójta Gminy Człuchów Człuchów, Polska Open Skiff
4 - 6 wrz 2020 Puchar Polski Puck, Polska 505, Flying Dutchman
4 - 6 wrz 2020 Puchar Jeziora Roś Aleja Turystów 22, Pisz, Polska Cadet
28 - 30 sie 2020 Puchar UKŻ Ostróda Kemping KS Sokół Ostróda, Polska Cadet
28 - 30 sie 2020 Mistrzostwa Polski Gdynia, Polska Finn, Laser Radial, Laser Standard
27 - 30 sie 2020 Eberspächer Puchar Mazur Giżycko, Polska OPP B
20 - 23 sie 2020 Mistrzostwa Polski Jachtów Klas T - WYSPA BRZOZOWA - Morąg CUP 2020 Bogaczewo Polska - 14-300, Morąski Klub Żeglarski Keja OPEN I, OPEN II, Omega, Slow, T1, T2, T3
20 - 22 sie 2020 Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie Open Skiff Gdynia, Polska Open Skiff
20 - 22 sie 2020 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w klasie Open Skiff Gdynia, Polska Open Skiff
17 - 19 sie 2020 Laser Europa Cup Poland Dziwnów, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard
15 - 16 sie 2020 Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy Jezioro Nyskie, Głębinów, Polska Laser 4.7, Laser Radial, OPP A, OPP B
15 - 16 sie 2020 II Regaty Żeglarskie o Puchar Burmistrza Olecka Olecko, Polska Omega, Optimist
15 - 16 sie 2020 XX Puchar Żubra Zalew Siemianówka, Polska Laser 4.7, Laser Radial, OPP A, OPP B
15 - 16 sie 2020 Memoriał Juliusza Sieradzkiego 2020 Puck, Polska Omega Sport, Omega Standard
15 - 16 sie 2020 Mistrzostwa Polski w Sprincie Giżycko, Polska 420
14 - 16 sie 2020 Mistrzostwa Miasta Gdańska - Mistrzostwa Polskiej Floty J/70 Górki Zachodnie, Gdańsk, Polska J/70
13 - 14 sie 2020 Puchar Jeziora Niegocin Giżycko, Polska 29er, 420