XXVIII MIĘDZYNARODOWE REGATY „PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR"

3 - 4 wrz 2022

Żeglarska 5, 34-326 Zarzecze, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
1 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 207348 Weronika Folmer 1999 KST Elektryk Grudziądz
Tak
16.08.2022, 09:24
2 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 4 Marketa Fanfrlová 2009 YC Banik Ostrava
Tak
31.08.2022, 08:47
3 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 191845 Stanisław Osiński 2009 KST Elektryk Grudziądz
Tak
16.08.2022, 09:26
4 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 210287 Julia Maziarz 2006 LOK Garland Gliwice
Tak
29.08.2022, 16:26
5 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 191838 Emilia Maziarz 2008 LOK Garland Gliwice
Tak
29.08.2022, 16:26
6 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 210180 Kacper Michalski 2008 KŻ Nysa
Tak
29.08.2022, 18:28
7 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 155035 Hanna Fałat 2007 KŻ Perkoz Zarzecze
Tak
30.08.2022, 23:26
8 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 216519 Karolina Hejnová 2007 YC Banik Ostrava
Tak
31.08.2022, 08:40
9 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 192832 Krzysztof Możejko 2009 KN Lider Kraków
Tak
31.08.2022, 12:43
10 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 215169 Maciej Kowalski 2007 LOK Garland Gliwice
Tak
29.08.2022, 16:26
11 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 170891 Laura Kowalska 2009 KN Lider Kraków
Tak
31.08.2022, 12:43
12 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 166751 Martyna Bystrowska 2005 KS Wiaterni Nowy Targ
Tak
31.08.2022, 21:46
13 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 190984 Eliza Dudas 2008 KS Wiaterni Nowy Targ
Tak
31.08.2022, 21:46
14 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 216530 Tatiana Bělunková 2008 YC Banik Ostrava
Tak
01.09.2022, 18:26
15 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 169433 Helena Hyzova 2008
Tak
02.09.2022, 12:42
16 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE CZE197207 Michaela Blatecká 2006
Tak
02.09.2022, 12:47
17 ILCA 4 (Laser 4.7) CZE 216574 Jan Zahornacky 2007 LS Kromeriz
Tak
02.09.2022, 13:49
18 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 218964 Kinga Szlachetka 2008 LOK Garland Gliwice
Tak
29.08.2022, 16:26
19 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 205334 Miłosz Orszulak 2008
Tak
06.09.2022, 13:50
20 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 206282 Karol Rusin 2006 LOK Garland Gliwice
Tak
29.08.2022, 16:26
21 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 195031 Kacper Stęplowski 2009 LOK Garland Gliwice
Tak
29.08.2022, 16:26
22 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 190829 Wiktoria Sajdak 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj
Tak
24.08.2022, 09:24
23 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 211288 Wiktor Gajda 2008 Stowarzyszenie Marina Poraj
Tak
24.08.2022, 09:24
24 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 180733 Marek Pawełczak 2008 Stowarzyszenie Marina Poraj
Tak
24.08.2022, 09:24
25 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 212506 Filip Przybyła 2009 JK Pogoria Dąbrowa Górnicza
Tak
29.08.2022, 15:03
26 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 209814 Tomasz Sobota 2009 Stowarzyszenie Marina Poraj
Tak
24.08.2022, 09:24
27 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 203776 Michał Trzpis 2008 LOK Garland Gliwice
Tak
29.08.2022, 16:26
28 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 205219 Kacper Niewiadomski 2007 LOK Garland Gliwice
Tak
29.08.2022, 16:26
29 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 212007 Michał Godlewski 2008 LOK Garland Gliwice
Tak
29.08.2022, 16:26
30 ILCA 4 (Laser 4.7) POL 160785 Wiktoria Urbańska 2008 UKS Wiking Zarzecze
Tak
23.08.2022, 13:38
ILCA 6 (Laser Radial)
# Klasa Nr Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
1 ILCA 6 (Laser Radial) POL 209914 Dominik Masłoń 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj
Tak
24.08.2022, 09:24
2 ILCA 6 (Laser Radial) POL 182210 Jakub Gąsienica-Wawrytko 2007 KŻ Horn Kraków
Tak
31.08.2022, 21:53
3 ILCA 6 (Laser Radial) POL 211879 Piotr Grabski 2005 SYC Zefir Drakkar Poraj
Tak
01.09.2022, 21:02
4 ILCA 6 (Laser Radial) POL 160735 Natalia Krysta 2004 UKS Wiking Zarzecze
Tak
23.08.2022, 13:38
5 ILCA 6 (Laser Radial) POL 208691 Alicja Sobota 2006 Stowarzyszenie Marina Poraj
Tak
24.08.2022, 09:24
6 ILCA 6 (Laser Radial) CZE 212985 Jiří Žáček 1996 YC Banik Ostrava
Tak
01.09.2022, 16:10
7 ILCA 6 (Laser Radial) POL 168750 Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków
Tak
01.09.2022, 22:46
8 ILCA 6 (Laser Radial) POL 211298 Aleksandra Jędryka 2005 Stowarzyszenie Marina Poraj
Tak
24.08.2022, 09:24
9 ILCA 6 (Laser Radial) POL 211258 Damian Sobota 2004 Stowarzyszenie Marina Poraj
Tak
24.08.2022, 09:24
10 ILCA 6 (Laser Radial) POL 164430 Paweł Pawlik 1986 LOK Garland Gliwice
Tak
31.08.2022, 21:26
11 ILCA 6 (Laser Radial) POL 218788 Mateusz Śledzik 2005 LOK Garland Gliwice
Tak
29.08.2022, 16:26
12 ILCA 6 (Laser Radial) POL 218931 Danuta Grudzien 2006
Tak
30.08.2022, 17:37
13 ILCA 6 (Laser Radial) POL 20 Maciej Maciejczyk 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
Tak
30.08.2022, 08:49
14 ILCA 6 (Laser Radial) POL 194937 Michał Gonciarz 2004 UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza
Tak
30.08.2022, 08:14
15 ILCA 6 (Laser Radial) POL 197815 Kacper Kadłubowski 2007 LOK Garland Gliwice
Tak
29.08.2022, 16:26
16 ILCA 6 (Laser Radial) POL 206823 Tomasz Nitka 1987 LOK Garland Gliwice
Tak
29.08.2022, 16:26
17 ILCA 6 (Laser Radial) POL 216119 Kamil Szlachetka 2006 LOK Garland Gliwice
Tak
29.08.2022, 16:26
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.