XXI Regaty "Na Powitanie Wakacji" o Puchar Starosty Słupeckiego

25 - 26 cze 2022

OWŻ "HORN", 62-402 Kosewo, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Korsar
# Nr Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
1 1 Korsar Awilda Milena Maciuszko
Anna Baran
Sailing Legia
Tak
05.06.2022, 18:56
2 4 Korsar SIMBIOSE Łukasz Domański
Jan Śliwiński
Tak
07.06.2022, 14:18
3 5 Korsar Tuna2 Marcin Wieremiejczuk
Anna Sawicka
Tak
07.06.2022, 23:39
4 8 Korsar Nowa Nadzieja Andrzej Suszek
Maria Suszek
Korsarska Flota Centralna
Tak
14.06.2022, 13:54
5 9 Korsar FLORIDA Grzegorz Kowalczyk
Karol Boroń
1985
Tak
14.06.2022, 20:58
6 13 Korsar Coffee Runner Bartek Biesiada
Marcin Tkaczyk
Tak
15.06.2022, 10:37
7 15 Korsar Brylu Kamil Bukowski
Małgorzata Góral-Kowalczyk
Tak
17.06.2022, 11:04
8 17 Korsar Dzidziok Michał Dominiak
Tomasz Wysocki
1972 Korsarska Flota Północ
Tak
18.06.2022, 19:53
9 19 Korsar MABARETA Tadeusz Jurczak
Kuba Bielecki
1970
1970
MKS Szkuner Myślibórz
Tak
19.06.2022, 14:04
10 20 Korsar JACOBSON Zbigniew Nowakowski
Donat Badur
1974
1980
Korsarska Flota Północ
Tak
19.06.2022, 21:19
11 21 Korsar Filet Radosław Osuch
Magdalena Pelc
Tak
19.06.2022, 21:34
OK-Dinghy
# Nr Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
1 2 OK-Dinghy Darek Witosławski 1965
Tak
06.06.2022, 11:46
2 3 OK-Dinghy Pawel Jachimowski CHSS Hals Chodzież
Tak
06.06.2022, 21:30
3 11 OK-Dinghy Jarosław Radzki 1969 OKŻ Olsztyn
Tak
15.06.2022, 08:39
4 16 OK-Dinghy Robert Święcki
Tak
18.06.2022, 12:27
5 23 OK-Dinghy Waldemar Czyż KŻ Horn Kraków
Tak
20.06.2022, 08:26
6 26 OK-Dinghy Adam Jankowski 1973
Tak
20.06.2022, 20:07
7 27 OK-Dinghy Olaf Malicki
Tak
20.06.2022, 20:32
8 28 OK-Dinghy Przemysław Kasperski ChKŻ LOK Chodzież
Tak
20.06.2022, 21:17
9 34 OK-Dinghy Ok dinghy Arkadiusz Dobosz 1971
Tak
21.06.2022, 21:27
10 35 OK-Dinghy Ok dinghy Izabela Muryń 2011
Tak
21.06.2022, 21:52
11 36 OK-Dinghy Pawel Pawlaczyk JKW Poznań
Tak
21.06.2022, 21:58
12 37 OK-Dinghy Lesław Gondek LOK Garland Gliwice
Tak
22.06.2022, 14:56
13 39 OK-Dinghy Marek Bernat 1962 OKŻ Olsztyn
Tak
23.06.2022, 22:00
14 40 OK-Dinghy Łukasz Zakrzewski MKŻ Mikołajki
Tak
24.06.2022, 09:35
15 42 OK-Dinghy Michal Gmaj ChKŻ LOK Chodzież
Tak
24.06.2022, 15:26
16 46 OK-Dinghy Wiesław Jańczak KŻ Ogniwo Wągrowiec
Tak
24.06.2022, 22:00
17 57 OK-Dinghy POL9 Kajetan Glinkiewicz JKW Poznań
Tak
25.06.2022, 11:26
Open 6.3
# Nr Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
1 22 Open 6.3 Preste 18 Norbert Nowacki
Andrzej Synowiec
Rzemieślniczy JK Poznań
Tak
19.06.2022, 21:59
2 30 Open 6.3 Szopeneria Krzysztof Łazarski
Marcin Piątek
Szymon Woźniak
Z wiatrem i pod wiatr
Tak
20.06.2022, 22:38
3 44 Open 6.3 Conger Mieczysław Korzeniowski
Antoni Szytniewski
1939 AZS Toruń
