XIX Puchar Żubra

22 - 23 cze 2019

Zalew Siemianówka, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 182524 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 25.05.2019, 09:11
2 POL 1825 Hubert Baranowski UKŻ 7 Białystok 25.05.2019, 09:11
3 POL 195571 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 03.06.2019, 20:42
4 POL 186831 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 11.06.2019, 20:25
5 POL 214218 NATALIA Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa 11.06.2019, 21:24
6 POL 204205 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 17.06.2019, 19:11
7 POL 186832 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 17.06.2019, 21:24
8 POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 18.06.2019, 13:02
9 POL 215781 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn 18.06.2019, 13:02
10 POL 210956 Karolina Skwarek Nauticus YC Olsztyn 18.06.2019, 13:02
11 POL 207349 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 19.06.2019, 12:30
12 POL 207351 Anna Gierasimiuk UKŻ Michałowo 19.06.2019, 14:29
13 POL 207352 Dawid Sikorski UKŻ Michałowo 19.06.2019, 14:29
14 POL 165720 Izabela Baranowska UKŻ 7 Białystok 20.06.2019, 20:53
15 BLR 207797 Platon Komleu sdusmor neman grodno 22.06.2019, 14:23
Laser Radial
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 201833 Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok 27.05.2019, 18:06
2 POL 170891 Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok 12.06.2019, 18:14
3 POL 16 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 13.06.2019, 15:41
4 POL 206497 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 13.06.2019, 15:55
5 POL 197724 Maciej Berkau JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 14.06.2019, 12:18
6 POL 195574 Anna Michalska UKŻ 7 Białystok 14.06.2019, 23:00
7 POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 18.06.2019, 13:02
8 POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 18.06.2019, 13:02
9 POL 161651 Radosław Jankowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 18.06.2019, 13:02
10 POL 190826 Artur Keller UKŻ Michałowo 19.06.2019, 14:29
11 POL 17784 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2019, 21:58
12 BLR 207797 Uladzislav Bantur sdusmor neman grodno 22.06.2019, 21:42
13 BLR 193765 Nazaryi Muzyka sdusmor neman grodno 22.06.2019, 21:46
OPP B
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1028 Igor Góralczuk UKŻ 7 Białystok 25.05.2019, 09:11
2 POL 1455 Michalina Poskrobko UKŻ 7 Białystok 25.05.2019, 09:11
3 POL 1833 Konstanty Kosiński UKŻ 7 Białystok 25.05.2019, 09:11
4 POL 11657 Michał Krasowski UKŻ 7 Białystok 25.05.2019, 09:11
5 POL 1937 Maciej Szawkowski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 04.06.2019, 07:59
6 POL 1297 Daniel Łachacz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 04.06.2019, 07:59
7 POL 1296 Eryk Majewski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 04.06.2019, 07:59
8 POL 20 Oliwia Kaczyńska Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 04.06.2019, 07:59
9 POL 23 Igor Murach Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 04.06.2019, 07:59
10 POL 27 Matylda Rodziewicz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 04.06.2019, 07:59
11 POL 21 Jakub Jabłoński Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 04.06.2019, 07:59
12 POL 52 Jakub Borkowski UKS MOS EŁK 04.06.2019, 20:31
13 POL 1590 Hubert Brozio UKS MOS EŁK 04.06.2019, 20:31
14 POL 1255 Szymon Warecha UKS MOS EŁK 04.06.2019, 20:31
15 POL 449 Mateusz Niebrzydowski UKS MOS EŁK 04.06.2019, 20:31
16 POL 1258 Jakub Kleban UKS MOS EŁK 04.06.2019, 20:31
17 POL 1449 Łucja Gorzoch UKS MOS EŁK 04.06.2019, 20:31
18 POL 1362 Miłosz Wyszyński Giżycka Grupa Regatowa 11.06.2019, 17:59
19 POL 1608 Maja Szwejk Giżycka Grupa Regatowa 11.06.2019, 17:59
20 POL 1981 Ewa Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 11.06.2019, 17:59
21 POL 2176 Hanna Borkowska Giżycka Grupa Regatowa 11.06.2019, 17:59
22 POL 2177 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa 11.06.2019, 17:59
23 POL 11 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa 17.06.2019, 14:24
24 POL 1712 Zofia Kuszewska Giżycka Grupa Regatowa 17.06.2019, 14:24
25 POL 1273 Ireneusz Szumowski UKŻ PMOS PISZ 18.06.2019, 15:40
26 POL 97 Arkadiusz Szumowski UKŻ PMOS PISZ 18.06.2019, 15:40
27 POL 819 Franciszek Fiertek UKŻ PMOS PISZ 18.06.2019, 15:40
28 POL 598 Jakub Dąbrowski UKŻ PMOS PISZ 18.06.2019, 15:40
29 POL 1840 Patryk Gobiec UKŻ Michałowo 19.06.2019, 14:29
30 POL 1838 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 19.06.2019, 14:29
31 POL 1839 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 19.06.2019, 14:29
32 POL 1836 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo 19.06.2019, 14:29
33 POL 1837 Dagmara Gobiec UKŻ Michałowo 19.06.2019, 14:29
34 POL 1133 Kuba Zarzecki UKŻ Michałowo 19.06.2019, 14:29
35 POL 28 Milena Górna UKŻ 7 Białystok 20.06.2019, 20:42
36 POL II Kornelia Urzędowska UKŻ 7 Białystok 20.06.2019, 20:45
37 POL 186 Jakub Podziewski UKŻ 7 Białystok 20.06.2019, 20:48
38 POL 96 Karol Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2019, 20:48
39 POL 1966 Piotr Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa 20.06.2019, 20:48
40 POL 1029 Piotr Małachowski UKŻ 7 Białystok 20.06.2019, 20:49
41 POL 12036 Lidia Łukasik UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 20.06.2019, 23:54
42 POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 20.06.2019, 23:54
43 POL 907 Milena Siczek UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 20.06.2019, 23:54
44 POL 1444 Ewa Czapla UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 20.06.2019, 23:54
45 POL 20351 Maciej Lewiński UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 20.06.2019, 23:54
46 POL 1603 Tomasz Zadora UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 20.06.2019, 23:54
47 POL 1265 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 20.06.2019, 23:54
48 POL 1939 Dante Luciani UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 20.06.2019, 23:54
49 POL 3420 Maciej Aljabali UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 20.06.2019, 23:54
50 POL 984 Iga Sobieszuk UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 20.06.2019, 23:54
51 POL 1328 Stanisław Brzozowski UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 20.06.2019, 23:54
52 POL 1655 Adam Aljabali UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 20.06.2019, 23:54
53 POL 1749 Jan Fronczek UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 20.06.2019, 23:54
54 POL 1700 Maciej Słowiński UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 20.06.2019, 23:54
55 POL 1601 Jędrzej Pietrak UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 20.06.2019, 23:54
56 POL 280 Nikodem Górski Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2019, 14:37
57 BLR 973 Yaraslav Komleu sdusmor neman grodno 22.06.2019, 14:38
OPP A
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.