18 - 20 sie 2017

XXIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych

Giżycko, Polska
Wyniki
M Klasa Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 T1 3 Andrzej Rygielski
Jarosław Weteski
1 3* 3 1 1 1 2 9.00
2 T1 33 Karol Michałek
Krzysztof Pawłowski
Kacper Kowalski
OCS* 2 2 2 2 3 1 12.00
3 T1 12 Remigiusz Chłopocki
Przemysław Piechocki
3 1 4* 4 3 2 3 16.00
4 T1 2 Andrzej Kęder
Anna Zarzycka
2 5 1 5 6* 4 4 21.00
5 T1 39 Mariusz Boliszewski
Mirosława Wienchowska
4 4 5* 3 4 5 5 25.00
6 T1 36 Arkadiusz Spychalski
Mariusz Spychalski
5 6* 6 6 5 6 6 34.00
7 T1 17 Tadeusz Ścięgosz
Krystyna Ścięgosz
Kamila Jędrzejczyk
Jacek Jerzyna
DNC* DNC DNC DNC DNF DNC DNC 54.00
8 T1 15 Krzysztof Haczewski
Tomasz Sarnacki
Elżbieta Haczewska
Sebastian Haczewski
DNC* DNC DNC DNC DNF DNC DNC 54.00
M Klasa Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 T2 23 Piotr Adamowicz
Zbigniew Czoczys
Janusz Radomski
2 1 2 9* 2 1 1 9.00
2 T2 29 Łukasz Pater
Krystian Pater
1 5* 1 2 1 3 3 11.00
3 T2 18 Radosław Cierpiał
Bartek Grześ
Krystian Kędzierski
5 7* 3 6 3 2 2 21.00
4 T2 45 Tomasz Kopytko
Magdalena Kopytko
Marcin Ostrowski
4 4 8* 1 8 6 4 27.00
5 T2 28 Maciej Kalinowski
Robert Karney
Marcin Malinowski
8* 2 4 8 4 4 5 27.00
6 T2 50 Piotr Matwiejczuk
Piotr Obcewski
Wojciech Sobolczyk
3 3 7 7 9* 7 6 33.00
7 T2 1 Tomasz Feret
Tomasz Makowski
Bartosz Mikołajczak
6 8* 6 5 7 8 8 40.00
8 T2 16 Marek Kmieć
Jacek Kotkiewicz
9 DSQ* 9 3 5 OCS 7 46.00
9 T2 22 Bogdan Bańkowski
Jarosław Bańkowski
Liwia Bańkowska
7 DSQ* 5 10 6 5 DNC 46.00
10 T2 60 Bartosz Hajdarowicz
Rafał Floriańczyk
Marcin Domański
10* 6 10 4 10 9 9 48.00
11 T2 20 Edward Peła
Albert Peła
Michał Zakrzewski
Wiktor Zakrzewski
11 DNF* 12 11 11 10 10 65.00
12 T2 40 Arkadiusz Sadowski
Anna Bonisławska
Artur Sobotka
Kuba Kosiński
Magdalena Kania
DNF* DNF 11 12 12 11 DNC 72.00
M Klasa Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 T3 37 Piotr Kula
Anna Domin
Marek Domin
Mariusz Augustyniak
1 1 2 5* 2 2 1 9.00
2 T3 24 Mirosław Sztuba
Roman Dybek
Tadeusz Malinowski
Robert Klawiński
2 3* 3 1 3 1 2 12.00
3 T3 4 Michał Brzozowski
Mikołaj Kmieć
Dobiesław Budzianowski
4* 4 1 2 1 3 3 14.00
4 T3 13 Arkadiusz Sendlewski
Piotr Potejko
Sławomir Dunst
Przemysław Wiśniewski
3 2 4 4 6 DNC* DNC 28.00
5 T3 11 Piotr Cichocki
Asia Cichocka
Zosia Cichocka
Piotr Konstantynowicz
7* 6 5 3 5 4 5 28.00
6 T3 31 Mirosław Czech
Karalina Nowicka
Marek Stefaniuk
5 5 6 7* 7 5 4 32.00
7 T3 55 Jacek Samsel
Wiesława Samsel
Witold Jabłoński
6 8* 7 6 4 6 6 35.00
8 T3 43 Andrzej Brzozowski
Jarosław Florczak
Grzegorz Mrowicki
8 7 8 8 8 7 DNC* 46.00
M Klasa Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 Tango 48 Radomił Maciak
Michał Klonowski
Filip Szpakowski
Michał Talecki
Bartosz Baczyński
1 1 1 1 2 1 1 DNS* 8.00
2 Tango 8 Jacek Paluszkiewicz
Małgorzata Bartołd
Włodzimierz Bartołd
Rafał Zalewski
Filip Cieślak
4 2 2 2 1 3 2 DNS* 16.00
3 Tango 47 Szymon Mirecki
Karolina Herbin
Robert Przytuła
Michał Dembowski
3 4 6* 4 4 4 3 1 23.00
4 Tango 35 Mariusz Sternicki
Marzena Sternicka
Michał Jaworski
Iza Ławrynowicz
Magda Krajewska
2 5* 4 3 3 2 4 5 23.00
5 Tango 34 Wojciech Chodkowski
Marek Borys
Dorota Stark
Krzysztof Budek
Anna Szabłowska
5 3 7* 7 6 6 6 2 35.00
6 Tango 30 Przemysław Stańczyk
Małgorzata Stańczyk
Ziemowit Stańczyk
Mateusz Stańczyk
Marek Pacholski
Konrad Wróblewski
6 7 3 5 5 5 DNF* DNS 45.00
7 Tango 53 Tomasz Borowiec
Paweł Trąbiński
Zygmunt Trąbiński
Andrzej Szymański
Piotr Ziembiński
8 6 5 8 10* 10 5 3 45.00
8 Tango 38 Michał Wójcik
Monika Chełchowska
Dominika Leśniewska
Zuzanna Pogroszewska
9 9 11* 10 11 7 7 4 57.00
9 Tango 46 Piotr Pruszko
Natalia Jungst
Michał Bolanowski
Rafał Chroszcz
Adam Styczyński
Adam Theus
Marcin Krzyna
7 8 8 9 8 9 DNS* DNS 63.00
10 Tango 10 Mateusz Probola
Marta Probola
Paweł Zambrzycki
Krzysztof Pulkowski
10 10 9 6 7 8 DNF* DNS 64.00
11 Tango 52 Michał Nischk
Kacper Gawryś
Kacper Krasnodębski
Kamil Karewicz
11 11 10 11 9 11 8 DNS* 71.00
12 Tango 49 Łukasz Borkowski
Joanna Repka
Piotr Rogalski
DNF* 12 12 12 OCS 12 9 DNS 85.00
13 Tango 19 Piotr Borzyński
Malwina Krasnodębska
Marcin Garbarski
DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 98.00
T1 Wyniki nieoficjalne po 7 wyścigach
T2 Wyniki nieoficjalne po 7 wyścigach
T3 Wyniki nieoficjalne po 7 wyścigach
Tango Wyniki nieoficjalne po 8 wyścigach