6 - 13 lip 2017

Youth European Championship - Laser Radial

Gdynia, Polska
Wyniki
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 F6 F7 F8 F9
1 HUN HUN 200974 Lorand Eross 33 41 DPI 45 36 9 1 10 DNC*
2 EST EST 203726 Evo Annus 48 43 DPI 39 BFD* 5 16 17 13
3 FRA FRA 201803 Renaud Durou 47 55* 46 32 29 29 11 20 1
4 ITA ITA 204244 Augusto Mondelli 51 BFD* 30 42 22 8 2 27 37
5 POL POL 210244 Maksymilian Michalik 44 38 33 47* 31 1 33 44 3
6 POL POL 191832 Wojciech Kotowski 55* 32 39 44 34 6 26 30 21
7 GER GER 208307 Ole Mohrenweiser 43 42 46* 45 45 12 4 31 11
8 UKR UKR 206819 German Muzychko 38 DNC* DNC 30 DNE 7 8 1 29
9 POL POL 207572 Jakub Błaszczyszyn DNC* 40 36 46 42 11 13 42 5
10 GBR GBR 207703 Thomas Brindley 53* 51 45 31 40 13 18 5 32
11 HKG HKG 186394 Thorwen Uiterwaal 20 43 43 43 38 3 BFD* 4 44
12 GBR GBR 208650 Henry Beardsall 34 36 27 50* 46 23 36 13 26
13 GBR GBR 204125 Douglas Calder 51* 41 48 42 48 35 14 14 4
14 POL POL 212510 Piotr Masztalerz 46 31 BFD* 32 42 21 3 DNC 16
15 IRL IRL 206489 Andrew Mitchell 34 49* 42 47 38 19 7 45 20
16 SLO SLO 201058 Martin Peternelj 26 50 38 39 39 10 27 DSQ* 24
17 SUI SUI 184726 Erwan Lamoureux 50 44 51* 31 50 24 10 11 35
18 ITA ITA 207035 Alessandro Archetti 27 46 BFD* 50 39 50 35 3 6
19 ITA ITA 210291 Andrea Mariano 40 BFD* 49 37 38 15 5 34 40
20 POL POL 204343 Hubert Polaczyk 31 55* 51 49 47 4 6 25 47
21 FIN FIN 203737 Patrick Schröder 33 39 35 52 53 2 9 38 DNC*
22 ITA ITA 212287 Gianpaolo Gusella 58* 49 41 38 21 17 51 9 36
23 SUI SUI 211839 Arno Hunziker 39 47 50 BFD* 55 44 17 2 10
24 SUI SUI 212770 Paolo Ferrari 57 BFD* 45 41 44 26 25 6 31
25 ITA ITA 210306 Matteo Casavola 9 BFD* 52 BFD 32 18 20 26 DNC
26 HUN HUN 206766 Leon Zink 37 41 49 53 BFD* 22 22 40 15
27 EST EST 211966 Henri Silluta 36 53 52 56* 37 45 15 12 30
28 POL POL 197729 Karol Dobrowolski 42 49 DNC* 53 40 16 19 46 18
29 GER GER 210147 Leif Thorge Meyer 36 42 44 40 49* 27 28 28 41
30 EST EST 206437 Markus Iin 27 BFD* 47 45 31 14 DSQ DNF 8
31 POL POL 191834 Piotr Jozwiak 34 38 50 46 54* 49 30 7 43
32 SUI SUI 206316 Yves Voillat 52* 30 48 49 36 41 32 23 38
33 ITA ITA 208639 Marco Tulli 58 35 51 BFD* BFD 36 29 15 14
34 GBR GBR 134711 Paul Moughtin-Leay 52* 48 46 52 37 38 21 37 25
35 POL POL 195786 Marek Rospond 22 59 56 54 51 28 12 32 DNC*
36 EST EST 189361 Karsten Holter 40 47 47 30 43 52 41 DNF* 19
37 GER GER 207367 Tom Jungblut 38 33 41 52 33 30 31 BFD* DNC
38 POL POL 209834 Wojciech Chodakowski 41 46 45 50* 45 32 45 19 48
