22 - 23 cze 2019

XIX Puchar Żubra

Zalew Siemianówka, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Płeć Licencja Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 M 10142 Nauticus Yacht Club Olsztyn 1 1 5 3 2 1 8* 1 14.00
2 POL POL 214218 NATALIA Burczyńska 2005 K 9522 Giżycka Grupa Regatowa 5* 3 1 1 3 4 1 2 15.00
3 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 M 9183 Nauticus Yacht Club Olsztyn 4* 4 2 2 1 3 4 3 19.00
4 BLR BLR 207797 Platon Komleu M sdusmor neman grodno 2 9* 7 5 4 2 3 4 27.00
5 POL POL 186831 Jakub Kluk 2006 M 9445 Giżycka Grupa Regatowa 3 2 4 4 DSQ* 12 2 6 33.00
6 POL POL 204205 Lena Cituk 2007 K 10089 Giżycka Grupa Regatowa 6 5 UFD* 6 8 5 10 5 45.00
7 POL POL 210956 Karolina Skwarek 2005 K 8482 Nauticus YC Olsztyn 10* 7 6 9 5 8 6 10 51.00
8 POL POL 195571 Szymon Małachowski 2006 M 10240 UKŻ 7 Białystok 7 8 3 11 11 7 5 UFD* 52.00
9 POL POL 207351 Anna Gierasimiuk 2005 K 10868 UKŻ Michałowo 9 10 UFD* 10 7 6 11 7 60.00
10 POL POL 182524 Weronika Maciejczuk 2006 K 10237 UKŻ 7 Białystok 14 6 9 8 13 UFD* 7 9 66.00
11 POL POL 207349 Jan Melzer 2005 M 11268 Giżycka Grupa Regatowa 13* 12 11 13 10 9 9 11 75.00
12 POL POL 207352 Dawid Sikorski 2003 M 9497 UKŻ Michałowo 11 13 10 7 12 11 15* 14 78.00
13 POL POL 186832 Kamil Stemplewski 2005 M 9661 Giżycka Grupa Regatowa 8 UFD* UFD 12 6 10 13 12 79.00
14 POL POL 1825 Hubert Baranowski 2004 M 11123 UKŻ 7 Białystok 15* 14 8 14 9 13 14 8 80.00
15 POL POL 165720 Izabela Baranowska 2004 K 8595 UKŻ 7 Białystok 12 11 DNS* DNS DNS 14 12 13 98.00
M Nr Załoga Ur Płeć Licencja Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 210009 Adam Sokołowski 2003 M 9292 Nauticus Yacht Club Olsztyn 1 2 2 1 2 1 4* 9.00
2 POL POL 190826 Artur Keller 1994 M 5032 UKŻ Michałowo 2 13* 4 3 1 7 2 19.00
3 BLR BLR 207797 Uladzislav Bantur 1998 M sdusmor neman grodno 3 4 3 5 7* 3 1 19.00
4 POL POL 210007 Igor Barcikowski 2004 M 8711 Nauticus Yacht Club Olsztyn 4 9* 1 8 3 2 9 27.00
5 POL POL 201833 Fabian Chodak 2002 M 7925 UKŻ 7 Białystok 5 1 7 UFD* 6 6 3 28.00
6 BLR BLR 193765 Nazaryi Muzyka 2000 M sdusmor neman grodno 12* 6 5 7 5 4 7 34.00
7 POL POL 170891 Jakub Chodak 2003 M 7930 UKŻ 7 Białystok 8 3 6 4 9 UFD* 8 38.00
8 POL POL 16 Bartosz Dąbrowski 2004 M 9612 UKŻ 7 Białystok 7 8 12* 6 11 9 6 47.00
9 POL POL 206497 Maciej Małachowski 2003 M 10241 UKŻ 7 Białystok 6 7 9 10* 8 10 10 50.00
10 POL POL 161651 Radosław Jankowski 1999 M 7215 Nauticus Yacht Club Olsztyn 11* 11 10 9 4 8 11 53.00
11 POL POL 197724 Maciej Berkau 2002 M 7714 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 13* 10 11 11 12 5 5 54.00
12 POL POL 195574 Anna Michalska 1999 K 5740 UKŻ 7 Białystok 9 12 8 2 DNC* DNC DNC 59.00
13 POL POL 17784 Franciszek Niesiobędzki 2005 M 11263 Giżycka Grupa Regatowa 10 5 13 12 10 UFD* 12 62.00
M Nr Załoga Ur Płeć Licencja Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 2177 Weronika Grala 2010 K 11028 Giżycka Grupa Regatowa 9* 1 2 3 1 3 1 11.00
