Znajdź regaty

Wykorzystaj formularz poniżej aby znaleźć interesujące cię regaty.

Termin Nazwa regat Miejsce Klasy Status
10 - 11 paź 2020 Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Warszawska 31, Zegrze Południowe, Polska Laser 4.7, Laser Radial, OPP A, OPP B Zgłoszenia otwarte
10 - 11 paź 2020 II Dzierżno Cup Rzeczyce, Polska Laser 4.7, Laser Radial, OPP A, OPP B Zgłoszenia otwarte
10 paź 2020 PIERWSZY SZRON edycja II Olecko, Polska Omega Standard Zgłoszenia otwarte
10 - 11 paź 2020 Puchar Burmistrza Świebodzina Niesulice, Poland Omega Sport, Omega Standard Zgłoszenia otwarte
10 - 11 paź 2020 Finał Pucharu Polski w klasie Finn Nieporęt, Polska Finn Zgłoszenia otwarte
Termin Nazwa regat Miejsce Klasy
23 - 27 maj 2017 Delta Lloyd Regatta Medemblik, Holandia 470, 49er, 49erFX, Finn, Laser, Laser Radial, RS:X
19 - 28 maj 2017 Puchar PZŻ Krynica Morska, Polska 29er, 420, 470, 49er, 49erFX, Bic Techno, Cadet, Europa, Finn, Laser + 6
12 - 14 maj 2017 Puchar Dwójki CCEC POL Zegrze, Polska Cadet
11 - 14 maj 2017 Puchar YKP Gdynia Gdynia, Polska Optimist
6 - 13 maj 2017 RS:X European & Youth European Championships Marsylia, Francja RS:X
6 - 13 maj 2017 470 European Championship Monako 470
5 - 13 maj 2017 Open Finn European Championship Marsylia, Francja Finn
3 - 6 maj 2017 Puchar Zatoki Puck Puck, Polska Optimist
29 kwi - 1 maj 2017 Memoriał Ottona Weilanda Charzykowy, Polska 420
29 kwi - 1 maj 2017 Puchar Polski Centralnej - Memoriał Wiesława Kopra Zegrze, Polska Laser, Laser 4.7, Laser Radial
8 - 10 lip 2016 Europa Cup (Poland) Dziwnów, Polska Laser, Laser 4.7, Laser Radial
8 - 10 lip 2016 Energa Sailing Cup (Charzykowy) Charzykowy, Polska Optimist
28 - 30 cze 2016 Nord Cup (Optimist) Gdańsk, Polska Optimist
24 - 26 cze 2016 Puchar Prezydenta Miasta Suwałk Stary Folwark, Polska Cadet
17 - 19 cze 2016 Puchar Prezydenta Sopotu Sopot, Polska Bic Techno, RS:X
17 - 19 cze 2016 Puchar Trzech Ryb (Energa Sailing Cup) Giżycko, Polska Optimist
10 - 12 cze 2016 Puchar Polski Centralnej Zegrze, Polska Laser 4.7, Laser Radial
10 - 12 cze 2016 Mistrzostwa PSKCadet Mielno, Polska Cadet
3 - 5 cze 2016 Puchar Prezydenta Miasta Gdyni Gdynia, Polska 29er, 420, 470, Laser 4.7, Laser Radial
3 - 5 cze 2016 Puchar Dziwnowa (Energa Sailing Cup) Dziwnów, Polska Optimist