39 EST EST 184768 Ardi Bogdanov 45 48 36 43 BFD* DSQ BFD 21 7
40 GBR GBR 181426 Scott Parker 54* 50 40 51 49 39 37 39 17
41 RUS RUS 209107 Daniil Fenko 56 52 53 41 BFD* 31 40 22 28
42 HUN HUN 201843 Andris Bednár 37 39 40 48 44 37 39 DSQ* 39
43 AUT AUT 206698 Markus Rupp 45 45 50 46 BFD* 43 34 29 34
44 GBR GBR 194659 George Sunderland 56* 36 54 53 51 34 50 8 46
45 RUS RUS 193701 Vasily Shramkov 53 51 58* 55 48 57 24 36 9
46 GBR GBR 182593 Ciaran Randeria 54 46 53 57* 46 47 42 33 12
47 IRL IRL 210859 Hugo Morgan 49 35 54 48 BFD* 51 52 43 2
48 POL POL 204342 Maciej Jachymski 52 48 49 48 58* 20 49 24 45
49 FIN FIN 210247 Iivo Huopaniemi 57 24 43 51 BFD* 48 47 49 22
50 EST EST 192652 Markus Maalt 41 52 DPI 51 59* 33 48 51 33
51 POL POL 198203 Jakub Stremlau 54 57 54 56 52 25 23 48 DNC*
52 POL POL 186235 Aleksander Unruh 58* 54 44 57 50 56 38 52 23
53 CZE CZE 196990 Zdenek Dybal 44 56 DPI 49 57* 42 44 41 42
54 CZE CZE 190359 Martin Kmenta 43 53 53 54 56 46 56 16 DNF*
55 POL POL 203114 Mateusz Siedlecki 55 50 58 55 47 40 BFD* 47 27
56 POL POL 197719 Borys Surowiec DNC* 52 56 59 53 59 43 18 DNC
57 POL POL 190828 Maksymilian Jezierski 57 58 57 47 41 55 46 BFD* 49
58 AUT AUT 207805 Florian Kempf 56 51 57 DPI 52 54 53 35 DNC*
59 POL POL 201940 Wiktor Kreft 50 40 52 54 BFD* 53 54 DNC DNC
60 POL POL 150261 Mateusz Słowik 59 54 55 55 42 58 55 50 DNC*
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 F6 F7 F8 F9 F10 Pkt
1 HKG HKG 171979 Nicholas Bezy 6 13* 3 2 4 11 1 33* 3 3 33.00
2 ITA ITA 202260 Guido Gallinaro 3 4* 1 1 1 14 2 1 12 31* 35.00
3 GRE GRE 208661 Dimitris Papadimitriou 1 1 21* 1 3 36* 15 2 11 8 42.00
4 GBR GBR 212232 Ben Whaley 19* 1 4 5 4 2 17 41* 7 2 42.00
5 RUS RUS 205092 Daniil Krutskikh 2 6* 2 4 2 5 7 22* 13 17 52.00
6 ISR ISR 204624 Maor Benharoch 10* 10 2 6 2 35* 3 3 14 19 59.00
7 GER GER 210141 Nico Naujock 11 17* 6 5 13 41* 10 6 9 7 67.00
8 IRL IRL 210101 Ewan Mcmahon 7* 4 1 7 2 32* 32 15 1 6 68.00
9 FIN FIN 207860 Nooa Laukkanen 1 2 21* 3 1 17 26 DNC* 5 14 69.00
10 NOR NOR 209553 Uffe Tomasgaard 4 28* 1 4 5 12 14 12 29* 27 79.00
11 ESP ESP 198725 Álvaro Valido Franco 32* 9 26 8 6 7 41* 17 6 11 90.00
12 NED NED 210857 Stijn Paardekooper 24* 3 13 9 7 26 20 7 38* 9 94.00
13 ITA ITA 212299 Lorenzo Masetti 11 7 13* 10 4 18 25 58* 18 4 97.00
14 FRA FRA 205709 Jimmy Marchand 1 4 11 19* 13 20 44* 14 30 5 98.00
15 ESP ESP 211082 Victor Simo 17* 8 8 7 12 1 11 18 39* 35 100.00
16 FRA FRA 179417 Nathan Le Pen 8 14 8 BFD* 6 46* 18 21 8 18 101.00
17 IRL IRL 189117 Johnny Durcan 8 BFD* 22 6 1 45* 38 29 2 1 107.00
