XXII Puchar Żubra

25 - 26 cze 2022

Stary Dwór, Tarnopol, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jakub Podziewski 2009 UKŻ Siódemka Białystok 11.06.2022, 17:20
2 Piotr Małachowski 2008 UKŻ Siódemka Białystok 16.06.2022, 23:32
3 Milena Górna 2008 UKŻ Siódemka Białystok 17.06.2022, 16:04
4 Olgierd Staszkiewicz 2009 UKŻ Siódemka Białystok 17.06.2022, 17:55
5 Ignacy Jabłkowski 2009 MKS Dwójka Warszawa 21.06.2022, 22:01
6 Wiktor Raszka 2009 MKS Dwójka Warszawa 22.06.2022, 13:34
7 Paweł Rusak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 23.06.2022, 23:09
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Emil Rutkowski 2006 TKŻ Toruń 16.06.2022, 21:27
2 Oliwia Dróżyńska 2004 TKŻ Toruń 16.06.2022, 21:30
3 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ Siódemka Białystok 18.06.2022, 10:12
4 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ Siódemka Białystok 18.06.2022, 10:12
5 Natalia Burczyńska 2005 UKŻ Wiking Toruń 19.06.2022, 17:30
6 Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa 22.06.2022, 20:15
7 Aleksander Chojnowski 2005 MKS Dwójka Warszawa 22.06.2022, 21:43
8 Anna Gierasimiuk 2005 UKŻ Michałowo 23.06.2022, 09:12
9 Bartosz Dworakowski 2007 UKŻ Michałowo 23.06.2022, 09:12
10 Aleksandra Ciwoniuk 2005 UKŻ Michałowo 23.06.2022, 09:12
11 Ewa Trochimczyk 2007 UKŻ Michałowo 23.06.2022, 09:12
12 Julia Szymczak 2003 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2022, 20:00
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jan Lemański 2008 TKŻ Toruń 20.06.2022, 13:47
2 Leon Jankowski 2009 TKŻ Toruń 20.06.2022, 13:47
3 Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 22.06.2022, 12:38
4 Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Kraków 22.06.2022, 12:38
5 Krzysztof Rysz 2008 KN Lider Kraków 22.06.2022, 12:38
6 Antonina Dołoszycka 2008 KN Lider Kraków 22.06.2022, 12:38
7 Janka Gawor 2009 KN Lider Kraków 22.06.2022, 12:38
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Kornelia Urzędowska 2010 UKŻ Siódemka Białystok 07.06.2022, 14:07
2 Franciszek Płoński 2012 UKŻ Siódemka Białystok 07.06.2022, 14:07
3 Zofia Bekiesz 2012 UKŻ Siódemka Białystok 07.06.2022, 14:07
4 Kalina Bekiesz 2014 UKŻ Siódemka Białystok 07.06.2022, 14:07
5 Arkadiusz Murawski 2012 UKŻ Siódemka Białystok 07.06.2022, 14:07
6 Aleksander Płoński 2014 UKŻ Siódemka Białystok 07.06.2022, 14:07
7 Dominik Łuczak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 07.06.2022, 14:07
8 Łukasz Sakowicz 2012 UKŻ Michałowo 16.06.2022, 12:37
9 Natalia Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo 16.06.2022, 12:37
10 Zuzanna Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo 16.06.2022, 12:37
11 Patrycja Zarzecka 2011 UKŻ Michałowo 16.06.2022, 12:37
12 Natasza Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 16.06.2022, 12:37
13 Wiktoria Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 16.06.2022, 12:37
14 Dagmara Gobiec 2010 UKŻ Michałowo 16.06.2022, 12:37
