XVII Regaty PLAY WITH FRIENDS

26 - 28 sie 2022

Koralowa 5, 81-198 Rewa, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Inne
# Nazwa Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL BIAŁOGÓRA Marcin Wocial
Kamil Kondratowicz
Marta Rybicka
Magda Bagińska
27.08.2022, 12:27
2 POL 03 Marcin Trześniak
Monika Roś-Gruszczyk
Piotr Pośpieszczyk
Jacek Chylak
Grzegorz Szubert
27.08.2022, 11:45
3 POL 09 Marian Tumek
Tomasz Bujnowski
Diana Cioczek
Rafał Rojewski
27.08.2022, 11:11
4 POL 17 Marcin Kaczanowski
Radosław Fałowski
Łukasz Silski
Agnieszka Tyburczy
27.08.2022, 12:10
5 POL 7 Łukasz Karpiuk
Emil Wietrzykowski
Marcin Sokół
Michał Maciejczyk
27.08.2022, 12:09
6 POL BN Jacek Szczepański
Monika Liedtke
Przemysław Hope
Emilia Piętka
27.08.2022, 12:06
7 POL 07 Grzegorz Mikulski
Monika Książyk
Paweł Kortyka
Konrad Hudzicki
SAS Institute 27.08.2022, 12:03
8 CELLNEX 1 POL ŚLEDŹ Damian Skałecki
Wojciech Barszczewski
Arkadiusz Rzeczkowski
Monika Wiszniewska
27.08.2022, 11:23
9 CELLNEX 2 POL 8 Sebastian Rogowski
Marek Korniliuk
Tomasz Banaszkiewicz
Klaudia Ksiuic
27.08.2022, 12:22
10 CELLNEX 3 POL 2 Leszek Hołubowicz
Łukasz Śliwiński
Rafał Karbowski
Grzegorz Pacuła
27.08.2022, 12:24
11 CERTUSOFT POL 04 Piotr Józefowski
Natalia Wyszczelska
Łukasz Mikucki
Jan Lewczuk
27.08.2022, 11:47
12 DIGITAL VIRGO 2 POL 3 Marcin Łaciak
Katarzyna Wczyjła
Danuta Stolarz
Paweł Chuchmała
27.08.2022, 11:55
13 DIGITAL VIRGO I POL 6 Rafał Szarpak
Robert Ciosek
Maciej Somerfeld
Iwona Bliska
27.08.2022, 10:58
14 DZIKIE WIEPRZE POL 1 Wojciech Myszk
Justyna Domańska
Paweł Kaczmarek
Paweł Sterniuk
Krzysztof Wróbel
27.08.2022, 11:59
15 Euvic - the good people POL 02 Dariusz Domowicz
Robert Kaczmarski
Przemysław Książek
Tomasz Grams
27.08.2022, 11:39
16 HICRON 1 POL 01 Julia Drożdżal
Agata Olech
Alicja Kasprzak
Robert Boguta
27.08.2022, 11:56
17 IDEMIA POL 08 Łukasz Stawiarski
Agnieszka Siemińska
Szymon Bałdyga
Kacper Hałuszczak
27.08.2022, 11:15
18 KWIATUSZKI POL 10 Paweł Nowak
Katarzyna Kustosz
Jakub Wójtowicz
Piotr Kalinowski
27.08.2022, 11:37
19 LOWCRON - MARTWY BALAST POL LUBOCINO Ewelina Jaroszewska
Michał Wasilewski
Sebastian Korpa
Piotr Woźniak
27.08.2022, 11:26
20 MUMINKI POL 5 Paweł Kaszubowski
Magdalena Sokół
Denis Stasiewicz
Waldemar Piotrowski
27.08.2022, 12:25
21 NETIA POL 9 Artur Juchniewicz
Agnieszka Obidowska
Piotr Orlański
Paweł Rychcik
27.08.2022, 11:42
22 PLAY POL BRZYNO Wiesław Łukasik
Wojciech Droździel
Ewa Hałas-Nawrocka
Natalia Jacuńska
27.08.2022, 11:09
23 PLAY with SAS 1 POL 4 Miłosz Trawczyński
Adam Uziemblo
Paweł Koźmiński
Robert Popiel
SAS Institute 27.08.2022, 11:04
24 REKINY BIZNESU POL 010 Robert Sternicki
Anna Warakomska
Sylwia Obłuska
Wiktoria Łopian
27.08.2022, 11:14
25 Silesia POL 06 Sebastian Jędujko
Błażęj Pawlik
Anna Zepant
Marcin Mrowiecki
Artur Krzepczyk
27.08.2022, 12:20
26 THE WINNERS POL 011 Krzysztof Majcnerski
Patrycja Golos
Piotr Wiśniewski
Szymon Sobczyk
27.08.2022, 12:15
27 WEDEL SAILING TEAM POL 05 Piotr Pawlak
Grzegorz Radomyski
Łukasz Sikora
27.08.2022, 12:01
28 ZAŁOGA PREZESA POL I Artur Rutkowski
Wojciech Dobrzycki
Monika Bakała
Karolina Sułek
27.08.2022, 11:50
29 ŚMIGACZE POL II Marcin Łatka
Agnieszka Osińska
Łukasz Zimmer
Waldemar Pojawa
27.08.2022, 12:17
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.