18 ESP ESP 196717 Pere Ponseti Mesquida 23* 2 6 10 16 48* 33 9 15 23 114.00
19 POL POL 203117 Wojciech Klimaszewski 47* 11 6 24 12 4 23 31* 23 13 116.00
20 SUI SUI 209205 Gauthier Verhulst 47* 18 17 4 5 43* 4 16 35 22 121.00
21 SUI SUI 210300 Gregoire Peverelli 11 14* 9 6 7 24 16 39* 16 32 121.00
22 ESP ESP 205754 Marcelo Cairo Assenza 5* 3 5 1 3 51* 51 37 4 20 124.00
23 NED NED 212639 Marnix Bos 12 19 24* 2 9 40 12 50* 21 10 125.00
24 IRL IRL 212522 Loghlen Rickard 31* 2 2 2 6 53* 13 53 26 25 129.00
25 ITA ITA 179399 Rodolfo Silvestrini 7 14* 11 9 10 38 30 4 22 46* 131.00
26 TUR TUR 197298 Alp Baltali 27* 6 15 19 21 29 19 46* 10 15 134.00
27 ITA ITA 210765 Alessandro Fornasari 5 21 11 12 32* 9 5 13 59 RET* 135.00
28 SWE SWE 212316 Ludde Lindqvist 37* 5 8 5 27 19 27 34* 19 29 139.00
29 HUN HUN 208740 Aron Tenke 28* 15 13 21 14 6 29 32* 20 21 139.00
30 ISR ISR 210777 Guy Asher 21* 6 5 11 11 44* 9 30 42 34 148.00
31 IRL IRL 212111 Conor Quinn 49* 1 15 8 14 52 6 49 54* 12 157.00
32 CYP CYP 212659 Orestis Germanos 16 12 5 18* 13 16 RET* 28 34 38 162.00
33 ISR ISR 195017 Yam Lauber 9 15 14 13 24* 15 RET* 25 32 44 167.00
34 RUS RUS 205310 Kirill Tereshkin 18 9 7 27* 16 10 24 43 41 52* 168.00
35 BUL BUL 194857 Lyuben Tenekedzhiev 22 21 BFD* 7 8 22 55* 20 43 28 171.00
36 ITA ITA 212029 Francesco Viel 28* 12 3 15 11 21 40 35 56* 39 176.00
37 FIN FIN 201042 Jakob Eklund 2 31 18 15 BFD* 34 37 8 36 50* 181.00
38 GBR GBR 209133 George Ford 23 24 29* 16 9 47 53* 23 28 16 186.00
39 NOR NOR 201640 Christoffer S?rlie 4 15 25* 25 15 31 54* 10 40 49 189.00
40 FRA FRA 211287 Adam Caillaud 17 23* 22 3 15 23 50 5 55* 55 190.00
41 IRL IRL 213000 Jamie Mcmahon 10 16 30* 9 5 BFD* 28 45 25 53 191.00
42 EST EST 211968 Keith Luur 13 12 19 26 35* 3 8 54 57 DNC* 192.00
43 POL POL 208653 Tytus Butowski 6 29* 10 20 26 28 35 19 48* 48 192.00
44 AUT AUT 207846 Jakob Flachberger BFD* 7 19 18 3 54 36 55* 24 33 194.00
45 SUI SUI 209936 Nicolas Rolaz 19 24* 22 8 14 37 56* 42 27 26 195.00
46 GER GER 205280 Paul Bothe 17 11 BFD* 13 26 27 31 59* 37 37 199.00
47 SWE SWE 207830 Fabian Magnusson 13 21 42* 17 19 33 21 36 47* 40 200.00
48 ISR ISR 154843 Zohar Haruvi 3 19 33* 20 20 8 42 40 49 DNC* 201.00
49 SUI SUI 210577 Zeno Fry 26 5 16 11 BFD* 56 57* 51 17 24 206.00
50 IRL IRL 187586 Fionn Conway 26* 10 10 21 8 49 52* 24 44 42 208.00
51 IRL IRL 209838 Peter Fagan 30* 3 23 26 20 13 46 38 53* 45 214.00
52 ITA ITA 211988 Alberto Tezza 5 BFD* 29 3 18 30 58* 27 50 54 216.00
