21 cze - 1 lip 2017

Youth World Championship - RS:X

Torbole, Trydent, Włochy
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 F5 F6 F7 F8 Pkt
1 NED NED 25 Sil Hoekstra 4* 2 2 1 1 3 1 10.00
2 ISR ISR 60 Tom Reuveny 4 1 2 2 4 2 6* 15.00
3 NED NED 55 Luuc-Adrianus Van Opzeeland 30* 2 1 1 2 1 10 17.00
4 ITA ITA 127 Daniele Gallo 10* 1 1 3 5 4 8 22.00
5 ITA ITA 24 Luca Di Tomassi 9 3 3 4 25* 5 3 27.00
6 GBR GBR 360 Andy Brown 8 4 4 3 3 11 12* 33.00
7 CHN CHN 1 Zhaoguan Dong 2 DSQ* 7 2 10 8 4 33.00
8 USA USA 8 Geronimo Nores 27* 5 3 4 6 16 2 36.00
9 ITA ITA 150 Nicolo Renna 20* 3 8 5 6 14 44.00
10 ISR ISR 253 Yoav Cohen 7 5 9 12 18* 10 7 50.00
11 ESP ESP 211 Fernando Lamadrid Trueba 10 14 7 12 24* 7 5 55.00
12 HKG HKG 36 Ho-Yin Cheng 13 4 4 18* 9 15 11 56.00
13 FRA FRA 152 Tom Arnoux 2 9 13 6 14 13 18 36* 75.00
14 POL POL 893 Aleksander Przychodzen 18 7 5 7 DSQ* 17 9 14 77.00
15 GRE GRE 80 Leonidas Tsortanidis 24* 6 6 14 8 9 17 19 79.00
16 FRA FRA 299 Baptiste Grall 17 7 8 5 26* 19 15 13 84.00
17 FRA FRA 9 Mathurin Jolivet 8 10 10 6 28 DSQ* 13 28 103.00
18 FRA FRA 420 Julien Rodriguez 12 12 15 13 16 38* 21 17 106.00
19 FRA FRA 988 Florian Salette 23 8 9 8 21 14 32* 25 108.00
20 NOR NOR 2120 Henrik Borge 14 11 25 16 15 12 33* 16 109.00
21 FRA FRA 312 Fabien Pianazza 3 6 6 22 23 29 24 31* 113.00
22 ISR ISR 25 Bar Navri 5 11 22 20 19 25* 22 115.00
23 FRA FRA 380 Hugo Billon 7 13 23 19 12 25* 19 24 117.00
24 GRE GRE 52 Konstantinos Astrapellos 22 9 13 24 7 22 20 35* 117.00
25 HKG HKG 21 Ching-Yin Cheng 19 18 10 20 22 18 28* 15 122.00
26 ISR ISR 323 Itai Kafri 20 RDG 5 11 31* 30 16 29 123.00
27 GBR GBR 301 Isaac Lines 29 16 12 9 17 24 38* 22 129.00
28 ARG ARG 407 Marcos Quiroga 46* 23 12 7 30 23 22 20 137.00
29 GBR GBR 141 Ben Mccann 40* 10 14 14 20 34 23 27 142.00
30 NOR NOR 43 Jakob Ruud 6 45* 21 10 11 27 41 26 142.00
31 FRA FRA 71 Mathieu Briot 16 8 14 16 33 28 34 41* 149.00
32 NOR NOR 424 Ola Bjorne 32 16 11 9 47* 21 27 34 150.00
33 POL POL 175 Przemyslaw Szybkowski 26 15 18 8 29 20 42* 38 154.00
34 UKR UKR 46 Oleksandr Honcharenko 14 13 21 27 44* 32 40 21 168.00
35 ITA ITA 20 Simone Montanucci 28 21 16 10 42* 31 29 37 172.00
36 TUR TUR 2094 Luis Göktepe 38 15 11 27 32 43* 31 32 186.00
37 FRA FRA 1018 Hugo Gourdin 12 25 27 23 27 39 35 46* 188.00
38 FRA FRA 727 Pablo Pasquette 11 30 26 25 35 33 44* 30 190.00
39 FRA FRA 3 Marin Simon 46 12 20 15 40 47* 39 18 190.00
40 USA USA 2 Steven Cramer 15 39 15 29 37 26 30 40* 191.00
41 FRA FRA 160 Titouan Pillot 1 28 31 28 36 40* 37 33 194.00
42 FRA FRA 38 Tom Garandeau 3 14 27 19 46 46 48* 39 194.00
43 GRE GRE 7 Alexandros Kalpogiannakis 5 28 28 24 39 37 36 45* 197.00
44 BEL BEL 39 Thomas Broucke 33 21 22 11 34 36 47* 42 199.00