2 POL POL 1937 Maciej Szawkowski 2008 M 11033 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 1 2 1 5 2 7* 3 14.00
3 POL POL 907 Milena Siczek 2005 K 10509 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 7 3 4 1 5 8 9* 28.00
4 POL POL 12036 Lidia Łukasik 2007 K 9542 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 4 6 9 6 3 20* 8 36.00
5 POL POL 1297 Daniel Łachacz 2008 M 10577 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2 5 5 9 24* 18 2 41.00
6 POL POL 1296 Eryk Majewski 2008 M 9819 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 5 55* 7 11 10 2 7 42.00
7 BLR BLR 973 Yaraslav Komleu M sdusmor neman grodno 3 7 10 13 15* 4 5 42.00
8 POL POL 2176 Hanna Borkowska 2008 K 9615 Giżycka Grupa Regatowa 17* 9 6 15 6 5 4 45.00
9 POL POL 1603 Tomasz Zadora 2007 M 10874 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 10 19* 11 2 11 16 11 61.00
10 POL POL 1981 Ewa Fabisiak 2007 K 9682 Giżycka Grupa Regatowa 26* 13 3 7 13 9 17 62.00
11 POL POL 1939 Dante Luciani 2006 M 10508 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 21 4 47* 10 7 1 23 66.00
12 POL POL 1362 Miłosz Wyszyński 2006 M 11681 Giżycka Grupa Regatowa 8 10 UFD* 8 17 12 12 67.00
13 POL POL 1834 Mikołaj Łukasik 2010 M 10875 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 11 15 17* 12 8 13 15 74.00
14 POL POL 1028 Igor Góralczuk 2007 M 11160 UKŻ 7 Białystok 30* 18 19 18 4 14 6 79.00
15 POL POL 1449 Łucja Gorzoch 2007 K 11029 UKS MOS EŁK 22 8 8 37* 33 15 13 99.00
16 POL POL 984 Iga Sobieszuk 2007 K 11993 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24 17 27 17 12 36* 10 107.00
17 POL POL 20 Oliwia Kaczyńska 2008 K 11392 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 12 22 24* 21 20 11 21 107.00
18 POL POL 1840 Patryk Gobiec 2005 M 11163 UKŻ Michałowo 15 12 23 35* 9 21 33 113.00
19 POL POL 1833 Konstanty Kosiński 2009 M 11458 UKŻ 7 Białystok 20 20 12 29* 29 17 16 114.00
20 POL POL 52 Jakub Borkowski 2007 M 11540 UKS MOS EŁK 13 23 18 34* 27 24 18 123.00
21 POL POL 20351 Maciej Lewiński 2006 M 10584 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 6 26 31 19 14 28 35* 124.00
22 POL POL 1444 Ewa Czapla 2005 K 10147 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 16 14 32* 23 32 25 14 124.00
23 POL POL 21 Jakub Jabłoński 2008 M 10578 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 27 21 16 4 26 50* 31 125.00
24 POL POL 1836 Wiktoria Gobiec 2004 K 11164 UKŻ Michałowo 33 11 37* 36 16 6 25 127.00
25 POL POL 11 Nikodem Machejko 2008 M 11323 Giżycka Grupa Regatowa 19 38* 15 27 19 29 28 137.00
26 POL POL 1838 Ewa Trochimczyk 2007 K 11167 UKŻ Michałowo 41* 30 21 24 36 10 27 148.00
27 POL POL 1255 Szymon Warecha 2009 M 11030 UKS MOS EŁK 31* 27 22 30 30 26 20 155.00
28 POL POL 449 Mateusz Niebrzydowski 2006 M 10549 UKS MOS EŁK 25 24 26 32* 28 30 22 155.00
29 POL POL 1966 Piotr Kostrzewa 2008 M 11295 Giżycka Grupa Regatowa 39 16 13 44* 22 22 44 156.00
