XXI Puchar Żubra

19 - 20 cze 2021

Stary Dwór, Tarnopol, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Piotr Małachowski 2008 UKŻ Siódemka Białystok 06.06.2021, 00:00
2 Mikołaj Bujalski 2006 Nauticus YC Olsztyn 14.06.2021, 07:58
3 Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 17.06.2021, 00:00
4 Krzysztof Rysz 2008 KN Lider Kraków 17.06.2021, 00:00
5 Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Kraków 17.06.2021, 00:00
6 Weronika Grala 2010 Giżycka Grupa Regatowa 16.06.2021, 00:00
7 Adam Szalewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 16.06.2021, 00:00
8 Maja Horoszkiewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 16.06.2021, 00:00
9 Zofia Dembowska 2009 KS BAZA Mrągowo 16.06.2021, 00:00
10 Maciej Szawkowski 2008 KS BAZA Mrągowo 16.06.2021, 00:00
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Kajetan Bujalski 2012 Nauticus YC Olsztyn 07.06.2021, 12:40
2 Marta Piesik 2009 Nauticus YC Olsztyn 07.06.2021, 12:41
3 Paweł Julian Zabielski 2011 Nauticus YC Olsztyn 07.06.2021, 12:43
4 Maja Wiszniewska 2009 Nauticus YC Olsztyn 07.06.2021, 12:46
5 Marysia Felska 2012 Nauticus YC Olsztyn 07.06.2021, 12:47
6 Ryszard Krawczyk 2011 Nauticus YC Olsztyn 07.06.2021, 12:49
7 Jakub Pawlikowski 2010 TKŻ Toruń 09.06.2021, 10:25
8 Mikołaj Paderewski 2013 TKŻ Toruń 09.06.2021, 10:28
9 Szymon Ciechanowski 2012 TKŻ Toruń 09.06.2021, 10:29
10 Maciej Paderewski 2010 TKŻ Toruń 09.06.2021, 10:30
11 Barbara Pilarska 2010 TKŻ Toruń 09.06.2021, 10:32
12 Radosław Grześ 2010 TKŻ Toruń 09.06.2021, 10:33
13 Anna Kaplarna 2010 TKŻ Toruń 09.06.2021, 10:34
14 Franciszek Jan Płoński 2012 UKŻ Siódemka Białystok 09.06.2021, 10:36
15 Szymon Gryczan 2009 PMOS Pisz 08.06.2021, 00:00
16 Filip Nowak 2008 PMOS Pisz 08.06.2021, 00:00
17 Jakub Dąbrowski 2010 PMOS Pisz 08.06.2021, 00:00
18 Franciszek Fiertek 2010 PMOS Pisz 08.06.2021, 00:00
19 Arkadiusz Szumowski 2011 PMOS Pisz 08.06.2021, 00:00
20 Lena Nesterowicz 2009 PMOS Pisz 08.06.2021, 00:00
21 Wiktoria Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 08.06.2021, 00:00
22 Natasza Poskrobko 2012 UKŻ Michałowo 08.06.2021, 00:00
23 Zuzanna Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo 08.06.2021, 00:00
24 Natalia Ostaszewska 2011 UKŻ Michałowo 08.06.2021, 00:00
25 Łukasz Sakowicz 2012 UKŻ Michałowo 08.06.2021, 00:00
26 Julia Gryko 2011 UKŻ Michałowo 08.06.2021, 00:00
27 Patrycja Zarzecka 2011 UKŻ Michałowo 08.06.2021, 00:00
28 Dagmara Gobiec 2010 UKŻ Michałowo 08.06.2021, 00:00
29 Miłosz Dworakowski 2011 UKŻ Michałowo 08.06.2021, 00:00
30 Konstanty Kosiński 2009 UKŻ Siódemka Białystok 06.06.2021, 00:00
31 Jakub Podziewski 2009 UKŻ Siódemka Białystok 06.06.2021, 00:00
32 Paweł Rusak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 06.06.2021, 00:00
33 Kornelia Urzędowska 2010 UKŻ Siódemka Białystok 06.06.2021, 00:00
34 Dominik łuczak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 06.06.2021, 00:00
