15 - 16 sie 2020

XX Puchar Żubra

Zalew Siemianówka, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 Pkt
1 POL POL 195574 Anna Michalska UKŻ 7 Białystok 1 1.00
2 POL POL 213354 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 2 2.00
3 POL POL 191836 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 3 3.00
4 POL POL 195571 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 4 4.00
5 POL POL 165720 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 5 5.00
6 POL POL 18252 Tymoteusz Walicki Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 6 6.00
7 POL POL 213233 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 7 7.00
8 POL POL 182524 Hubert Baranowski UKŻ 7 Białystok 8 8.00
9 POL POL 186836 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 9 9.00
10 POL POL 207349 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 10 10.00
11 POL POL 186832 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa UFD 12.00
M Nr Załoga Klub R1 Pkt
1 POL POL 1937 Maciej Szawkowski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 1 1.00
2 POL POL 1830 Tymon Szkołut UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2 2.00
3 POL POL 2100 Hubert Matz K.S. Spojnia - Warszawa 3 3.00
4 POL POL 2173 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa 4 4.00
5 POL POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS Spójnia Warszawa 5 5.00
6 POL POL 11 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 6 6.00
7 POL POL 1245 Aleksandra Matz K.S. Spojnia - Warszawa 7 7.00
8 POL POL 1029 Kornelia Urzędowska UKŻ 7 Białystok 8 8.00
9 POL POL 1467 Matylda Rodziewicz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 9 9.00
10 POL POL 1608 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 10 10.00
11 POL POL 1747 Oliwia Kaczyńska Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 11 11.00
12 POL POL 449 Jekaterina Bianki UKS MOS EŁK 12 12.00
13 POL POL 1936 Eryk Majewski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 13 13.00
14 POL POL 984 Anna Ścisłowska UKS Żegluj Lublin 14 14.00
15 POL POL 1603 Mikołaj Cieślak UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 15 15.00
16 POL POL 747 Daniel Łachacz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 16 16.00
17 POL POL 129 Julia Płocharczyk Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 17 17.00
18 POL POL 1655 Jagoda Klisowska UKS Żegluj Lublin 18 18.00
19 POL POL 1482 Hieronim Pazur UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 19 19.00
20 POL POL 1114 Franciszek Goleń UKS Żegluj Lublin 20 20.00
21 POL POL 11939 Vincent Drożdż UKS Żegluj Lublin 21 21.00
22 POL POL 1831 Piotr Małachowski UKŻ 7 Białystok 22 22.00
23 POL POL 1946 Igor Murach Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 23 23.00
24 POL POL 029 Milena Górna UKŻ 7 Białystok 24 24.00
25 POL POL 1297 Tomasz Terlecki Klub Sportowy "BAZA Mrągowo" 25 25.00
26 POL POL 1560 Aleksandra Błońska UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 26 26.00
27 POL POL 924 Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa 27 27.00
28 POL POL 1270 Jakub Podziewski UKŻ 7 Białystok 28 28.00
29 POL POL 186 Paweł Rusak UKŻ 7 Białystok 29 29.00
30 POL POL 1255 Szymon Warecha UKS MOS EŁK 30 30.00
31 POL POL 028 Dominik Łuczak UKŻ 7 Białystok 31 31.00
32 POL POL 907 Pola Pacewicz UKS Żegluj Lublin 32 32.00
33 POL POL 308 Nina Starzyńska UKS Żegluj Lublin 33 33.00
34 POL POL 1614 Maciej Misiuk UKS Żegluj Lublin 34 34.00
35 POL POL 1833 Konstanty Kosiński UKŻ 7 Białystok UFD 37.00
35 POL POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa UFD 37.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 1 wyścigu
OPP B Wyniki oficjalne po 1 wyścigu