45 ESP ESP 295 Javier Rodriguez Ramos 6 18 26 26 41 45 49* 49 211.00
46 ISR ISR 19 Daniel Cohen 1 17 37 43 UFD* 44 26 43 211.00
47 POL POL 185 Mikolaj Michalski 36 31 16 13 38 48* 45 47 226.00
48 TUR TUR 391 Berk Ozcan 39 24 17 21 45* 41 43 44 229.00
49 GBR GBR 847 Jonathan Ashworth 44 20 19 22 43 35 46 * 229.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 F5 F6 F7 F8 Pkt
1 ITA ITA 225 Riccardo Renna 26 32* 19 18 1 1 7 1 73.00
2 NOR NOR 30 Matteo Maaoe SCP 43* 18 17 4 2 1 8 85.00
3 NOR NOR 141 Kristian Wendelborg 15 19 37* 30 2 13 2 7 88.00
4 ESP ESP 73 Ferran Garcia Querol 30 17 24 33* 3 5 3 RDG 96.00
5 NOR NOR 1117 Marius Halvorsen 16 41* 33 26 6 4 4 11 100.00
6 ITA ITA 15 Alex Gasser 28 19 30 33* 10 10 5 9 111.00
7 FRA FRA 734 Malo Maisonneuve 29 42* 20 15 16 6 16 17 119.00
8 FRA FRA 99 David Fournely 27 32 29 37* 15 11 11 5 130.00
9 HUN HUN 206 Richard Geiger 32 37* 24 21 8 12 19 15 131.00
10 POL POL 407 Mikolaj Terman 37* 34 17 28 5 7 18 24 133.00
11 JPN JPN 1311 Kei Miura SCP 22 31 39* 18 20 22 10 133.00
12 ISR ISR 22 Ido Rootman 37* 33 25 31 9 3 21 12 134.00
13 HKG HKG 22 Tin-Yu-Earl Cheung SCP UFD* 30 35 11 18 12 2 134.00
14 ITA ITA 63 Carlo-Maria Cipriani 33* 26 33 25 21 15 10 6 136.00
15 POL POL 13 Jakub Sykula 21 38* 28 29 38 9 8 3 136.00
16 NED NED 164 Thijmen Wissenburgh 23 29 23 17 26 16 6 32* 140.00
17 POL POL 116 Michal Warzocha 21 26 34* 30 28 8 13 27 153.00
18 GRE GRE 18 Emmanouil Maniadakis 41 UFD* 32 32 12 23 9 4 153.00
19 ITA ITA 138 Giorgio Stancampiano 11 30 36 38 7 UFD* 23 13 158.00
20 ISR ISR 200 Shaked Cherches 24 27 36 41* 24 21 17 18 167.00
21 POL POL 850 Kajetan Pawlowski 17 35 35 40* 27 29 15 20 178.00
22 ITA ITA 94 Riccardo-Alberto Borghi 42* 25 38 40 19 14 14 29 179.00
23 POL POL 163 Tomasz Romanowski 31 20 38* 32 14 24 34 26 181.00
24 ESP ESP 62 Jan Sanfeliu 18 27 41 44* 23 34 31 22 196.00
25 GRE GRE 10 Iason Zintzovas 34 34 34 41* 13 37 29 21 202.00
26 HKG HKG 25 Pui-Hei Leung 22 36* 29 35 20 31 33 34 204.00
27 ITA ITA 93 Michele Ricci 35 33 41* 36 29 26 27 31 217.00
28 POL POL 500 Maciej Zalewski 36 35 40 23 44* 36 37 16 223.00
29 TUR TUR 1771 Berkay Okumus 49 DNC* 40 38 25 17 24 30 223.00
30 POL POL 45 Kamil Ugniewski 40 41 46* 39 17 19 45 23 224.00
31 CRO CRO 69 Rocco Hrvoj SCP* 23 43 34 32 28 25 40 225.00
32 ESP ESP 19 Aurelio Terry-Valle 38 39 44* 42 SCP 30 26 19 228.00
33 POL POL 76 Michal Walenczewski 43 31 35 DNC* 31 25 32 39 236.00
34 GBR GBR 530 Ben Tweedle 31 36 39 45* 30 40 36 25 237.00
35 NOR NOR 1118 Mads Halvorsen 25 38 45* 44 35 33 35 28 238.00
36 ITA ITA 22 Gioele Di Fiore 41 42* 42 42 22 32 28 36 243.00
37 LAT LAT 47 Namejs Dreimanis 35 UFD* 45 36 36 39 20 33 244.00
