Żeglarski Puchar Miasta Poznania

7 sie 2022

Kiekrz, Poznań, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
Europa
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Europa POL 16 Mateusz Fiałkowski 2007 KŻ Mewa Poznań
Tak
Tak
03.08.2022, 21:45
2 Europa POL 1766 Antoni Krzyżaniak 2003 ŻMKS Poznań
Tak
Tak
06.08.2022, 22:10
3 Europa POL 902 Josh Kurzawa 2006 PKM LOK Poznań
Tak
Tak
06.08.2022, 21:46
4 Europa POL 145 MAGDALENA LASKOWSKA 2007 ŻLKS Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 19:27
5 Europa POL 142 JEREMIASZ KONIECZNY 2007 ŻLKS Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 19:27
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 216603 Stanisław Cholewicki 2007 JKW Poznań
Tak
Tak
03.08.2022, 14:38
2 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 166297 Antoni Kramer 2009 JKW Poznań
Nie
Nie
06.08.2022, 14:51
3 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 160831 Wiktor Chmielewski 2008 JKW Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 18:14
4 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 216546 Amelia Szygenda 2008 JKW Poznań
Tak
Tak
06.08.2022, 16:19
5 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 168060 Krzysztof Knasiecki 2009 PKM LOK Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 11:33
6 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 194939 Jędrzej Anioła 2007 JKW Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 15:17
ILCA 6 (Laser Radial)
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 ILCA 6 (Laser Radial) POL 212649 Kajetan Linow 2007 KŻ Mewa Poznań
Tak
Tak
03.08.2022, 21:45
2 ILCA 6 (Laser Radial) POL 160406 Jeremi Ślusarski 2006 PKM LOK Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 11:33
3 ILCA 6 (Laser Radial) POL 200986 Jan Sawicki 2008 JKW Poznań
Tak
Tak
06.08.2022, 17:59
Optimist
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Optimist POL 1497 Łucja Borkowska 2010 OŚ AZS Poznań
Tak
Tak
06.08.2022, 19:45
2 Optimist POL 1849 PATRYK RATAJ 2009 ŻLKS Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 19:27
3 Optimist POL 40 WIKTOR DZILNE 2010 ŻLKS Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 19:27
4 Optimist POL 1485 MATEUSZ WŁODARCZAK 2008 ŻLKS Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 19:27
5 Optimist POL 125 MARCEL HAUFA 2009 ŻLKS Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 19:27
6 Optimist POL 20801 Piotr Jankowski 2011 PKM LOK Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 13:24
7 Optimist POL 1198 Kalina Czajkowska 2010 OŚ AZS Poznań
Tak
Tak
06.08.2022, 19:45
8 Optimist POL 522 Mia Sołtys 2013 PKM LOK Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 13:24
9 Optimist POL 497 Aleksandra Kazana 2012 OŚ AZS Poznań
Tak
Tak
06.08.2022, 18:57
10 Optimist POL 400 Mateusz Albrecht 2010 PKM LOK Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 13:24
11 Optimist POL 978 Maja Dębicka 2010 PKM LOK Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 13:24
12 Optimist POL 1704 Martyna Trawczyńska 2008 PKM LOK Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 13:24
13 Optimist POL 1438 Antoni Poniecki 2008 PKM LOK Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 13:24
14 Optimist POL 3414 Stanisław Kasprzak 2009 PKM LOK Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 13:24
15 Optimist POL 1541 Mateusz Kuchowicz 2009 PKM LOK Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 13:24
16 Optimist POL 1240 Adam Jakubowski 2009 PKM LOK Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 13:24
17 Optimist POL 3537 Aleksandra Stefaniak 2010 PKM LOK Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 13:24
18 Optimist POL 252 Anastasiia Semenchenko 2010 KŻ Mewa Poznań
Tak
Tak
03.08.2022, 21:45
19 Optimist POL 958 Gabriela Wiśniewska 2012 OŚ AZS Poznań
Tak
Tak
06.08.2022, 18:57
Snipe
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
1 Snipe POL 29869 Maciej Twardowski
Marta Twardowska
1986
1988
OŚ AZS Poznań
JKW Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 14:07
2 Snipe POL 30637 Dawid Marczak
ZUZANNA UCIŃSKA-MARCZAK
1978
2015
ŻLKS Poznań
Nie
Nie
06.08.2022, 16:49
3 Snipe POL 29474 Jerzy Kuncewicz
Helena Becker-Skwara
1955
1990
ŻLKS Poznań
Tak
Tak
05.08.2022, 13:50
4 Snipe POL 30698 Tomasz Zielazek
Emilia Bukała
1960
1960
JKW Poznań
Nie
Nie
04.08.2022, 15:31
5 Snipe POL 29352 Przemysław Skowroński
Bartosz Skowroński
1963
1982
ŻLKS Poznań
Tak
Tak
04.08.2022, 11:50
6 Snipe POL POL29510 Krzysztof Szulejewski
Stanisław Gmurek
1958
2008
ŻLKS Poznań
Tak
Tak
07.08.2022, 10:43
ILCA 7 (Laser Standard)
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
Finn
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
29er
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
Bic Techno
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Opłacono Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.