XXVIII MIĘDZYNARODOWE REGATY „PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR"

3 - 4 wrz 2022

Żeglarska 5, 34-326 Zarzecze, Polska

Wyniki regat
ILCA 4 (Laser 4.7)
M Klasa Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 Pkt
1 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 216530 Tatiana Bělunková 2008 Kobieta YC Banik Ostrava 2
(2.00)
1
(1.00)
3
(3.00)
6.00
2 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 207348 Weronika Folmer 1999 Kobieta KST Elektryk Grudziądz 1
(1.00)
5
(5.00)
4
(4.00)
10.00
3 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 190829 Wiktoria Sajdak 2006 Kobieta Stowarzyszenie Marina Poraj 13
(13.00)
6
(6.00)
5
(5.00)
24.00
4 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 210287 Julia Maziarz 2006 Kobieta LOK Garland Gliwice 10
(10.00)
8
(8.00)
7
(7.00)
25.00
5 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 216519 Karolina Hejnová 2007 Kobieta YC Banik Ostrava 16
(16.00)
9
(9.00)
2
(2.00)
27.00
6 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 210180 Kacper Michalski 2008 Mężczyzna KŻ Nysa 17
(17.00)
4
(4.00)
6
(6.00)
27.00
7 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 166751 Martyna Bystrowska 2005 Kobieta KS Wiaterni Nowy Targ 5
(5.00)
13
(13.00)
10
(10.00)
28.00
8 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 169433 Helena Hyzova 2008 Kobieta 4
(4.00)
16
(16.00)
9
(9.00)
29.00
9 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 209814 Tomasz Sobota 2009 Mężczyzna Stowarzyszenie Marina Poraj 3
(3.00)
11
(11.00)
19
(19.00)
33.00
10 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 212007 Michał Godlewski 2008 Mężczyzna LOK Garland Gliwice 15
(15.00)
3
(3.00)
15
(15.00)
33.00
11 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 216574 Jan Zahornacky 2007 Mężczyzna LS Kromeriz 11
(11.00)
14
(14.00)
12
(12.00)
37.00
12 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 206282 Karol Rusin 2006 Mężczyzna LOK Garland Gliwice OCS
(32.00)
2
(2.00)
8
(8.00)
42.00
13 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 218964 Kinga Szlachetka 2008 Kobieta LOK Garland Gliwice 7
(7.00)
18
(18.00)
17
(17.00)
42.00
14 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE CZE197207 Michaela Blatecká 2006 Kobieta 8
(8.00)
23
(23.00)
11
(11.00)
42.00
15 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 203776 Michał Trzpis 2008 Mężczyzna LOK Garland Gliwice OCS
(32.00)
10
(10.00)
1
(1.00)
43.00
16 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 170891 Laura Kowalska 2009 Kobieta KN Lider Kraków 9
(9.00)
12
(12.00)
22
(22.00)
43.00
17 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 191838 Emilia Maziarz 2008 Kobieta LOK Garland Gliwice 20
(20.00)
15
(15.00)
13
(13.00)
48.00
18 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 195031 Kacper Stęplowski 2009 Mężczyzna LOK Garland Gliwice 21
(21.00)
7
(7.00)
23
(23.00)
51.00
19 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 190984 Eliza Dudas 2008 Kobieta KS Wiaterni Nowy Targ 12
(12.00)
19
(19.00)
20
(20.00)
51.00
20 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 160785 Wiktoria Urbańska 2008 Kobieta UKS Wiking Zarzecze 18
(18.00)
20
(20.00)
14
(14.00)
52.00
21 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 205219 Kacper Niewiadomski 2007 Mężczyzna LOK Garland Gliwice 19
(19.00)
17
(17.00)
16
(16.00)
52.00
22 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 4 Marketa Fanfrlová 2009 Kobieta YC Banik Ostrava 6
(6.00)
27
(27.00)
25
(25.00)
58.00
23 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 191845 Stanisław Osiński 2009 Mężczyzna KST Elektryk Grudziądz 14
(14.00)
21
(21.00)
26
(26.00)
61.00
24 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 155035 Hanna Fałat 2007 Kobieta KŻ Perkoz Zarzecze 22
(22.00)
22
(22.00)
18
(18.00)
62.00
25 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 215169 Maciej Kowalski 2007 Mężczyzna LOK Garland Gliwice 23
(23.00)
24
(24.00)
21
(21.00)
68.00
26 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 192832 Krzysztof Możejko 2009 Mężczyzna KN Lider Kraków 26
(26.00)
26
(26.00)
24
(24.00)
76.00
27 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 212506 Filip Przybyła 2009 Mężczyzna JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 25
(25.00)
25
(25.00)
27
(27.00)
77.00
28 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 205334 Miłosz Orszulak 2008 Mężczyzna 24
(24.00)
29
(29.00)
29
(29.00)
82.00
29 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 180733 Marek Pawełczak 2008 Mężczyzna Stowarzyszenie Marina Poraj 27
(27.00)
28
(28.00)
28
(28.00)
83.00
30 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 211288 Wiktor Gajda 2008 Mężczyzna Stowarzyszenie Marina Poraj DNC
(32.00)
DNC
(30.00)
DNC
(30.00)
92.00
ILCA 6 (Laser Radial)
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.