11 maj 2019

XX Giżyckie Regaty Żeglarskie Rząd-Samorząd

Ośrodek AZS COSA Wilkasy, 11-500 Wilkasy, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 POL POL 15 Konrad Baraszkiewicz
Paweł Wos
Paweł Kalinowski
15 Brygada Zmechanizowana 1* 1 1 1 3.00
2 POL POL 11 Janusz Pieńkowski
Marcin Kuchciński
Katarzyna Żadziłko
Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego 3 5* 2 3 8.00
3 POL POL 17 Andrzej Dardziński
Krzysztof Borkowski
Dariusz Święcki
Monika Anszczak
PGW Wody Polskie RZGW Białystok 5* 2 3 5 10.00
4 POL POL 13 Paweł Przybyłek
Jacek Baczewski
Artur Banach
Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku 4 4 5* 2 10.00
5 POL POL 16 Wojciech Caban
Olga Uminowicz
Marcin Łobodziński
Miasto Giżycko 2 8 15* 7 17.00
6 POL POL 6 Cezary Gawlas
Marcin Łuczyński
Jacek Ligowski
Zarząd Mienia Skarbu Państwa m. st. Warszawy 8 3 6 DNF* 17.00
7 POL POL 5 Łukasz Borsuk
Andrzej Romejko
Grzegorz Moszczyński
Powiat Giżycki / Zarząd Dróg Powiatowych
Powiat Giżycki
10 11* 4 4 18.00
8 POL POL 4 Radosław Kantak
Marek Wysocki
Michał Czubkowski
Piotr Dąbrowski
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad 6 13* 7 10 23.00
9 POL POL 2 Adam Zdrojewski
Karol Zawadzki
Natalia Wilczewska
Grodzicki Klub Żeglarski "Czysty Wiatr" 15* 6 13 6 25.00
10 POL POL 9 Artur Chorzępa
Romuald Mierzejewski
Gabriela Buczek
Krzysztof Niebora
Gmina Nowa Ruda 9 9 9 14* 27.00
11 POL POL 12 Antoni Wróbel
Eugeniusz Maczuga
Rafał Melnyk
Gmina Giżycko 12* 7 12 9 28.00
12 POL POL 8 Marek Andruszkiewicz
Tomasz Wiśniewski
Piotr Andruszkiewicz
Paweł Andruszkiewicz
Załoga Posła Kossakowskiego 13* 12 8 8 28.00
13 POL POL 14 Filip Schraube
Agnieszka Konieczna
Piotr Milczarczyk
Ministerstwo Energii - Załoga B
Ministerstwo Energii
11* 10 11 11 32.00
14 POL POL 10 Jan Cofała
Dariusz Ferenc
Artur Kruczek
Miasto Tychy 14* 14 10 12 36.00
15 POL POL 1 Marlena Łazarska
Filip Szulc
Anna Skarżycka
Tomasz Wolpe
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 7 15 DNF* 15 37.00
16 POL POL 7 Marta Woźniak
Marcin Janiak
Jacek Marek
Ministerstwo Energii - załoga A
Ministerstwo Energii
16* 16 14 13 43.00
17 POL POL 3 Mateusz Januszewski
Grzegorz Gronowski
Zbigniew Gosztkowski
Paweł Osiecki
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa WNS w Giżycku 17* 17 16 16 49.00
Omega Wyniki oficjalne po 4 wyścigach