XX Giżyckie Regaty Żeglarskie Rząd-Samorząd

11 maj 2019

Ośrodek AZS COSA Wilkasy, 11-500 Wilkasy, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OBSERWATOR
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL - Aleksander Szycht Ministerstwo Obrony Narodowej 28.04.2019, 12:56
2 POL Norbert Iwanowski Dowódca 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej 28.04.2019, 12:58
3 POL Mirosław Marek Dworak Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa WNS w Giżycku 01.05.2019, 16:35
4 POL Wojciech Sawicki Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa WNS w Giżycku 01.05.2019, 16:36
5 POL Stefan Orczyc-Musiałek Pomysłodawca Giżyckich Regat Rząd-Samorząd 01.05.2019, 16:38
6 POL Mirosław Markowski Dyrektor RZGW Białystok 02.05.2019, 07:38
7 POL Agnieszka Giełażyn-Sasimowicz Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej Białystok 02.05.2019, 07:40
8 POL Ewelina Ciesińska Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej Białystok 02.05.2019, 07:41
9 POL Zdzisław Palewicz Mer Samorządu Rejonu Solecznickiego 02.05.2019, 07:42
10 POL Marek Lubianiec Samorząd Rejonu Solecznickiego 02.05.2019, 07:43
11 POL Katarzyna Łasak Zarząd Mienia Skarbu Państwa m. st. Warszawy 02.05.2019, 07:44
12 POL Marzenna Zgorzelska Ministerstwo Energii 02.05.2019, 07:45
13 POL Monika Darocha Ministerstwo Energii 02.05.2019, 07:45
14 POL Magdalena Marek Ministerstwo Energii 02.05.2019, 07:46
15 POL Mirosław Łyszkowski Prezes Grodzickiego Klubu Żeglarskiego "Czysty Wiatr" 08.05.2019, 07:47
Omega
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 10 Jan Cofała
Dariusz Ferenc
Artur Kruczek
Miasto Tychy 28.04.2019, 13:01
2 POL 15 Konrad Baraszkiewicz
Paweł Wos
Paweł Kalinowski
15 Brygada Zmechanizowana 28.04.2019, 13:05
3 POL 11 Janusz Pieńkowski
Marcin Kuchciński
Katarzyna Żadziłko
Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego 28.04.2019, 13:12
4 POL 1 Marlena Łazarska
Filip Szulc
Anna Skarżycka
Tomasz Wolpe
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 01.05.2019, 16:15
5 POL 6 Cezary Gawlas
Marcin Łuczyński
Jacek Ligowski
Zarząd Mienia Skarbu Państwa m. st. Warszawy 01.05.2019, 16:20
6 POL 9 Artur Chorzępa
Romuald Mierzejewski
Gabriela Buczek
Krzysztof Niebora
Gmina Nowa Ruda 01.05.2019, 16:22
7 POL 17 Andrzej Dardziński
Krzysztof Borkowski
Dariusz Święcki
Monika Anszczak
PGW Wody Polskie RZGW Białystok 01.05.2019, 16:25
8 POL 3 Mateusz Januszewski
Grzegorz Gronowski
Zbigniew Gosztkowski
Paweł Osiecki
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa WNS w Giżycku 01.05.2019, 16:29
9 POL 7 Marta Woźniak
Marcin Janiak
Jacek Marek
Ministerstwo Energii - załoga A
Ministerstwo Energii
02.05.2019, 07:52
10 POL 14 Filip Schraube
Agnieszka Konieczna
Piotr Milczarczyk
Ministerstwo Energii - Załoga B
Ministerstwo Energii
02.05.2019, 07:55
11 POL 4 Radosław Kantak
Marek Wysocki
Michał Czubkowski
Piotr Dąbrowski
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad 08.05.2019, 07:49
12 POL 2 Adam Zdrojewski
Karol Zawadzki
Natalia Wilczewska
Grodzicki Klub Żeglarski "Czysty Wiatr" 08.05.2019, 07:54
13 POL 16 Wojciech Caban
Olga Uminowicz
Marcin Łobodziński
Miasto Giżycko 10.05.2019, 07:19
14 POL 5 Łukasz Borsuk
Andrzej Romejko
Grzegorz Moszczyński
Powiat Giżycki / Zarząd Dróg Powiatowych
Powiat Giżycki
10.05.2019, 14:33
15 POL 13 Paweł Przybyłek
Jacek Baczewski
Artur Banach
Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku 10.05.2019, 14:38
16 POL 12 Antoni Wróbel
Eugeniusz Maczuga
Rafał Melnyk
Gmina Giżycko 10.05.2019, 14:41
17 POL 8 Marek Andruszkiewicz
Tomasz Wiśniewski
Piotr Andruszkiewicz
Paweł Andruszkiewicz
Załoga Posła Kossakowskiego 10.05.2019, 16:38
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.