53 NED NED 210371 Aleksandr Moliakov 20 17 15 14 23* 42 45* 26 45 41 220.00
54 SWE SWE 212711 Olle Lindbom 18 5 21 12 24* 50 43 11 DNC* DNC 221.00
55 POL POL 212632 Jakub Marciniak 16 27 4 10 34* DNC* 48 57 33 30 225.00
56 RUS RUS 208229 Nikita Melnikov 24* 13 14 14 19 55* 22 44 51 51 228.00
57 SUI SUI 211844 Jacopo Scornaienghi 29 10 7 14 BFD* 39 47 48 58* 36 230.00
58 ESP ESP 209162 Pep Cazador 35* 7 12 22 29 58* 39 47 31 43 230.00
59 RSA RSA 191033 Calvin Gibbs 4 28 12 23 BFD* 25 49 52* 46 47 234.00
60 IRL IRL 211138 Henry Higgins 6 8 44* 24 16 57 34 56 52 DNC* 253.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 F6 F7 F8 F9 F10 Pkt
1 CYP CYP 196592 Alexios Papazoglou 33* BFD* 31 12 9 27 13 11 5 9 117.00
2 SWE SWE 201656 Olle Aronsson 31* 27 14 17 18 16 39* 5 11 11 119.00
3 SUI SUI 210075 Nicholas Davies 22 30* 20 16 17 4 47* 3 28 14 124.00
4 HKG HKG 201677 Christopher Bezy DNC* BFD* 3 18 10 BFD 24 6 3 5 130.00
5 AUT AUT 207806 Matthäus Zöchling 20 26 BFD* 22 BFD* 13 26 29 1 6 143.00
6 GBR GBR 210560 Jordan Giles 39* 22 26 21 8 BFD* 15 47 6 2 147.00
7 GRE GRE 211850 Periklis Papadopoulos 18 25 19 28 33* 21 6 9 36* 22 148.00
8 BLR BLR 207797 Maksim Dziahel 7 BFD* 7 20 BFD* 7 18 25 30 36 150.00
9 HUN HUN 211991 Zoltan Veisse 48 8 4 17 BFD* 29 32 14 2 DNC* 154.00
10 HUN HUN 193758 Balázs Argay 8 38 41* 33 35 5 1 4 40* 33 157.00
11 ITA ITA 205254 Francesco Nicol? 10 47* 20 32 33 3 14 8 47* 41 161.00
12 NOR NOR 212721 Fredrik Andresen 12 16 28 39 BFD* 28 53* 7 24 8 162.00
13 NED NED 207342 Juan Camacho Soares 38* 20 38 28 15 2 7 17 44* 38 165.00
14 GBR GBR 212077 Arthur Fry 21 32 18 25 BFD* 34 22 53* 8 10 170.00
15 SWE SWE 200922 André Olsson 46* 37* 9 22 23 25 27 32 18 16 172.00
16 DEN DEN 207411 Andreas Krabbe-Christensen 25 20 34 38* 24 24 43* 43 4 3 177.00
17 GBR GBR 191316 Christopher Jones 50* 36 24 25 30 BFD* 28 2 13 21 179.00
18 HUN HUN 205178 Dárió Goldfinger 44* 29 26 31 27 35 50* 20 9 7 184.00
19 SLO SLO 209109 Tas Kolman 45 18 12 42 DSQ* 11 17 26 17 DNC* 188.00
20 SWE SWE 195231 Rasmus Alnebeck 35* 16 18 30 25 BFD* 9 36 31 27 192.00
21 POL POL 210947 Lukasz Machowski 15 BFD* DSQ* 13 17 BFD 12 10 21 43 192.00
22 TUR TUR 208646 Adnan Çakay 49* 32 25 27 12 BFD* 35 12 20 32 195.00
23 TUR TUR 206657 Egehan Haydaroglu 39* 11 24 29 28 BFD* 44 21 39 1 197.00
24 NED NED 207504 Pieter Kraan 14 23 43* 15 27 BFD* 54 1 BFD 4 199.00
25 AUT AUT 203598 Keanu Prettner 48 43 55* 23 19 6 23 51* 10 29 201.00
26 LTU LTU 202750 Airidas Rutkauskas 16 28 32 37* 26 23 4 46* 42 34 205.00
