XVII Regaty PLAY WITH FRIENDS

26 - 28 sie 2022

Koralowa 5, 81-198 Rewa, Polska

Wyniki regat
Generalna
M Nazwa Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Suma Pkt
1 DIGITAL VIRGO I POL 6 Rafał Szarpak
Robert Ciosek
Maciej Somerfeld
Iwona Bliska
1 1 1 3 6* 3 3 18.00 12.00
2 ZAŁOGA PREZESA POL I Artur Rutkowski
Wojciech Dobrzycki
Monika Bakała
Karolina Sułek
4 7* 5 2 3 2 1 24.00 17.00
3 PLAY POL BRZYNO Wiesław Łukasik
Wojciech Droździel
Ewa Hałas-Nawrocka
Natalia Jacuńska
5* 4 4 4 1 1 5 24.00 19.00
4 PLAY with SAS 1 POL 4 Miłosz Trawczyński
Adam Uziemblo
Paweł Koźmiński
Robert Popiel
SAS Institute 7* 6 2 1 2 6 2 26.00 19.00
5 CELLNEX 1 POL ŚLEDŹ Damian Skałecki
Wojciech Barszczewski
Arkadiusz Rzeczkowski
Monika Wiszniewska
3 8 3 7 14* 5 6 46.00 32.00
6 DZIKIE WIEPRZE POL 1 Wojciech Myszk
Justyna Domańska
Paweł Kaczmarek
Paweł Sterniuk
Krzysztof Wróbel
2 2 7 6 DNF* 15 14 76.00 46.00
7 POL BIAŁOGÓRA Marcin Wocial
Kamil Kondratowicz
Marta Rybicka
Magda Bagińska
11 5 6 9 15* 11 8 65.00 50.00
8 IDEMIA POL 08 Łukasz Stawiarski
Agnieszka Siemińska
Szymon Bałdyga
Kacper Hałuszczak
8 9 8 10 8 18* 7 68.00 50.00
9 POL BN Jacek Szczepański
Monika Liedtke
Przemysław Hope
Emilia Piętka
12* 10 10 12 9 9 4 66.00 54.00
10 CELLNEX 2 POL 8 Sebastian Rogowski
Marek Korniliuk
Tomasz Banaszkiewicz
Klaudia Ksiuic
14 16* 9 5 10 7 10 71.00 55.00
11 POL 07 Grzegorz Mikulski
Monika Książyk
Paweł Kortyka
Konrad Hudzicki
SAS Institute 10 15 11 22* 4 17 11 90.00 68.00
12 DIGITAL VIRGO 2 POL 3 Marcin Łaciak
Katarzyna Wczyjła
Danuta Stolarz
Paweł Chuchmała
6 11 15 8 11 22* 17 90.00 68.00
13 LOWCRON - MARTWY BALAST POL LUBOCINO Ewelina Jaroszewska
Michał Wasilewski
Sebastian Korpa
Piotr Woźniak
19* 12 13 16 5 19 12 96.00 77.00
14 CERTUSOFT POL 04 Piotr Józefowski
Natalia Wyszczelska
Łukasz Mikucki
Jan Lewczuk
9 14 20 21* 7 12 19 102.00 81.00
15 POL 17 Marcin Kaczanowski
Radosław Fałowski
Łukasz Silski
Agnieszka Tyburczy
16 3 16 14 DNF* 16 18 113.00 83.00
16 ŚMIGACZE POL II Marcin Łatka
Agnieszka Osińska
Łukasz Zimmer
Waldemar Pojawa
18 NSC* 18 13 13 14 13 119.00 89.00
17 KWIATUSZKI POL 10 Paweł Nowak
Katarzyna Kustosz
Jakub Wójtowicz
Piotr Kalinowski
15 17 12 19 DNF* 4 OCS 127.00 97.00
18 WEDEL SAILING TEAM POL 05 Piotr Pawlak
Grzegorz Radomyski
Łukasz Sikora
20 19 17 11 DNF* 13 22 132.00 102.00
19 POL 7 Łukasz Karpiuk
Emil Wietrzykowski
Marcin Sokół
Michał Maciejczyk
22 18 21 17 DNF* 10 16 134.00 104.00
20 Euvic - the good people POL 02 Dariusz Domowicz
Robert Kaczmarski
Przemysław Książek
Tomasz Grams
13 27 14 24 12 23 OCS* 143.00 113.00
21 POL 03 Marcin Trześniak
Monika Roś-Gruszczyk
Piotr Pośpieszczyk
Jacek Chylak
Grzegorz Szubert
24 13 25 27 DNF* 8 20 147.00 117.00
22 POL 09 Marian Tumek
Tomasz Bujnowski
Diana Cioczek
Rafał Rojewski
23 26 23 20 16 DNF* 9 147.00 117.00
23 NETIA POL 9 Artur Juchniewicz
Agnieszka Obidowska
Piotr Orlański
Paweł Rychcik
17 21 24 15 DNF* 20 21 148.00 118.00
24 MUMINKI POL 5 Paweł Kaszubowski
Magdalena Sokół
Denis Stasiewicz
Waldemar Piotrowski
21 25 26 18 RET* 21 24 165.00 135.00
25 HICRON 1 POL 01 Julia Drożdżal
Agata Olech
Alicja Kasprzak
Robert Boguta
26 23 28 25 RET* 25 15 172.00 142.00
26 CELLNEX 3 POL 2 Leszek Hołubowicz
Łukasz Śliwiński
Rafał Karbowski
Grzegorz Pacuła
25 20 19 29 DNF* 24 25 172.00 142.00
27 THE WINNERS POL 011 Krzysztof Majcnerski
Patrycja Golos
Piotr Wiśniewski
Szymon Sobczyk
27 22 22 23 RET* DNC 23 177.00 147.00
28 REKINY BIZNESU POL 010 Robert Sternicki
Anna Warakomska
Sylwia Obłuska
Wiktoria Łopian
DNS* 24 27 26 DNF DNC DNC 197.00 167.00
29 Silesia POL 06 Sebastian Jędujko
Błażęj Pawlik
Anna Zepant
Marcin Mrowiecki
Artur Krzepczyk
28 OCS* 29 28 DNF DNC DNC 205.00 175.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.