Żeglarski Puchar Miasta Poznania

15 maj 2022

Wilków Morskich 13, Poznań, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Europa
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Damian Sieczkowski 1974 ŻLKS Poznań 11.05.2022, 22:15
2 Jan Pachla 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 11.05.2022, 22:59
3 Barbara Bartkowiak 2008 OŚ AZS Poznań 12.05.2022, 22:13
4 Bartosz Leżała 2006 UKŻ Środa Wielkopolska 13.05.2022, 10:09
5 Agnieszka Kiełczewska 1970 JKW Poznań 13.05.2022, 10:41
6 Jacek Woźny 2001 UKŻ Środa Wielkopolska 13.05.2022, 13:56
7 Adam Langner 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 13.05.2022, 15:46
8 JEREMIASZ KONIECZNY 2007 ŻLKS Poznań 13.05.2022, 18:54
9 ANNA WITCZAK 2004 ŻLKS Poznań 13.05.2022, 18:54
10 LAURA TOMIKOWSKA 2004 ŻLKS Poznań 13.05.2022, 18:54
11 OSKAR OTTO 2007 ŻLKS Poznań 13.05.2022, 18:54
12 MAGDALENA LASKOWSKA 2007 ŻLKS Poznań 13.05.2022, 18:54
13 Wiktor Grajek 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 13.05.2022, 22:49
14 Gabriela Zawal 2002 ŻMKS Poznań 14.05.2022, 23:09
15 Antoni Krzyżaniak 2003 ŻMKS Poznań 14.05.2022, 23:09
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Aleksander Kapela 2006 JKW Poznań 09.05.2022, 18:45
2 Jędrzej Anioła 2007 JKW Poznań 09.05.2022, 22:26
3 Martyna Stachowiak 2008 KŻ Mewa Poznań 10.05.2022, 11:26
4 Stanisław Cholewicki 2007 JKW Poznań 12.05.2022, 20:17
5 Wiktor Chmielewski 2008 JKW Poznań 13.05.2022, 19:22
6 Amelia Szygenda 2008 JKW Poznań 13.05.2022, 20:17
7 Antoni Kramer 2009 JKW Poznań 14.05.2022, 14:46
8 Martyna Seroka 2008 ŻLKS Poznań 14.05.2022, 15:33
9 Maksym Osiński ŻLKS Poznań 14.05.2022, 15:36
10 Filip Poterski 2009 OŚ AZS Poznań 15.05.2022, 11:10
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 NATALIA MALINOWSKA 2006 JKW Poznań 09.05.2022, 22:24
2 Kajetan Linow 2007 KŻ Mewa Poznań 10.05.2022, 11:26
3 Maria Majchrzycka 2004 ŻLKS Poznań 14.05.2022, 15:37
4 Jan Kamieński 2006 JKW Poznań 14.05.2022, 20:06
5 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań 14.05.2022, 23:09
6 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań 14.05.2022, 23:09
7 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS Poznań 14.05.2022, 23:09
8 Stefan Marciniak 2003 OŚ AZS Poznań 15.05.2022, 11:07
Optimist
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Antonina Prymas 2009 UKŻ Środa Wielkopolska 12.05.2022, 08:29
2 Stanisław Urbańczyk 2008 UKŻ Środa Wielkopolska 12.05.2022, 12:55
3 Martyna Latusek 2009 JKW Poznań 12.05.2022, 22:47
4 ZOFIA JERZMANOWSKA 2012 ŻLKS Poznań 13.05.2022, 18:54
5 SZYMON BACH 2011 ŻLKS Poznań 13.05.2022, 18:54
6 LENA TOMIKOWSKA 2009 ŻLKS Poznań 13.05.2022, 18:54
7 MAŁGORZATA JERZMANOWSKA 2009 ŻLKS Poznań 13.05.2022, 18:54
8 WIKTOR DZILNE 2010 ŻLKS Poznań 13.05.2022, 18:54
9 MARCEL HAUFA 2009 ŻLKS Poznań 13.05.2022, 18:54
10 Ada Wilińska 2008 OŚ AZS Poznań 14.05.2022, 16:39
11 Wojtek Bartkowiak 2010 OŚ AZS Poznań 14.05.2022, 16:39
12 Paweł Wiliński 2010 OŚ AZS Poznań 14.05.2022, 16:39
13 Szymon Tarajkowicz 2013 OŚ AZS Poznań 14.05.2022, 16:50
14 Gabriela Wiśniewska 2012 OŚ AZS Poznań 14.05.2022, 16:50
15 Aleksandra Kazana 2012 OŚ AZS Poznań 14.05.2022, 16:50
16 Mikołaj Łabanowicz 2012 ŻMKS Poznań 14.05.2022, 19:51
17 Mikołaj Radomski 2011 ŻMKS Poznań 14.05.2022, 19:51
18 Antonina Goszczyńska 2013 ŻMKS Poznań 14.05.2022, 19:51
Snipe
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Przemysław Skowroński
Bartosz Skowroński
ŻLKS Poznań 10.05.2022, 20:53
2 Jerzy Kuncewicz
Karol Pędziński
ŻLKS Poznań 12.05.2022, 20:01
3 Krzysztof Sulejewski
Alicja Chmielewska
ŻLKS Poznań 12.05.2022, 22:44
4 Dawid Marczak
Adam Madaliński
1978
1971
ŻLKS Poznań 14.05.2022, 21:38
29er
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Bic Techno
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Finn
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
ILCA 7 (Laser Standard)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.