35 Piotr Dudziński 2009 UKŻ Siódemka Białystok 06.06.2021, 00:00
36 Jędrzej Kuleszo Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn 14.06.2021, 18:48
37 Maja Niedźwiecka 2009 UKS MOS Ełk 15.06.2021, 18:11
38 Michał Sójka UKS MOS Ełk 15.06.2021, 18:11
39 Kajetan Maksimowski 2012 UKS MOS Ełk 15.06.2021, 18:11
40 Jekaterina Bianki 2009 UKS MOS Ełk 15.06.2021, 18:11
41 Antoni Kordaszewski 2010 UKŻ Grot OSiR Suwałki 18.06.2021, 00:00
42 Wiktor Nowak 2008 UKŻ Grot OSiR Suwałki 18.06.2021, 00:00
43 Stanisław Nowak 2010 UKŻ Grot OSiR Suwałki 18.06.2021, 00:00
44 Maksymilian Jurkowski 2008 OKŻ Olsztyn 17.06.2021, 00:00
45 Paweł Sitko 2012 KN Lider Kraków 17.06.2021, 00:00
46 Jerzy Toliński 2009 KN Lider Kraków 17.06.2021, 00:00
47 Dawid Pachuta 2009 KN Lider Kraków 17.06.2021, 00:00
48 Ignacy Kusy 2010 KN Lider Kraków 17.06.2021, 00:00
49 Antoni Wyroba 2011 KN Lider Kraków 17.06.2021, 00:00
50 Marek Nesterowicz 2009 OKŻ Olsztyn 17.06.2021, 00:00
51 Michał Musielak 2009 Nauticus YC Olsztyn 16.06.2021, 00:00
52 Mateusz Walczak 2009 Nauticus YC Olsztyn 16.06.2021, 00:00
53 Filip Leśniewski 2012 Giżycka Grupa Regatowa 16.06.2021, 00:00
54 Maja Leśniewska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 16.06.2021, 00:00
55 Franciszek Fuk 2011 Giżycka Grupa Regatowa 16.06.2021, 00:00
56 Miłosz Ciechanowicz 2010 Giżycka Grupa Regatowa 16.06.2021, 00:00
57 Helena Fursewicz 2012 Giżycka Grupa Regatowa 16.06.2021, 00:00
58 Krzysztof Szkudlarek 2010 Giżycka Grupa Regatowa 16.06.2021, 00:00
59 Zofia Kuszewska 2010 Giżycka Grupa Regatowa 16.06.2021, 00:00
60 Antonina Dziekańska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 16.06.2021, 00:00
61 Maurycy Prażmo 2012 UKS Żegluj Lublin 16.06.2021, 00:00
62 Lidia Jastrzębska 2009 OKŻ Olsztyn 16.06.2021, 00:00
63 Nina Starzyńska 2009 UKS Żegluj Lublin 16.06.2021, 00:00
64 Szymon Wrzosek 2009 UKS Żegluj Lublin 16.06.2021, 00:00
65 Brunon Kożuchowski 2009 UKS Żegluj Lublin 16.06.2021, 00:00
66 Aleksander Kożuchowski 2011 UKS Żegluj Lublin 16.06.2021, 00:00
67 Vincent Drożdż 2009 UKS Żegluj Lublin 16.06.2021, 00:00
68 Hubert Głowala 2010 UKS Żegluj Lublin 16.06.2021, 00:00
69 Nina Bułtowicz 2010 UKS Żegluj Lublin 16.06.2021, 00:00
70 Ada Bułtowicz 2010 UKS Żegluj Lublin 16.06.2021, 00:00
71 Adam Aljabali 2010 UKS Żegluj Lublin 16.06.2021, 00:00
72 Bartosz Miszczuk 2009 UKS Żegluj Lublin 16.06.2021, 00:00
73 Mikołaj Łukasik 2010 UKS Żegluj Lublin 16.06.2021, 00:00
74 Maciej Misiuk 2010 UKS Żegluj Lublin 16.06.2021, 00:00
75 Ignacy Lemecha 2010 OKŻ Olsztyn 15.06.2021, 00:00
76 Adam Pakulski 2010 Nauticus YC Olsztyn 15.06.2021, 00:00
77 Aleksandra Skura 2009 OKŻ Olsztyn 14.06.2021, 00:00
78 Witold Rakowski 2012 UKS Żegluj Lublin 18.06.2021, 20:04
79 Gustaw Rakowski 2010 UKS Żegluj Lublin 18.06.2021, 20:04
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.