18 - 20 sie 2017

XXIV MMPJK - Błękitna Wstęga Jeziora Niegocin

Giżycko, Polska
Wyniki

Informacje ogólne

Czwartek (17.08.2017):

14:00 - 18:00 - Przybycie zawodników i pierwsze pomiary.

16:00 - 20:00 - Zgloszenia w biurze regat.

Piątek (18.08.2017):

08:00 - 09:30 - Pomiary i zgłoszenia (ciąg dalszy).

10:00 - Otwarcie regat.

11:00 - Start do I wyścigu.

18:00 - 21:00 - Grill dla uczestników regat.

Sobota (19.08.2017):

10:00 - Start do kolejnych wyścigów.

18:00 - 21:00 - Poczęstunek "Kurczak po Giżycku w złotej kąpieli" + ...

20:30 - Ognisko w porcie Ekomarina - integracja po żeglarsku.

Niedziela (20.08.2017):

10:00 - Start do kolejnych wyścigów w tym wyścig o Błękitną Wstęgę Jeziora Niegocin.

15:00 - Uroczystość zakończenia regat, rozdanie pucharów i dyplomów, losowanie nagród.

W ramach XXIV MMPJK rozgrywane są również Korsarskie Regaty o Łuskę Trzeciego Leszcza oraz Błękitna Wstęga Jeziora Niegocin.

Miejsce

M Klasa Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 Open 9 Jakub Malicki
Jerzy Penczonek
Kacper Malicki
Karol Góralczyk
2* 1 1 1 1 1 1 2 8.00
2 Open 14 Maciej Jodzis
Marcin Ślęzak
Tomasz Rydzik
1 3 2 DSQ* DNF 2 3 1 20.00
3 Open 7 Tadeusz Kozakiewicz
Marek Karawajczyk
Justyna Olczak
Krzysztof Łobodziński
Arek Górny
4 2 3 3 2 4 5* 4 22.00
4 Open 25 Marian Bełbot
Dorota Mikielska
Sandra Jankowska
Artur Szukiel
3 4 4 2 3 5* 4 3 23.00
5 Open 42 Cezary Brędowski
Tomasz Szymanowski
Kamila Terpińska
Andrzej Terpiński
6* 5 5 4 4 6 6 5 35.00
6 Open 21 Marek Chocian
Krzysztof Madany
Marcin Drobniewski
5 DNC* 6 DNC DNC 3 2 DNC 40.00
7 Open 54 Paweł Brzozowski
Urszula Brzozowska
Marcin Kwaśnik
DNC* DNC DNC DNC DNC 7 DNC DNC 55.00
M Klasa Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 Sigma Active 6 Robert Sobociński
Sławomir Kodrzycki
3* 1 2 1 3 1 1 1 10.00
2 Sigma Active 5 Norbert Nowacki
Sebastian Bachorz
1 2 4* 2 1 2 2 2 12.00
3 Sigma Active 41 Maciej Kamiński
Marek Kamiński
2 4 1 5* 4 4 3 3 21.00
4 Sigma Active 51 Mateusz Gołąb
Marcin Mioduski
5* 3 3 3 2 3 5 5 24.00
5 Sigma Active 44 Szymon Bernat
Asia Baranowska-Bernat
Bożena Burmistrzak
4 5 6* 6 6 5 4 4 34.00
6 Sigma Active 32 Michał Bozacki
Anna Lemańczyk
6* 6 5 4 5 6 6 6 38.00
Open Wyniki nieoficjalne po 8 wyścigach
Sigma Active Wyniki nieoficjalne po 8 wyścigach