XVIII MEMORIAŁ MARIANA JANKOWSKIEGO

29 - 30 maj 2021

Nad Jeziorem 103, 60-480 Poznań, Poland

Lista otrzymanych zgłoszeń
Europa
# Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Agnieszka Kiełczewska 1970 JKW Poznań
Tak
23.05.2021, 22:21
2 Paweł Glumiński 2006 Kościański Klub Żeglarski
Tak
25.05.2021, 11:00
3 Marek Motała 2006 Kościański Klub Żeglarski
Tak
25.05.2021, 21:35
4 Barbara Bartkowiak 2008 OŚ AZS Poznań
Tak
26.05.2021, 15:16
5 Wojciech Stefaniak 2006 PKM LOK Poznań
Tak
28.05.2021, 12:59
6 Leon Dura 2004 WKŻ Wolsztyn
Tak
27.05.2021, 12:40
7 Alicja Siputa 2005 WKŻ Wolsztyn
Tak
27.05.2021, 15:05
8 Jan Kisielewicz 2006 WKŻ Wolsztyn
Tak
28.05.2021, 22:17
9 Nicolas Głowacki 2006 WKŻ Wolsztyn
Tak
27.05.2021, 21:49
10 Jakub Bendowski 2009 WKŻ Wolsztyn
Tak
27.05.2021, 18:34
11 Zosia Jaśniewicz 2007 WKŻ Wolsztyn
Tak
27.05.2021, 13:52
12 Damian Sieczkowski 1974 ŻLKS Poznań
Tak
27.05.2021, 07:35
13 Martyna Mariak 2005 ŻLKS Poznań
Tak
26.05.2021, 21:09
14 Oskar Otto 2007 ŻLKS Poznań
Tak
26.05.2021, 21:09
15 Laura Tomikowska 2004 ŻLKS Poznań
Tak
26.05.2021, 21:09
16 Anna Witczak 2004 ŻLKS Poznań
Tak
26.05.2021, 21:09
17 Gabriela Zawal 2002 ŻMKS Poznań
Tak
27.05.2021, 21:44
18 Antoni Krzyżaniak 2003 ŻMKS Poznań
Tak
27.05.2021, 21:44
19 Teresa Zawal 2004 ŻMKS Poznań
Tak
27.05.2021, 21:44
OPP A
# Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Wiktor Chmielewski 2008 JKW Poznań
Tak
27.05.2021, 09:03
2 Jędrzej Anioła 2007 JKW Poznań
Tak
25.05.2021, 22:39
3 Antoni Radojewski 2008 JKW Poznań
Tak
24.05.2021, 22:13
4 Ada Wilińska 2008 OŚ AZS Poznań
Tak
22.05.2021, 14:57
5 Mikołaj Kościelak 2008 PKM LOK Poznań
Tak
27.05.2021, 16:36
6 Ignacy Kościelak 2008 PKM LOK Poznań
Tak
27.05.2021, 16:36
7 Maja Andrzejewska 2007 PKM LOK Poznań
Tak
27.05.2021, 16:36
8 Kamil Marczak 2007 PKM LOK Poznań
Tak
27.05.2021, 16:36
9 Antoni Poniecki 2008 PKM LOK Poznań
Tak
27.05.2021, 16:36
10 Mateusz Włodarczak 2008 ŻLKS Poznań
Tak
26.05.2021, 21:09
11 Wiktor Kubiak 2008 ŻLKS Poznań
Tak
26.05.2021, 21:09
12 Maksym Osiński 2008 ŻLKS Poznań
Tak
26.05.2021, 21:09
13 Jeremiasz Konieczny 2007 ŻLKS Poznań
Tak
26.05.2021, 21:09
OPP B
# Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Mikołaj Osuch 2009 Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska
Tak
25.05.2021, 21:16
2 Mikołaj Rawecki 2010 Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska
Tak
27.05.2021, 17:15
3 Ignacy Kalinowski 2009 JKW Poznań
Tak
25.05.2021, 23:20
4 Marysia Olejniczak 2009 JKW Poznań
Tak
24.05.2021, 20:04
5 Wiktor Kalinowski 2011 JKW Poznań
Tak
25.05.2021, 23:41
6 Maciej Urbaniak 2009 JKW Poznań
Tak
26.05.2021, 12:14
7 Klaudia Lipińska 2010 JKW Poznań
Tak
26.05.2021, 18:36
8 Laura Urbańska 2009 JKW Poznań
Tak
24.05.2021, 20:19
9 Jan Nycz 2011 JKW Poznań
Tak
26.05.2021, 21:08
10 Jagoda Sawicka 2010 JKW Poznań
Tak
19.05.2021, 09:39
11 Maria Nycz 2009 JKW Poznań
Tak
26.05.2021, 21:34
12 Maksymilian Malinowski 2009 JKW Poznań
Tak
23.05.2021, 18:37
13 Filip Mazur 2010 KŻ Mewa Poznań
Tak
27.05.2021, 22:48
14 Nina Krawczyk 2012 KŻ Mewa Poznań
Tak
27.05.2021, 22:44
15 Martyna Stachowiak 2008 KŻ Mewa Poznań
Tak
27.05.2021, 22:25
16 Julian Jankowiak 2012 Kościański Klub Żeglarski
Tak