30 POL POL 1608 Maja Szwejk 2007 K 11255 Giżycka Grupa Regatowa 18 33 UFD* 41 18 33 24 167.00
31 POL POL 1258 Jakub Kleban 2006 M 11031 UKS MOS EŁK 29 32 34 31 40* 31 19 176.00
32 POL POL 1455 Michalina Poskrobko 2007 K 11446 UKŻ 7 Białystok 37 36 39* 25 23 19 38 178.00
33 POL POL 23 Igor Murach 2009 M 10580 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 32 39 38 14 43* 27 34 184.00
34 POL POL 1265 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski 2009 M 11687 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 14 31 45 50* 21 32 42 185.00
35 POL POL 11657 Michał Krasowski 2010 M 11578 UKŻ 7 Białystok 23 29 33 38 45 23 50* 191.00
36 POL POL 3420 Maciej Aljabali 2006 M 11969 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 42* 35 28 16 39 35 40 193.00
37 POL POL 1712 Zofia Kuszewska 2010 K 11224 Giżycka Grupa Regatowa 48* 48 14 28 31 44 30 195.00
38 POL POL 96 Karol Kostrzewa 2008 M 11294 Giżycka Grupa Regatowa 35 34 20 45* 41 34 36 200.00
39 POL POL 1029 Piotr Małachowski 2008 M 12128 UKŻ 7 Białystok 45 44 30 20 44 49* 26 209.00
40 POL POL 1133 Kuba Zarzecki 2008 M 12140 UKŻ Michałowo 38 37 40* 39 25 40 32 211.00
41 POL POL 1601 Jędrzej Pietrak 2005 M 12191 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 34 25 35 42 37 46* 39 212.00
42 POL POL 1839 Bartosz Dworakowski 2007 M 11162 UKŻ Michałowo 28 28 42 46* 35 37 46 216.00
43 POL POL 1590 Hubert Brozio 2008 M 11541 UKS MOS EŁK 50* 43 25 26 50 38 41 223.00
44 POL POL 1700 Maciej Słowiński 2006 M 12237 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 40 46* 29 40 38 39 43 229.00
45 POL POL 27 Matylda Rodziewicz 2009 K 10573 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 36 41 43 33 34 43 47* 230.00
46 POL POL 1655 Adam Aljabali 2010 M 11970 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 43 40 46* 22 46 45 45 241.00
47 POL POL 280 Nikodem Górski M Giżycka Grupa Regatowa 44 45 36 47 42 48* 29 243.00
48 POL POL 186 Jakub Podziewski 2009 M 12127 UKŻ 7 Białystok 47 49* 41 43 48 42 37 258.00
49 POL POL 1837 Dagmara Gobiec 2010 K 12141 UKŻ Michałowo 46 42 44 48 49* 47 49 276.00
50 POL POL 1749 Jan Fronczek 2006 M 12190 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 49* 47 48 49 47 41 48 280.00
51 POL POL 1273 Ireneusz Szumowski 2009 M 12206 UKŻ PMOS PISZ 51 50 49 52 51 51 DNF* 304.00
52 POL POL 28 Milena Górna 2008 K 11733 UKŻ 7 Białystok 54 53 50 DNF* 53 DNF 51 319.00
53 POL POL II Kornelia Urzędowska 2010 K 12192 UKŻ 7 Białystok 53 52 DNF* 54 52 DNF 52 321.00
54 POL POL 819 Franciszek Fiertek 2010 M 12203 UKŻ PMOS PISZ 55 51 DNF* 51 DNF 52 DNF 325.00
55 POL POL 598 Jakub Dąbrowski 2010 M 12204 UKŻ PMOS PISZ 52 54 DNF* 53 DNF DNF DNF 333.00
56 POL POL 97 Arkadiusz Szumowski 2011 M 12205 UKŻ PMOS PISZ 56 56 DNF* 55 DNF DNF DNF 341.00
57 POL POL 1328 Stanisław Brzozowski 2010 M 12189 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN DNF* DNS DNF DNF DNF DNF DNF 348.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 7 wyścigach