Znajdź regaty

Wykorzystaj formularz poniżej aby znaleźć interesujące cię regaty.

Termin Nazwa regat Miejsce Klasy Status
16 - 18 lip 2020 Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser Puck, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia otwarte
25 - 27 lip 2020 Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra Zegrze Południowe, Polska 420, Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia otwarte
1 - 2 sie 2020 Żeglarskie Grand Prix Mrągowa (II eliminacja), Puchar Laser Masters, OK Dinghy Mrągowo, Polska Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia otwarte
1 - 2 sie 2020 OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU POMORSKIEGO KLASY OPEN SKIFF Gdynia, Polska Open Skiff Zgłoszenia otwarte
5 - 6 sie 2020 Ustka Charlotta Sailing Days Ustka, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia otwarte
8 - 9 sie 2020 Pierwsze Mistrzostwa Kaszub w Narodowej Klasie OMEGA Stolema 3, Wdzydze Kiszewskie, Polska Omega Zgłoszenia otwarte
20 - 23 sie 2020 Mistrzostwa Polski Jachtów Klas T - WYSPA BRZOZOWA - Morąg CUP 2020 Bogaczewo Polska - 14-300, Morąski Klub Żeglarski Keja OPEN I, OPEN II, Omega, Slow, T1, T2, T3 Zgłoszenia zamknięte
22 - 23 sie 2020 Finał Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2020 Mrągowo, Polska Inne Zgłoszenia zamknięte
5 - 6 wrz 2020 XI regaty żeglarskie o Puchar UKS Żeglarz Osobowicka 70A, Wrocław, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
5 - 6 wrz 2020 Mistrzostwa województwa Wielkopolskiego Jacht Klub Wielkopolski. Klub Żeglarski Wilków Morskich 17/19 60-480 Poznań Polska Laser 4.7 Zgłoszenia otwarte
5 - 6 wrz 2020 Mistrzostwa województwa Wielkopolskiego Jacht Klub Wielkopolski. Klub Żeglarski Wilków Morskich 17/19 60-480 Poznań Polska Laser Standard Zgłoszenia otwarte
24 - 27 wrz 2020 Nauticus Cup Oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Sielska 38, Olsztyn, Polska Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard Zgłoszenia zamknięte
26 - 27 wrz 2020 Mistrzostwa województwa Wielkopolskiego Poznański Klub Morski Ligi Obrony Kraju im. kpt. Adama Białoszyńskiego Nad Jeziorem 120 60-995 Poznań Polska Laser Radial Zgłoszenia otwarte
Termin Nazwa regat Miejsce Klasy
6 - 13 maj 2017 RS:X European & Youth European Championships Marsylia, Francja RS:X
6 - 13 maj 2017 470 European Championship Monako 470
5 - 13 maj 2017 Open Finn European Championship Marsylia, Francja Finn
3 - 6 maj 2017 Puchar Zatoki Puck Puck, Polska Optimist
29 kwi - 1 maj 2017 Memoriał Ottona Weilanda Charzykowy, Polska 420
29 kwi - 1 maj 2017 Puchar Polski Centralnej - Memoriał Wiesława Kopra Zegrze, Polska Laser, Laser 4.7, Laser Radial
8 - 10 lip 2016 Europa Cup (Poland) Dziwnów, Polska Laser, Laser 4.7, Laser Radial
8 - 10 lip 2016 Energa Sailing Cup (Charzykowy) Charzykowy, Polska Optimist
28 - 30 cze 2016 Nord Cup (Optimist) Gdańsk, Polska Optimist
24 - 26 cze 2016 Puchar Prezydenta Miasta Suwałk Stary Folwark, Polska Cadet
17 - 19 cze 2016 Puchar Prezydenta Sopotu Sopot, Polska Bic Techno, RS:X
17 - 19 cze 2016 Puchar Trzech Ryb (Energa Sailing Cup) Giżycko, Polska Optimist
10 - 12 cze 2016 Puchar Polski Centralnej Zegrze, Polska Laser 4.7, Laser Radial
10 - 12 cze 2016 Mistrzostwa PSKCadet Mielno, Polska Cadet
3 - 5 cze 2016 Puchar Prezydenta Miasta Gdyni Gdynia, Polska 29er, 420, 470, Laser 4.7, Laser Radial
3 - 5 cze 2016 Puchar Dziwnowa (Energa Sailing Cup) Dziwnów, Polska Optimist
27 - 29 maj 2016 Puchar PZŻ Krynica Morska, Polska 29er, 420, Bic Techno, Cadet, Europa, Laser, Laser 4.7, Laser Radial, OK-Dinghy, RS:X + 1
13 - 15 maj 2016 Puchar YKP Gdynia (Energa Sailing Cup) Gdynia, Polska Optimist
30 kwi - 2 maj 2016 Puchar MKŻ Arka Gdynia Gdynia, Polska Laser, Laser 4.7, Laser Radial
24 kwi - 1 maj 2016 Puchar Zatoki Puck (Energa Sailing Cup) Puck, Polska Optimist