XXII Memoriał Ottona Weilanda - Mistrzostwa Pomorza

14 - 15 wrz 2019

Charzykowy, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 213549 MIŁOSZ MICHALAK YKP Gdynia 04.09.2019, 17:13
2 POL 203349 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 04.09.2019, 18:42
3 POL 194897 Mateusz Balicki CHKŻ Chojnice 05.09.2019, 19:00
4 POL 208733 Maciej Ilnicki CHKŻ Chojnice 06.09.2019, 14:53
5 POL 197724 Julia Wróblewska YKP Gdynia 08.09.2019, 20:07
6 POL 203271 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 08.09.2019, 21:34
7 POL 203179 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 09.09.2019, 07:28
8 POL 210564 Zuzanna Reszka MKŻ Arka Gdynia 09.09.2019, 16:20
9 POL 167671 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 11.09.2019, 15:07
10 POL 184168 Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice 11.09.2019, 19:38
11 POL 212046 Marcel Bisewski YKP Gdynia 12.09.2019, 20:51
12 POL 197541 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 12.09.2019, 21:12
13 POL 192638 Szymon Gąsiorowski YKP Gdynia 12.09.2019, 22:25
14 POL 194911 Krzysztof Szczodrowski CHKŻ Chojnice 13.09.2019, 09:06
15 POL 193510 Aleksander Kosowski YKP Gdynia 14.09.2019, 08:28
Laser Radial
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 213144 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 04.09.2019, 07:32
2 POL 196898 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 04.09.2019, 16:04
3 POL 196962 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 08.09.2019, 20:10
4 POL 211313 Magdalena Kwaśna CHKŻ Chojnice 09.09.2019, 17:59
5 POL 194897 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 11.09.2019, 14:36
6 POL 196348 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 11.09.2019, 18:01
7 POL 192638 Paweł Gerłachowski YKP Gdynia 11.09.2019, 20:10
8 POL 210947 Łukasz Machowski MKS Dwójka Warszawa 12.09.2019, 21:39
9 POL 213500 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 13.09.2019, 08:17
10 POL 205301 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 13.09.2019, 17:12
11 POL 192583 Agata Kalinowska CHKŻ Chojnice 13.09.2019, 19:41
Laser Standard
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.