Tak
24.06.2022, 18:54
4 50 Open 6.3 Laser Maciej Szczurek
Tak
25.06.2022, 08:30
5 55 Open 6.3 Franek Antonio Marcin Pinczynski
Anna Król
Tak
25.06.2022, 10:37
T1
# Nr Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
1 6 T1 Pico plus Jacek Fąfara
Artur Trzebiński
Tak
12.06.2022, 20:03
2 7 T1 20 Wojciech Maćkowiak
Robert Śledzik
Paweł Koc
1963
1963
Tak
13.06.2022, 15:29
3 12 T1 ODYSEJA Piotr Walczuk
Miłosz Walczuk
Piotr Tomal
Tak
15.06.2022, 10:00
4 14 T1 s/y Pani Gertruda Maciej Jaskuła
Mariusz Baczyński
1954
Tak
15.06.2022, 21:36
5 41 T1 Civitas Kielcensis Mikołaj Florczak
Magdalena Miszczyk
Bartłomiej Główczyński
2005 Grupa Regatowa CK Kielce
Tak
24.06.2022, 11:26
6 54 T1 Grom Leszek Woliński
Bogdan Kaczmarek
Tak
25.06.2022, 09:47
T2
# Nr Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
1 24 T2 Shrek Tomasz Wiśniewski
Joanna Skopińska-Wiśniewska
Michał Wiśniewski
1974
1979
2010
Tak
20.06.2022, 12:36
2 25 T2 Calibra 21 Jacek Olubiński
Natalia Olubińska
Piotr Woźniak
77 Racing Club Gdańsk
Tak
20.06.2022, 12:37
3 31 T2 Rafa 2 „Szopeneria” Marcin Macioszek
Leszek Macioszek
Adam Macioszek
Tak
20.06.2022, 23:27
4 38 T2 BAJERA Krzysztof Wojewoda
Waldemar Kulpa
Tak
22.06.2022, 21:31
5 43 T2 FURIA Tomasz Siwiński
Magdalena Siwińska
Arkadiusz Srokowski
1970
Tak
24.06.2022, 17:37
6 47 T2 Rauschling Ryszard Derda
Jakub Drewniacki
Kacper Rajzner
2004
2005
2003
Tak
24.06.2022, 22:17
7 51 T2 Rafa Marek Kmieć
Grzegorz Zimny
Tak
25.06.2022, 08:48
8 56 T2 Pinguin Bartosz Kazimierczak
Tak
25.06.2022, 10:39
T3
# Nr Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
1 29 T3 Tańcząca z Falami Mirosław Czech
Krzysztof Wojciechowski
Hanna Wojciechowska
1961
Tak
20.06.2022, 22:28
2 32 T3 Perfect Speed Paweł Pacześniak
Dariusz Szczepański
Anna Zarzycka
Tak
21.06.2022, 17:56
3 33 T3 Megalomaniac Tomasz Sabok-Rzepka
Krzysztof Rzepka
Nie
21.06.2022, 20:58
4 45 T3 Focus750 Mariusz Wiśniewski
Marcin Blłaszczak
Wojciech Szymkowiak
Tak
24.06.2022, 20:04
5 48 T3 Neja&Rychu Emil Derda
Jędrzej Pietrowicz
Jacek Kasprzyk
Szymon Grzywiński
Sebastian Rulak
Tak
24.06.2022, 23:26
6 49 T3 Black&White Mirosław Sztuba
Tadeusz Malinowski
Dawid Garguliński
KŻ Kotwica Rogoźno
Tak
25.06.2022, 08:06
7 52 T3 Legenda nr 1 Michał Brzozowski
Arkadiusz Rożek
Maja Antos
Tak
25.06.2022, 09:20
8 53 T3 Legenda GT Andrzej Brzozowski
Monika Skowyra
Karol Bartosiewicz
Tak
25.06.2022, 09:23
Trias
# Nr Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
1 10 Trias Windbraut Paweł Brona
Anna Sabok-Rzepka
Zofia Łopatka
Tak
14.06.2022, 22:47
2 18 Trias Luźne Wanty Marcin Wróblewski
Joanna Wróblewska
1981
1981
SKŻ Powidz
Nie
19.06.2022, 11:28
T Sport
# Nr Klasa Nazwa Załoga Ur Klub Potwierdzono Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.