15 Miłosz Dworakowski 2011 UKŻ Michałowo 16.06.2022, 12:37
16 Aleksandra Łuczak 2014 UKŻ Siódemka Białystok 16.06.2022, 20:59
17 Antonina Podziewska 2014 UKŻ Siódemka Białystok 16.06.2022, 20:59
18 Magdalena Urzędowska 2014 UKŻ Siódemka Białystok 16.06.2022, 20:59
19 Zosia Rutkowska 2013 UKŻ Siódemka Białystok 16.06.2022, 20:59
20 Ewa Rutkowska 2015 UKŻ Siódemka Białystok 16.06.2022, 20:59
21 Kajetan Maksimowski 2012 UKS MOS Ełk 18.06.2022, 19:34
22 Michał Sójka 2010 UKS MOS Ełk 18.06.2022, 19:39
23 Antonina Lesinska 2012 PMOS Pisz 20.06.2022, 11:43
24 Aleksandra Nowak 2012 PMOS Pisz 20.06.2022, 11:43
25 Franciszek Fiertek 2010 PMOS Pisz 20.06.2022, 11:43
26 Zofia Sobolewska 2012 PMOS Pisz 20.06.2022, 11:43
27 Jakub Dąbrowski 2010 PMOS Pisz 20.06.2022, 11:43
28 Arkadiusz Szumowski 2011 PMOS Pisz 20.06.2022, 11:43
29 Jan Narębski 2010 TKŻ Toruń 20.06.2022, 13:47
30 Witold Zegarski 2010 TKŻ Toruń 20.06.2022, 13:47
31 Barbara Pilarska 2010 TKŻ Toruń 20.06.2022, 13:47
32 Szymon Ciechanowski 2012 TKŻ Toruń 20.06.2022, 13:47
33 Jan Leciejewski 2011 TKŻ Toruń 20.06.2022, 13:47
34 Jakub Pawlikowski 2010 TKŻ Toruń 20.06.2022, 13:47
35 Maciej Paderewski 2010 TKŻ Toruń 20.06.2022, 13:47
36 Marcel Frydrychowicz 2012 TKŻ Toruń 20.06.2022, 13:47
37 Mikołaj Paderewski 2013 TKŻ Toruń 20.06.2022, 13:47
38 Radosław Grześ 2010 TKŻ Toruń 20.06.2022, 13:47
39 Julia Skawińska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2022, 20:21
40 Maria Szlachta 2011 Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2022, 20:21
41 Szymon Skura 2010 Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2022, 20:21
42 Jacek Grygianiec 2013 Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2022, 20:21
43 Helena Fursewicz 2012 Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2022, 20:21
44 Franciszek Fuk 2011 Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2022, 20:21
45 Jerzy Zawada 2012 TKŻ Toruń 21.06.2022, 08:48
46 Blanka Ordak 2013 TKŻ Toruń 21.06.2022, 08:48
47 Jaśmina Szurmicka 2012 TKŻ Toruń 21.06.2022, 08:48
48 Gustaw Jankowski 2014 TKŻ Toruń 21.06.2022, 08:48
49 Zofia Klimek 2012 TKŻ Toruń 21.06.2022, 08:48
50 Julian Zabielski 2011 Nauticus YC Olsztyn 21.06.2022, 12:59
51 Maria Felska 2012 Nauticus YC Olsztyn 21.06.2022, 12:59
52 Kajetan Bujalski 2012 Nauticus YC Olsztyn 21.06.2022, 12:59
53 Barbara Maruszczak 2012 Nauticus YC Olsztyn 21.06.2022, 12:59
54 Jędrzej Kuleszo 2012 Nauticus YC Olsztyn 21.06.2022, 15:01
55 Hubert Kasztelan 2014 Nauticus YC Olsztyn 21.06.2022, 15:01
56 Paweł Sitko 2012 KN Lider Kraków 22.06.2022, 12:38
57 Antoni Wyroba 2011 KN Lider Kraków 22.06.2022, 12:38
58 Jan Guzik 2010 KN Lider Kraków 22.06.2022, 12:38
59 Antoni Kordaszewski 2010 UKŻ Grot OSiR Suwałki 22.06.2022, 21:01
60 Krzysztof Sadowski 2013 UKŻ Grot OSiR Suwałki 22.06.2022, 21:01
61 Jakub Rejterada 2012 UKŻ Grot OSiR Suwałki 22.06.2022, 21:01
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.