38 CRO CRO 13 Luka Rožić 44 46* 39 37 34 27 30 43 254.00
39 RUS RUS 154 Dmitry Sandakov SCP 40 46 46 39 41 42 DSQ* 268.00
40 ESP ESP 600 Nico Forés Sancho 45 24 44 DNC* 37 42 44 35 271.00
41 POL POL 191 Jedrzej Cituk 45* 40 42 43 41 35 40 38 279.00
42 POL POL 15 Igor Eliasz 19 44 48* 46 42 43 43 42 279.00
43 HUN HUN 1999 Mark Hanzely 48 43 43 34 UFD* 38 38 37 281.00
44 GBR GBR 773 Jake Wolgram 47 37 47 DNC* 43 22 39 UFD 284.00
45 GER GER 2811 Aurel Thase 48 29 32 31 DNC* DNC DNC DNC 287.00
46 GBR GBR 3141 Aaron Hobb 47* 44 47 45 40 44 41 41 302.00
47 ESP ESP 7 Rafael Cantillana 39 47 DNC* DNC DNC 45 DNC DNC 328.00
48 ESP ESP 721 Francisco-Jose Galindo Garcia 42 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 44 333.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
13 ISR ISR 26 Yarden Isaak 20* 9 14 17 11 9 16 13 89.00
14 POL POL 313 Lidia Sulikowska 22 23 24* 18 7 4 13 14 101.00
15 CHN CHN 2 Xiaoshan Chen 4 4 10 21 25* 23 25 15 102.00
16 FRA FRA 15 Emma Le Clech 26 22 5 8 28* 19 8 20 108.00
17 MEX MEX 28 Mariana Aguilar 27* 15 26 16 12 15 20 12 116.00
18 ISR ISR 83 Naama Gazit 15 32* 17 27 14 11 15 17 116.00
19 NZL NZL 48 Veerle Ten Have 16 10 22 19 18 16 28* 16 117.00
20 FRA FRA 14 Faustine Manhes 14 21 18 22 17 27* 18 21 131.00
21 CRO CRO 991 Palma Cargo SCP 17 23 32* 22 29 11 22 138.00
22 GBR GBR 3030 Mollie Densley Robins 18 19 15 14 36* 24 24 25 139.00
23 ITA ITA 273 Lerisen Di Leo 35 24 DNC* 29 15 17 10 19 149.00
24 TUR TUR 703 Derin Gunenc 32* 16 27 20 26 20 23 23 155.00
25 POL POL 134 Weronika Marciniak 23 29* 25 24 19 25 22 24 162.00
26 TUR TUR 353 Melissa Ertekin 37* 27 6 12 35 28 27 33 168.00
27 POL POL 198 Agnieszka Szpak DSQ* 28 19 28 23 26 26 29 179.00
28 GBR GBR 94 Alysia Gibson 24 34* 31 33 16 18 29 30 181.00
29 POL POL 1556 Marta Poplonyk 12 20 33 34 31 31 31 35* 192.00
30 ISR ISR 49 Noa Atias 9 31 29 35* 34 30 34 27 194.00
31 GBR GBR 3114 Josephine Spencer 31 33 11 26 38* 33 30 34 198.00
32 FRA FRA 16 Anaelle Guevel 36* 26 21 30 30 35 35 28 205.00
33 ISR ISR 9 Maya Nadler 29 DNC* DNC* DNC* 21 34 21 18 205.00
34 ITA ITA 49 Marta Tanas 19 30 DNC* DNC* 37 22 33 26 208.00
35 POL POL 114 Magdalena Majewska 25 DNC* 30 31 32 32 36 36 222.00
36 ITA ITA 130 Rosanna Stancampiano 8 36 DNC* DNC* 33 36 UFD* 32 227.00
37 ESP ESP 263 Magui Suarez Rizkallal DNC* 25 34 RDG 29 37 DNC* * 230.00
38 LAT LAT 169 Annija Punte 30 37 DNC* DNC* 27 38 32 31 236.00
39 GBR GBR 152 Maya Wylie 38 35 32 25 DNC* DNC* DNC* 37 249.00
40 GBR GBR 102 Kate Hatcher 33 DNC* DNC* 36 DNF* 39 37 265.00
RS:X Men - Gold Fleet Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
RS:X Men - Silver Fleet Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
RS:X Women Wyniki oficjalne po 8 wyścigach