Youth World Championship - RS:X

21 cze - 1 lip 2017

Torbole, Trydent, Włochy

Wyniki regat
RS:X Men - Gold Fleet
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 F5 F6 F7 F8 Pkt
1 NED 25 Sil Hoekstra 4* 2 2 1 1 3 1 0 10.00
2 ISR 60 Tom Reuveny 4 1 2 2 4 2 6* 0 15.00
3 NED 55 Luuc-Adrianus Van Opzeeland 30* 2 1 1 2 1 10 0 17.00
4 ITA 127 Daniele Gallo 10* 1 1 3 5 4 8 0 22.00
5 ITA 24 Luca Di Tomassi 9 3 3 4 25* 5 3 0 27.00
6 GBR 360 Andy Brown 8 4 4 3 3 11 12* 0 33.00
7 CHN 1 Zhaoguan Dong 2 DSQ* 7 2 10 8 4 0 33.00
8 USA 8 Geronimo Nores 27* 5 3 4 6 16 2 0 36.00
9 ITA 150 Nicolo Renna 20* 3 8 5 0 6 14 0 44.00
10 ISR 253 Yoav Cohen 7 5 9 12 18* 10 7 0 50.00
11 ESP 211 Fernando Lamadrid Trueba 10 14 7 12 24* 7 5 0 55.00
12 HKG 36 Ho-Yin Cheng 13 4 4 18* 9 15 11 0 56.00
13 FRA 152 Tom Arnoux 2 9 13 6 14 13 18 36* 75.00
14 POL 893 Aleksander Przychodzen 18 7 5 7 DSQ* 17 9 14 77.00
15 GRE 80 Leonidas Tsortanidis 24* 6 6 14 8 9 17 19 79.00
16 FRA 299 Baptiste Grall 17 7 8 5 26* 19 15 13 84.00
17 FRA 9 Mathurin Jolivet 8 10 10 6 28 DSQ* 13 28 103.00
18 FRA 420 Julien Rodriguez 12 12 15 13 16 38* 21 17 106.00
19 FRA 988 Florian Salette 23 8 9 8 21 14 32* 25 108.00
20 NOR 2120 Henrik Borge 14 11 25 16 15 12 33* 16 109.00
21 FRA 312 Fabien Pianazza 3 6 6 22 23 29 24 31* 113.00
22 ISR 25 Bar Navri 5 11 22 20 19 0 25* 22 115.00
23 FRA 380 Hugo Billon 7 13 23 19 12 25* 19 24 117.00
24 GRE 52 Konstantinos Astrapellos 22 9 13 24 7 22 20 35* 117.00
25 HKG 21 Ching-Yin Cheng 19 18 10 20 22 18 28* 15 122.00
26 ISR 323 Itai Kafri 20 RDG 5 11 31* 30 16 29 123.00
27 GBR 301 Isaac Lines 29 16 12 9 17 24 38* 22 129.00
28 ARG 407 Marcos Quiroga 46* 23 12 7 30 23 22 20 137.00
29 GBR 141 Ben Mccann 40* 10 14 14 20 34 23 27 142.00
30 NOR 43 Jakob Ruud 6 45* 21 10 11 27 41 26 142.00
31 FRA 71 Mathieu Briot 16 8 14 16 33 28 34 41* 149.00
32 NOR 424 Ola Bjorne 32 16 11 9 47* 21 27 34 150.00
33 POL 175 Przemyslaw Szybkowski 26 15 18 8 29 20 42* 38 154.00
34 UKR 46 Oleksandr Honcharenko 14 13 21 27 44* 32 40 21 168.00
35 ITA 20 Simone Montanucci 28 21 16 10 42* 31 29 37 172.00
36 TUR 2094 Luis Göktepe 38 15 11 27 32 43* 31 32 186.00
37 FRA 1018 Hugo Gourdin 12 25 27 23 27 39 35 46* 188.00
38 FRA 727 Pablo Pasquette 11 30 26 25 35 33 44* 30 190.00
39 FRA 3 Marin Simon 46 12 20 15 40 47* 39 18 190.00
40 USA 2 Steven Cramer 15 39 15 29 37 26 30 40* 191.00
41 FRA 160 Titouan Pillot 1 28 31 28 36 40* 37 33 194.00
42 FRA 38 Tom Garandeau 3 14 27 19 46 46 48* 39 194.00
43 GRE 7 Alexandros Kalpogiannakis 5 28 28 24 39 37 36 45* 197.00
44 BEL 39 Thomas Broucke 33 21 22 11 34 36 47* 42 199.00
45 ESP 295 Javier Rodriguez Ramos 6 18 26 26 41 45 49* 49 211.00
46 ISR 19 Daniel Cohen 1 17 37 43 UFD* 44 26 43 211.00
47 POL 185 Mikolaj Michalski 36 31 16 13 38 48* 45 47 226.00
48 TUR 391 Berk Ozcan 39 24 17 21 45* 41 43 44 229.00
49 GBR 847 Jonathan Ashworth 44 20 19 22 43 35 46 0* 229.00
RS:X Men - Silver Fleet
RS:X Women
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.