25.05.2021, 18:21
17 Stanisław Bartoszewski 2009 Kościański Klub Żeglarski
Tak
27.05.2021, 20:15
18 Igor Tarajkowicz 2011 OŚ AZS Poznań
Tak
25.05.2021, 17:53
19 Gustaw Wojcieszak 2011 OŚ AZS Poznań
Tak
29.05.2021, 09:15
20 Natalia Grotkiewicz 2012 OŚ AZS Poznań
Tak
25.05.2021, 17:28
21 Alicja Tychmanowicz 2012 OŚ AZS Poznań
Tak
25.05.2021, 17:28
22 Mateusz Grotkiewicz 2010 OŚ AZS Poznań
Tak
25.05.2021, 17:28
23 Ida Siekierczak 2013 OŚ AZS Poznań
Tak
25.05.2021, 17:28
24 Marta Gajdzińska 2010 OŚ AZS Poznań
Tak
22.05.2021, 14:57
25 Adam Wycinka 2012 OŚ AZS Poznań
Tak
22.05.2021, 14:45
26 Stanisław Olszanowski 2012 OŚ AZS Poznań
Tak
22.05.2021, 14:45
27 Matylda Szafranek 2012 OŚ AZS Poznań
Tak
25.05.2021, 17:28
28 Iwo Kabała 2012 OŚ AZS Poznań
Tak
22.05.2021, 14:45
29 Filip Poterski 2009 OŚ AZS Poznań
Tak
22.05.2021, 14:45
30 Wojtek Bartkowiak 2010 OŚ AZS Poznań
Tak
22.05.2021, 14:45
31 Ignacy Pospieszny 2009 OŚ AZS Poznań
Tak
22.05.2021, 14:45
32 Paweł Wiliński 2010 OŚ AZS Poznań
Tak
22.05.2021, 14:45
33 Maks Czarnecki 2009 OŚ AZS Poznań
Tak
22.05.2021, 14:57
34 Filip Modzelewski 2009 OŚ AZS Poznań
Tak
22.05.2021, 14:57
35 Wojtek Sygnet 2010 OŚ AZS Poznań
Tak
22.05.2021, 14:57
36 Lena Roszak 2009 OŚ AZS Poznań
Tak
22.05.2021, 14:57
37 Adam Wojcieszak 2013 OŚ AZS Poznań
Tak
25.05.2021, 17:28
38 Lila Klewenhagen 2012 OŚ AZS Poznań
Tak
25.05.2021, 17:28
39 Łucja Borkowska 2010 OŚ AZS Poznań
Tak
22.05.2021, 14:57
40 Paweł Kuchowicz 2011 PKM LOK Poznań
Tak
27.05.2021, 16:36
41 Aleksandra Zachciał 2009 PKM LOK Poznań
Tak
27.05.2021, 16:36
42 Mateusz Kayser 2009 PKM LOK Poznań
Tak
27.05.2021, 16:36
43 Aleksandra Stefaniak 2010 PKM LOK Poznań
Tak
27.05.2021, 16:36
44 Zosia Nowak 2009 PKM LOK Poznań
Tak
27.05.2021, 16:36
45 Lena Kasperczyk 2011 PKM LOK Poznań
Tak
27.05.2021, 16:36
46 Henryk Lima-Klapczyński 2009 PKM LOK Poznań
Tak
27.05.2021, 16:36
47 Barbara Łukomska 2011 PKM LOK Poznań
Tak
27.05.2021, 16:36
48 Zosia Kuczyńska 2009 PKM LOK Poznań
Tak
27.05.2021, 18:55
49 Krzysztof Knasiecki 2009 PKM LOK Poznań
Tak
27.05.2021, 16:36
50 Wiktor Dzilne 2010 ŻLKS Poznań
Tak
26.05.2021, 21:09
51 Marcel Haufa 2009 ŻLKS Poznań
Tak
26.05.2021, 21:09
52 Patryk Rataj 2009 ŻLKS Poznań
Tak
26.05.2021, 21:09
53 Małgorzata Jerzmanowska 2009 ŻLKS Poznań
Tak
26.05.2021, 21:09
54 Antek Kubiak 2011 ŻLKS Poznań
Tak
26.05.2021, 21:09
55 Szymon Bach 2011 ŻLKS Poznań
Tak
26.05.2021, 21:09
56 Lena Tomikowska 2009 ŻLKS Poznań
Tak
26.05.2021, 21:09
57 Kalina Czajkowska 2010 ŻMKS Poznań
Tak
26.05.2021, 20:19
58 Antoni Banach 2012 ŻMKS Poznań
Tak
26.05.2021, 20:19
Snipe
# Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Tomasz Słodecki
Zbigniew Rakocy
1965
1958
PKM LOK Poznań
Tak
18.05.2021, 11:31
2 Karol Maciejewski
Jerzy Kuncewicz
1985
1955
ŻLKS Poznań
Tak
23.05.2021, 22:36
3 Jan Sibilski
Patrycja Nadłonek
1999
1998
ŻLKS Poznań
Tak
24.05.2021, 22:38
4 Krzysztof Sulejewski
Alicja Chmielewska
1958
1992
ŻLKS Poznań
Tak
27.05.2021, 19:35
5 Adam Madaliński
Zosia Urbaniak
1971
2000
ŻLKS Poznań
Tak
26.05.2021, 22:27
TURYSTYCZNE
# Załoga Ur Klub Opłacono Data zgłoszenia
1 Krzysztof Kluza 1987 ŻLKS Poznań
Tak
24.05.2021, 13:27
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.