27 FRA FRA 193740 Yvan Beaufils 35 22 9 36* 21 17 38 50 15 DNC* 207.00
28 ITA ITA 211394 Flavio Ardimento 51* 29 28 34 36 10 19 49* 26 26 208.00
29 LTU LTU 210163 Radvilas Janulionis 32 DPI* 17 19 30 18 41* 33 35 24 208.00
30 ITA ITA 176797 Andrea Golabek 2 19 31 33 34* 9 20 54 46 DNC* 214.00
31 SUI SUI 206317 Giona Renggli 9 44* 27 23 25 20 30 41 45* 39 214.00
32 SLO SLO 193436 Nicolo Kravanja 24 37 28 38* 37 19 3 18 49 DNC* 215.00
33 SUI SUI 191225 Lino Kersting 42* 33 23 35 20 31 10 35 38* 31 218.00
34 IRL IRL 211260 Peter Gilmore 55* 20 23 24 41 38 49* 34 19 19 218.00
35 ITA ITA 188114 Matija Succi 25 35* 29 29 28 BFD* 31 27 32 18 219.00
36 GBR GBR 209453 Arthur Brown 29 33 35 11 BFD* 8 8 57 DNC* 40 221.00
37 FIN FIN 203730 Joakim Svinhufvud 32 26 10 BFD* 10 BFD* 11 13 DNC DNC 224.00
38 POL POL 207570 Piotr Malinowski 42* 37 20 26 22 22 33 15 50 DNC* 225.00
39 GBR GBR 212109 Tom Renny 21 23 30 44* BFD* 39 5 40 41 28 227.00
40 ITA ITA 211060 Jacopo Gilioli 46 17 39 BFD* 22 BFD* 40 44 7 13 228.00
41 SRB SRB 207379 Nikola Banjac 15 40* 40 34 41* 36 36 23 25 30 239.00
42 CZE CZE 210413 Benjamin Prikryl 30* 30 16 27 30 BFD* 45 22 34 35 239.00
43 GER GER 211206 Maximilian Walkenbach 14 25 37* 28 31 BFD* 2 42 37 DNC 240.00
44 FRA FRA 210582 Arnaud Janitor 3 27 27 DNC* DNC* BFD 16 37 12 DNC 244.00
45 HKG HKG 172784 Malik Hood 36 22 32 37 40* 41 48 56* 16 12 244.00
46 ITA ITA 211992 Riccardo Arkwright Lister 13 34 DPI DSQ* 18 1 29 52 DNC* DNC 245.00
47 CRO CRO 207338 Bruno Gaspic 29* DNE 16 29 25 32 21 28 33 DNC* 245.00
48 SWE SWE 207534 Lucas Bergström 15 9 25 36* 32 15 46 DNC* 43 DNC 246.00
49 GER GER 208314 Leonard Stock 12 44 48* 35 BFD* 37 37 45 23 15 248.00
50 EST EST 181412 Joosep Laus 19 34 38 44* 28 BFD* 55 30 29 17 250.00
51 FIN FIN 203734 Mainio Ormio 53 BFD* 39 16 7 BFD* 25 39 14 DNC 254.00
52 HUN HUN 207420 Zsombor Hadnagy 30 45* 34 35 17 40 58* 55 22 25 258.00
53 POL POL 194937 Mikolaj Silny 41* 13 17 33 23 30 34 DNC* 52 DNC 263.00
54 BLR BLR 196986 Aliaksei Levchuk 14 25 42 40 43* 33 57* 19 53 42 268.00
55 EST EST 189677 Rasmus Maalinn 43* 34 35 40 29 26 51* 38 48 20 270.00
56 LAT LAT 210522 Eriks Karlis Zvilna DNC* 31 33 36 35 BFD* 56 31 27 23 272.00
57 HUN HUN 205161 Bence Racz 23 45* 37 43 39 14 42 16 DNC* DNC 275.00
58 ITA ITA 203537 Francesco Pellegrino 28 39 32 41 BFD* BFD* 52 24 51 37 304.00
59 NOR NOR 206355 Olai Hagland 40 18 BFD* BFD* 11 12 DNC 48 DNC DNC 312.00
60 SWE SWE 206972 Tim Nyllinge 25 26 37 34 BFD* BFD* DNC DNC DNC DNC 366.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt
