XX Puchar Żubra

15 - 16 sie 2020

Zalew Siemianówka, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Bartosz Dąbrowski 2004 UKŻ Siódemka Białystok 27.07.2020, 11:10
2 Tymoteusz Walicki 2003 Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 29.07.2020, 10:10
3 Nikodem Górski 2006 Giżycka Grupa Regatowa 29.07.2020, 17:11
4 Szymon Małachowski 2006 UKŻ Siódemka Białystok 04.08.2020, 18:03
5 Hanna Borkowska 2008 Giżycka Grupa Regatowa 07.08.2020, 10:05
6 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa 07.08.2020, 18:53
7 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 10.08.2020, 23:47
8 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ Siódemka Białystok 11.08.2020, 21:05
9 Maciej Małachowski 2003 UKŻ Siódemka Białystok 12.08.2020, 12:18
10 Hubert Baranowski 2004 UKŻ Siódemka Białystok 12.08.2020, 22:38
11 Anna Michalska 1999 UKŻ Siódemka Białystok 12.08.2020, 22:47
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Konstanty Kosiński 2009 UKŻ Siódemka Białystok 04.08.2020, 20:45
2 Milena Górna 2008 UKŻ Siódemka Białystok 04.08.2020, 20:45
3 Jakub Podziewski 2009 UKŻ Siódemka Białystok 04.08.2020, 20:45
4 Kornelia Urzędowska 2009 UKŻ Siódemka Białystok 04.08.2020, 20:45
5 Piotr Małachowski 2008 UKŻ Siódemka Białystok 04.08.2020, 20:45
6 Paweł Rusak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 04.08.2020, 20:45
7 Dominik Łuczak 2011 UKŻ Siódemka Białystok 06.08.2020, 20:39
8 Maciej Szawkowski 2008 KS BAZA Mrągowo 07.08.2020, 14:42
9 Daniel Łachacz 2008 KS BAZA Mrągowo 07.08.2020, 14:42
10 Eryk Majewski 2008 KS BAZA Mrągowo 07.08.2020, 14:42
11 Oliwia Kaczyńska 2008 KS BAZA Mrągowo 07.08.2020, 14:42
12 Julia Płocharczyk 2009 KS BAZA Mrągowo 07.08.2020, 14:42
13 Igor Murach 2009 KS BAZA Mrągowo 07.08.2020, 14:42
14 Matylda Rodziewicz 2009 KS BAZA Mrągowo 07.08.2020, 14:42
15 Tomasz Terlecki 2008 KS BAZA Mrągowo 07.08.2020, 14:42
16 Wojciech Henryk Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 11.08.2020, 18:43
17 Szymon Warecha 2009 UKS MOS Ełk 11.08.2020, 20:26
18 Jekaterina Bianki 2009 UKS MOS Ełk 11.08.2020, 20:26
19 Hubert Matz 2008 KS Spójnia Warszawa 12.08.2020, 08:57
20 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 12.08.2020, 09:01
21 Anna Ścisłowska 2008 UKS Żegluj Lublin 13.08.2020, 14:45
22 Nina Starzyńska 2009 UKS Żegluj Lublin 13.08.2020, 14:45
23 Franciszek Goleń 2008 UKS Żegluj Lublin 13.08.2020, 14:45
24 Pola Pacewicz 2009 UKS Żegluj Lublin 13.08.2020, 14:45
25 Jagoda Klisowska 2009 UKS Żegluj Lublin 13.08.2020, 14:45
26 Maciej Misiuk 2010 UKS Żegluj Lublin 13.08.2020, 14:45
27 Vincent Drożdż 2011 UKS Żegluj Lublin 13.08.2020, 14:45
28 Hieronim Pazur 2008 UKS Żegluj Lublin 13.08.2020, 14:45
29 Aleksandra Błońska 2008 UKS Żegluj Lublin 13.08.2020, 14:45
30 Tymon Szkołut 2009 UKS Żegluj Lublin 13.08.2020, 14:45
31 Mikołaj Cieślak 2008 UKS Żegluj Lublin 13.08.2020, 14:45
32 Miłosz Ciechanowicz 2010 Giżycka Grupa Regatowa 14.08.2020, 21:11
33 Weronika Grala 2010 Giżycka Grupa Regatowa 14.08.2020, 21:11
34 Nikodem Machejko 2008 Giżycka Grupa Regatowa 14.08.2020, 21:11
35 Antonina Dziekańska 2011 Giżycka Grupa Regatowa 14.08.2020, 21:14
36 Adam Szalewicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa 14.08.2020, 21:14
Laser Radial
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.