1 POL POL 209432 Wiktoria Gołębiowska 3 2 1 4 2 30* 15 26* 3 6 36.00
2 ITA ITA 205245 Elisa Navoni 10 3 2 3 7 19* 4 3 15 RET* 47.00
3 RUS RUS 202284 Mariia Kislukhina 5 4 9 14 4 34* 2 4 17* 10 52.00
4 SLO SLO 206666 Lin Pletikos 4 7 11 5 DSQ* 4 1 7 25* 17 56.00
5 RUS RUS 207104 Valeriya Lomatchenko 26 6 BFD* 1 1 18 3 DNC* 2 1 58.00
6 ITA ITA 210424 Matilda Talluri 11 10 DSQ* 2 8 21* 16 10 4 4 65.00
7 ESP ESP 209804 Carlota Sanchez 20 5 6 13 6 33* 7 31* 7 2 66.00
8 BLR BLR 207793 Ekaterina Sanko 23* 1 5 9 11 15 9 6 16 19* 72.00
9 NED NED 212640 Sarah Bos 9 12 12 7 15 26* 13 16* 6 9 83.00
10 IRL IRL 211118 Sally Bell 29 13 7 11 13 39* 18 47* 1 5 97.00
11 GBR GBR 210220 Daisy Collingridge 8 8 8 24 10 6 22 29* 30* 12 98.00
12 RUS RUS 208241 Elizaveta Borovkova 18 32 3 12 5 47* 47* 20 20 14 124.00
13 RUS RUS 205091 Ekaterina Bereza 13 46* 4 19 17 38* 12 12 28 21 126.00
14 GER GER 203250 Theresa Wierschin 46* 47* 16 8 23 9 11 19 22 31 139.00
15 GBR GBR 197705 Molly Sacker 6 25 14 18 40* 12 6 25 35* 34 140.00
16 IRL IRL 211117 Nell Staunton 42* 22 22 6 19 24 39* 36 5 8 142.00
17 GBR GBR 204914 Stephanie Wingeatt 1 37 17 BFD* 20 60* 23 8 18 20 144.00
18 HKG HKG 210298 Jacqueline Truhol 34* 21 36* 17 12 14 20 30 23 16 153.00
19 SWE SWE 200669 Hanna Johnsson 14 33 35* DPI 28 10 48* 35 10 3 157.00
20 POL POL 208733 Wiktoria Lehmann 25 29 26 22 9 11 14 34* 38* 29 165.00
21 HKG HKG 201678 Molly Highfield 31 14 32 40* 18 3 31 11 44* 28 168.00
22 LAT LAT 190907 Agija Elerte 58* 9 34 34 38 63* 27 2 21 13 178.00
23 FIN FIN 210136 Veera Kaakinen 39 26 10 BFD* 3 46* 30 46 9 15 178.00
24 POL POL 207855 Natalia Stawiarska 15 39 24 BFD* 30 7 41* 28 24 23 190.00
25 GBR GBR 210236 Anya Haji-Michael 49 52* 13 16 16 22 25 27 DNC* 30 198.00
26 ISR ISR 168365 Juli Baruch 2 54* 20 20 32 52 10 53* 31 33 200.00
27 HKG HKG 197832 Marian Williams 43* 11 29 30 29 8 29 32 34 37* 202.00
28 NED NED 208434 Cassandra Van Harrewijn 52* 23 30 35 22 1 21 38 33 41* 203.00
29 POL POL 207099 Magda Placzke BFD* 24 51 10 24 64* 43 18 12 22 204.00
30 POL POL 205300 Katarzyna Harc 36 15 23 25 25 55* 49* 33 27 32 216.00
31 POL POL 198206 Monika Klopotowska 19 48* 42 37 52* 5 37 14 29 38 221.00
32 DEN DEN 208935 Michala Norsell 33 16 18 DPI* 36 36 35 21 26 DNC* 221.00
33 GBR GBR 210000 Emma Crane 35 27 27 26 27 61* 26 24 32 45* 224.00
34 HKG HKG 186395 Nancy Highfield 21 42 19 BFD* 39 50* 28 15 36 25 225.00
35 CRO CRO 210747 Karla Savar 32 BFD* BFD* 21 31 57 8 5 37 39 230.00
36 GBR GBR 211875 Mila Monaghan BFD* 49 25 27 35 17 40 59* 11 26 230.00
37 RUS RUS 209467 Ekaterina Guseva 22 20 15 BFD* 14 DNC* 19 57 19 DNC 232.00
38 GBR GBR 208325 Freya Cumpsty 48* 30 45 15 DNC* 44 38 43 8 18 241.00
39 POL POL 207349 Magdalena Daniszewska 16 17 33 43 50* 37 34 51* 39 24 243.00
40 ITA ITA 204245 Margherita Ronzoni 28 44 39 42 44 23 5 23 54* DNF* 248.00
41 LAT LAT 207538 Estere Kumpina 45 19 49 BFD* 21 53 45 BFD* 13 11 256.00
42 SWE SWE 169265 Maja Hansson-Mild 17 36 21 28 34 42 46* 61* 43 35 256.00
43 GER GER 209944 Ellen Wittenberg 7 58* 50 36 48 29 DPI 9 52 DNC* 268.00
44 POL POL 195782 Oliwia Laskowska 44* 38 43 DNE 58* 20 17 1 41 43 269.00
45 POL POL 208652 Agata Kalinowska 57* 18 40 33 33 32 55 22 49 DNC* 282.00
46 IRL IRL 211461 Tara Coveney 47 40 52* BFD* 26 49 51 52 14 7 286.00
47 POL POL 192638 Natalia Bazylko 51* 43 47 41 49* 16 32 17 48 42 286.00
48 POL POL 195574 Anna Michalska 40 34 31 44 41 2 58* 55* 51 44 287.00
49 INA INA 205020 Kirana Wardojo 12 41 37 BFD* 42 35 50* 49 42 40 298.00
50 SUI SUI 204298 Olivia Björk-Anastassov 38 DPI 48 32 37 28 24 41 DNC* DNC* 302.00
51 GRE GRE 211853 Victoria-Paraskevi Smyrnioudi 60 31 28 29 45 27 42 48 DNC* DNC* 310.00
52 CRO CRO 207339 Ivona Ercegovac 53 35 46 31 54* 31 44 54* 45 27 312.00
53 POL POL 161696 Natalia Jablonska 37 45 53* 39 46 51 52* 39 46 36 339.00
54 POL POL 211227 Kornelia Ulazka 41 28 41 50 51 54 61* 56 40 DNC* 361.00
55 POL POL 207579 Julia Sieczkowska 30 51 60 46 63 13 60 45 DNC* DNC* 368.00
56 POL POL 201832 Marcelina Korszon 24 50 58 BFD* 47 40 33 BFD* 50 DNC 368.00
57 POL POL 184592 Karolina Blaszak 59 60 55 45 55 48 54 13 DNC* DNC* 389.00
58 POL POL 204205 Marta Weiss 55 59 DPI BFD* 43 41 62 42 47 DNC* 394.00
59 CZE CZE 167986 Lenka Kalisova 27 57 38 BFD* 57 58 57 37 DNC* DNC 397.00
60 POL POL 186221 Izabela Satrjan 54 62* 56 49 62 43 56 44 53 DNF* 417.00
61 POL POL 195307 Paulina Placzke 50 55 57 47 56 45 59 50 DNC* DNC* 419.00
62 POL POL 201561 Anna Trędowska 62 56 62 48 61 25 65 62 DNC* DNC* 441.00
63 GBR GBR 211322 Natalya Williams 63 63 61 51 60 56 63 40 DNC* DNC* 457.00
64 POL POL 173379 Ksenia Kobelak 61 61 54 BFD* 53 59 53 58 DNC* DNC 465.00
65 POL POL 205651 Magdalena Smagowicz 56 64 59 BFD* 59 62 64 60 DNC* DNC 490.00
Boys - Bronze Fleet Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
Boys - Gold Fleet Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Boys - Silver Fleet Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Girls Wyniki oficjalne po 10 wyścigach